شنبه ۲۸ فروردين ۱۴۰۰ - 17 Apr 2021
 
۰
۱

طراحی تیزر تبلیغاتی و تیزر لوگو خود را به ما بسپارید

شنبه ۱۴ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۳۶
کد مطلب: 758812
طراحی تیزر تبلیغاتی و تیزر لوگو خود را به ما بسپارید
امروزه افراد با پیشرفت تکنولوژی به دنبال روش های جدید برای تبلیغات محصولات و کسب و کار خود هستند. این روش ها واقعا جوابگو بوده و به گونه ای توسط متخصصین طراحی می شود که افراد را جذب آن محصول یا کسب و کار می کنند. در صورتی که افراد هنوز به دنبال روش های سنتی و قدیمی برای بازاریابی باشند با شکست مواجه می شوند. یکی از روش های تبلیغاتی، تیزر تبلیغاتی است. چرا که تصاویر و ویدیوها تأثیر گذارتر از دیگر روش هاست. به طوری که مشاهده شده است که در اینستاگرام بیشترین مشاهدات کاربران از ویدیوها میباشد. چرا که امروزه عصر تکنولوژی است و همه چیز با سرعت بیشتری به جلو می رود. بنابراین اغلب افراد ویدیوها را ترجیح می دهند.

تیزر تبلیغاتی یکی از روش های جذاب و تأثیر گذار بر روی افراد است که یک محصول یا کسب و کار را معرفی می نماید. تهران وب دیزاین یکی از مراکز ساخت تیزر تبلیغاتی برای کسب و کارها است. می توانید برای کسب و کار خود از طریق این مجموعه اقدام به ساخت تیزر تبلیغاتی کنید.

تیزر تبلیغاتی در تهران وب دیزاین
تیزر تبلیغاتی، یک ویدیو یا فیلم کوتاه برای معرفی خدمات، محصول یا کسب و کار است که از طریق رادیو، تلویزیون و یا به صورت محیطی صورت می گیرد. در تعریفی دیگر بهتر است بگوئیم تمام روش های ویدیویی برای جذب مخاطب را تیزر تبلیغاتی می گویند. موزیک، جذابیت های ویدیویی و تصویری و استفاده از اشخاص مشهور می تواند آن کلیپ را به یک تیزر تبلیغاتی موفق تبدیل کند.

شاید در دنیای دیجیتالی امروز، تبلیغات برای کسب و کارها کار بسیار دشواری باشد. اما ایده و خلاقیت در یک تیزر می تواند باز هم آن را به یک تیزر موفق تبدیل و توجه افراد را به خود جلب کند. بنابراین نگران هیچ چیز نباشید چرا که همیشه با استفاده از ایده های نو و خلاق می توانید متفاوت ظاهر شوید. تهران وب دیزاین با استفاده از ایده های نو می تواند خالق تیزرهای تبلیغاتی متفاوت برای کسب و کار شما باشد. چرا که ایده ی خلاق می تواند شما را با نتیجه ی دلخواهتان روبرو کند.

تمام مراحل ساخت یک تیزر تبلیغاتی شامل پیش تولید، تولید، پس از تولید است اما دیگر موارد شامل:

ـ ساخت انیمیشن و صداگذاری روی ویدیو
ـ استفاده بهینه از متون در کنار ویدیو.

ـ قرار گیری مناسب لینک ها در ویدیو به طوری که باعث اذیت و آزار برای کاربر نباشد.
ـ تولید و ساخت و تدوین چندین ویدیو در کنار هم یا به صورت مجزا.

ویژگی های یک تیزر تبلیغاتی استاندارد
 

شاید شما ندانید که یک تیزر تبلیغاتی مناسب چه خصوصیات و ویژگی هایی باید داشته باشد تا از این طریق بتوانید کسب و کارتان را رونق ببخشید. بنابراین بهتر است با ویژگی های یک تیزر تبلیغاتی استاندارد آشنا شوید.

ـ ایده پردازی خلاقانه و جذاب: یک ایده خلاقانه می تواند توجه ها را در این بازار رقابتی داغ به سمت محصول یا هدفی که در ذهن شماست جلب کند.

ـ استفاده به جا و مناسب از جذابیت های بصری در هنگام ساخت تیزر.
ـ شیب ملایم یا سرعت انتقال پیام به مخاطب: چرا که اگر این توازن در انتقال پیام ایجاد نشود ممکن است به آن پیام و هدفی که قرار است از طریق تیزر به مخاطب انتقال دهیم، دست پیدا نکنیم.

ـ توجه به سلیقه مخاطب یا کاربر: زمانی یک تیزر موفق خواهد شد که به سلیقه افراد توجه شود. سلیقه ای که بر اساس تحقیق در زندگی افراد به دست آمده باشد نه اینکه بسته به سلیقه کارفرما است.

تمامی این موارد در ساخت تیزر تبلیغاتی در تهران وب دیزاین رعایت شده و کیفیت سرلوحه ارائه خدمات به مشتری در این مجموعه است. برای سفارش تیزر تبلیغاتی به راحتی و به صورت آنلاین از طریق تهران وب دیزاین اقدام کنید.

تهران وب دیزاین پیش رو در خدمت به کسب و کار شما
 

تهران وب دیزاین یک مجموعه برای رفع نیازهای دیجیتال مارکتینگ شماست. در صورتی که تصمیم گرفتید که کسب و کار خود را رونق ببخشید یا نیاز به تبلیغ محصول دارید. پس درست آمده اید. اینجا می توانید مجموعه ای از خدمات دیجیتال مارکیتنگ را در کنار هم داشته باشید و از آن استفاده کنید.

یک مجموعه خوب قبل از هر چیز باید وجدان کاری داشته باشد و خدماتی را که به مشتری قول داده است بتواند به نحو احسن انجام دهد. همچنین استفاده از یک تیم مجرب و متعهد نیز اساس کار یک مجموعه دیجتال مارکتینگ است. تهران وب دیزاین با رعایت تمامی این اصول می تواند همراه شما کسب و کار شما را رونق ببخشد و ایده های خلاقانه ای را توسط متخصصین حوزه دیجیتال مارکتینگ به شما ارائه دهد.

همچنین در این مجموعه خدمات به صورت انلاین نیز امکان پذیر است و می توانید از خدمات دیجیتال مارکیتنگ تهران وب دیزاین در هر مکان و زمانی استفاده کنید. برای ثبت سفارش خود به قسمت سفارشات در این سایت مراجعه کرده و پس از پر کردن فیلدهای ستاره دار منتظر دریافت پاسخ سریع از سمت مدیر سایت باشید.

خدمات تهران وب دیزاین
خدمات این مجموعه شامل تمامی موارد دیجیتال مارکتینگ از جمله: سئو مارکتینک شامل (محتوا مارکتینگ، بهینه سازی سئو داخلی، سوشیال سیگنال، سوشیال مدیا، امنیت سایت و آنالیز سئو سایت)

ـ طراحی واکنشگرا
ـ فرانت اند و بک اند شامل (طراحی UI و UX وبسایت، کدنویسی با PHP،کدنویسی با ASP.NET، کد نویسی با Python، کدنویسی با CSS، کدنویسی با HTML، کدنویسی با C# ، کدنویسی با Java
-طراحی سایت با وردپرس
ـ امنیت داده
ـ پشتیبانی سایت

ـ طراحی های گرافیکی شامل (طراحی لوگو، طراحی پوستر، موشن گرافیک، لوگو موشن، عکاسی صنعتی، تیزر تبلیغاتی)

خدمات تیزر تبلیغاتی تهران وب دیزاین شامل (ساخت تیزر تلویزیونی، ساخت موشن گرافیک، ساخت فیلم صنعتی، ساخت مستند شهری، ساخت انیمیشن، ساخت تیزر شبکه های اجتماعی)

این خدمات به صورت تخصصی توسط افراد مجرب و متعهد و متخصص انجام گرفته و در بهترین کیفیت به مشتری تحویل داده می شود. همچنین باید توجه داشت که ارائه خدمات توسط هر شرکتی فقط باید با وجدان و انصاف کاری صورت بگیرد. این مورد در تهران وب دیزاین مورد توجه است و احساس امنیت به مشتری برای کار داده شده است. برای داشتن یک تیزر خلاقانه و جذاب بهتر است با تهران وب دیزاین تماس بگیرید.

تعرفه ساخت تیزر تبلیغاتی در تهران وب دیزاین
ساخت یک تیزر تبلیغاتی برای تلویزیون یا شبکه نمایش خانگی یا تیزرهای سینمایی از حساسیت بیشتری برخوردار است و زمانی بیشتری برای ساخت آن نیاز است. بالطبع هزینه و تعرفه چنین تیزری بیش از دیگر روش های تیزر است. همچنین ساخت چنین تیزری باید توسط افراد مجرب و با چندین سال سابقه کاری صورت بگیرد. چرا که خواه ناخواه تجارب می تواند کیفیت کار را بالا ببرد.

بنابراین استفاده از افراد متخصص باعث ایجاد یک فضای حرفه ای شده و نتیجه کار را به صورت تضمینی به فرد نشان خواهد داد. بنابراین هزینه چنین تیزرهایی نسبت به دیگر تیزرها که ایده پردازی قوی صورت نمیگیرد و کار کاملا ضعیفی است، بالا است.

اگر برای ساخت تیزر از ایده های خلاقانه و جدیدی استفاده شود باز هم هزینه ساخت، سنگین تر از دیگر روش ها خواهد شد. اما این ایده است که می تواند یک تیزر را در وهله اول تضمین دهد.

تهران وب دیزاین با ارائه خدمات به روز و خلاق می تواند یک تیزر مناسب کسب و کار شما ارائه دهد که تضمین فروش محصول یا رونق بخشی به کسب و کارتان باشد.
(نگارش و سئو محتوا توسط تیم پروژه پلاس با مدیریت مهندس رضا صفری)
برچسب ها: رپورتاژ
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


محمد
Iran, Islamic Republic of
تهران وب دیزاین بسیار عالی و حرفه ای عمل میکنند