سه شنبه ۲۴ فروردين ۱۴۰۰ - 13 Apr 2021
 
۱
۱

فروش مرغ تکه‌ای ممنوع شد

شنبه ۱۴ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۴
کد مطلب: 758829
بر اساس تصمیم گرفته شده در نخستین جلسه قرارگاه ساماندهی مرغ کشور، تا اطلاع ثانوی عرضه مرغ تکه‌ای (قطعه شده) در کلیه واحدهای صنفی ممنوع اعلام شد.
فروش مرغ تکه‌ای ممنوع شد
به گزارش جهان نيوز، طبق ابلاغیه اتاق اصناف ایران، بر اساس بند ۲ مصوبات نخستین جلسه قرارگاه ساماندهی مرغ کشور، ممنوعیت عرضه مرغ قطعه بندی شده یا عرضه مرغ قطعه شده با طعم های مختلف توسط واحدهای صنفی صادر شد.

در این راستا صرفا واحدهای صنعتی منتخب مجاز به بسته بندی مرغ قطعه شده بوده و بازرسان سازمان حمایت از مصرف کنندگان، واحدهای بسته بندی بزرگ را به طور مستمر پایش و حجم تولید آن به طور پیوسته رصد خواهند کرد تا از سقف مصوب قرارگاه استانی تجاوز نکند.

در این خصوص برخورد با متخلفان این مصوبه از روز شنبه ۱۴ فروردین به شدت اجرا خواهد شد و نظارت و بازرسی توسط نمایندگان سازمان تعزیرات حکومتی، بازرسان سازمان حمایت از مصرف کنندگان و اتاق های اصناف و سایر نهادهای مسئول برای اجرای دقیق دستورالعمل ابلاغی در دستور کار قرار گرفته است.

لازم به توضیح است که در این جلسه قیمت مصوب مرغ گرم برای مصرف کننده جهت عرضه در واحدهای صنفی ۲۴ هزار و ۹۰۰ تومان در هر کیلو گرم تعیین شد.
مرجع : ایسنا
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


!!
Denmark
البته فقط روی کاغذ !!