سه شنبه ۲۴ فروردين ۱۴۰۰ - 13 Apr 2021
 
۱

«تک‌تیرانداز» پربیننده‌ترین فیلم نوروزی تلویزیون

سه شنبه ۱۷ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۲
کد مطلب: 759211
پربیننده‌ترین فیلم‌های سینمایی نوروز امسال «تک‌تیرانداز» با ۵۱ درصد مخاطب بود که برای اولین بار از تلویزیون پخش شد.
«تک‌تیرانداز» پربیننده‌ترین فیلم نوروزی تلویزیون
به گزارش جهان نيوز به نقل از کیهان، علی طلوعی، رئیس‌مرکز تحقیقات سازمان صداوسیما در نشستی خبری گفت: در ایام نوروز امسال هفته اول ۸۲.۶ درصد مردم برنامه‌های رسانه ملی را دیدند. در هفته دوم میزان مخاطبان به ۷۶.۸ درصد رسید که به این ترتیب میزان بیننده هفته اول و دوم نزدیک ۸۰ درصد و مدت‌زمان تماشای برنامه برای هر فرد دو ساعت و ۴۶ دقیقه بوده است.

وی درباره مخاطبان «برنامه‌های ویژه سال‌تحویل» گفت: بیشترین بیننده را برنامه «عصر جدید» با ۷۰.۵ درصد مخاطب از شبکه سه داشت که در نوع خودش هم نصاب جدیدی به شمار می‌آید.

طلوعی درباره سریال‌های نوروزی هم بیان کرد: سریال «نون خ ۳» در شبکه یک ۸۲.۱ درصد را به خود اختصاص داد. مخاطبان «نون خ ۳» از این سریال حدود ۸۸ رضایت در حد زیاد داشتند و پس از آن به ترتیب سریال «گاندو ۲» با حدود ۶۱ درصد مخاطب و رضایت در حد زیاد بیش از ۸۵ درصد، «همبازی» با ۲۸/۲ درصد مخاطب، «نوروز رنگی» با ۲۰ درصد و برنامه «دست‌انداز» شبکه نسیم با ۱۷/۵ درصد رتبه‌های دیگر را از آن خود کردند.

بااین‌حال نزدیکی درصد مخاطبان دو سریال «نون خ ۳» و «گاندو ۲» که بالای ۵۰ درصد بیننده داشتند، در نوروز امسال قابل‌توجه بود. وی افزود: پربیننده‌ترین فیلم‌های سینمایی نوروز امسال «تک‌تیرانداز» با ۵۱ درصد مخاطب بود که برای اولین بار از تلویزیون پخش شد، حدنصاب بی‌سابقه‌ای را شکل داد و پس‌ازآن «شکرستان» با ۴۰.۸ درصد، «۲۳ نفر» با ۴۰ درصد بودند و پس‌ازآن‌ها نیز فیلم‌های «خروج»، «رد خون»، «یدو» که پیش از اکران در سینماها، برای اولین بار از تلویزیون پخش شد و «مهران» رتبه‌های بعدی را به خود اختصاص دادند.

این درحالی‌که است که طبق نظرسنجی‌های ما همه فیلم‌های سینمایی که در نوروز روی آنتن سیما رفت، رضایت ۸۰ درصدی را از آن خود کرده‌اند.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *