چهارشنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ - 12 May 2021
 
۱

واکسن خواران در شهرداری تهران عزل شدند

پنجشنبه ۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۴۲
کد مطلب: 761863
مشاور شهردار تهران از عزل واکسن خواران در شهرداری پایتخت خبر داد.
واکسن خواران در شهرداری تهران عزل شدند
به گزارش جهان نيوز، غلامحسین محمدی، مشاور شهردار تهران  درباره بررسی موضوع واکسن خواری در شهرداری پایتخت اظهار داشت: با توجه به گزارشات و بررسی‌هایی که کمیته تشکیل شده انجام داد، مشخص شد که در یکی از مناطق انحراف جدی در مورد موضوع توزیع واکسن انجام گرفته است.

وی افزود: در همین منطقه مسوول خاصی که در این زمینه بوده برکنار شده و به مراجع ذیربط معرفی شده همچنین معاونت خدمات شهری و رئیس اداره مرتبط و کسانی که نظارت کافی نکرده بودند و اهمال کاری شده بود و یا افرادی که خارج از سرویس واکسن دریافت کرده بودند به مرجع قضایی معرفی و از طریق نهاد نظارتی پرونده آنها در حال رسیدگی به موضوع آنها هستیم.

مشاور شهردار تهران خاطرنشان کرد: بر اساس بررسی‌های انجام شده تا رده ۴ مدیریتی در موضوع تزریق واکسن تخلفی نشده و یک مسئول نواحی متخلفانه واکسن به آن اختصاص داده شده که از و به مرجع قضایی معرفی شد همچنین با دستور شهردار تهران اسامی دریافت کنندگان واکسن در سایت شفافیت قرار می‌گیرد.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *