پنجشنبه ۲۶ فروردين ۱۴۰۰ - 15 Apr 2021
 
۰
۱

کرونا بار دیگر حرم امیرمومنان را از زائران خالی کرد +تصاویر و فیلم

دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۱۶
کد مطلب: 756296
با افزایش تعداد مبتلایان به کرونا در عراق، محدودیت‌های تردد در شهرهای زیارتی به ویژه نجف اشرف افزایش یافته و حرم امیرالمؤمنین (ع) نیز در ساعاتی از شب خلوت و خالی از زائر شده است.
به گزارش جهان نيوز به نقل از فارس، با شیوع کرونای انگلیسی در عراق، محدودیت‌هایی در شهرهای مختلف این کشور به ویژه شهرهای زیارتی اعمال شده است.  
با اعمال محدودیت کرونایی در شهرهای زیارتی، تعداد زائران کاهش یافته است و در ساعاتی از شب حتی هیچ زائری در حرم‌ها به ویژه حرم امیرالمومنین (ع) حضور ندارد.
 

در نجف اشرف با فراگیر شدن کرونا، امکان تردد بعد از ساعت ۱۸ در شهر وجود ندارد و این محدودیت‌ها موجب شده تا از این ساعت حرم امام علی (ع) نیز خلوت شده و‌ تعداد زائران نیز بسیار کاهش یابد. این امر در حالی است که پیش از این محدودیت‌ها از ساعت ۲۰ در این شهر اعمال می‌شد.
 

شب گذشته با وجود اینکه در ایام‌ماه رجب هر ساله هزاران زائر از نقاط مختلف دنیا در حرم علوی حضور داشتند و بیش از دو هزار ایرانی نیز در شرایط عادی به حرم امام علی (ع) مشرف می‌شد، اما ایوان نجف بسیار خلوت و غربتی در این قطعه از بهشت حاکم بود.

به گزارش فارس، در حالی که به نظر می‌رسید عراق در ماه شعبان مرزهای خود را به روی زوار باز کند، با افزایش شیوع کرونا و تعداد مبتلابان به این ویروس، محدودیت‌های شهری هم افزایش یافته است.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
who صهیونیست حرم رو تعطیل میکنه نه کرونا