شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ - 6 Mar 2021
 
۱
۷

بازیگر سینما: واکسن ایرانی کرونا را می‌زنم

سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۱۴
کد مطلب: 755728
بازیگر پیشکسوت گفت: هنوز که واکسن داخلی کرونا نیامده است، اما شخصا به خارجی و ایرانی بودن تعصب ندارم، اگر واکسن ایرانی کرونا بیاید و واکسیناسیون آغاز شود من هم مثل همه مردم نوع ایرانی واکسن را تزریق می کنم.
نظر استاد نصیریان درباره واکسن ایرانی کرونا
به گزارش جهان نيوز، علی نصیریان در گفت‌وگو با میزان، پیرامون آخرین وضعیت جسمانی خود گفت: خدا را شکر حالم خوب بوده و وضعیت عمومی‌ام هم مشکل خاصی ندارد، سعی می‌‌کنم با رعایت کامل پروتکلهای بهداشتی و خانه نشینی کاری کنم که مبادا به بیماری کرونا مبتلا شوم. 
 
وی در همین راستا ادامه داد: نزدیک به یکسال است که خانه نشین هستم، البته با شرایط سنی من و شیوع بیماری کرونا این بهترین کار است زیرا این بیماری به هیچ وجه شوخی ندارد و ممکن خیلی راحت فرد را مبتلا نماید.

بازیگر فیلم سینمایی «مسخره باز» از رد کردن پیشنهادات بازی گفت و افزود: امسال پیشنهادات زیادی را برای بازی داشتم اما فارغ از کیفیت آثار همه را به خاطر بیماری کرونا رد کردم، مثل هر بازیگری دوست دارم جلوی دوربین بروم اما ترجیحم کار در شرایطی ایده آل است.

نصیریان با اشاره به تزریق واکسن کرونا اضافه کرد: هنوز که واکسن داخلی کرونا نیامده است، اما شخصا به خارجی و ایرانی بودن تعصب ندارم، اگر واکسن ایرانی کرونا بیاید و واکسیناسیون آغاز شود من هم مثل همه مردم نوع ایرانی واکسن را تزریق می‌کنم. 

وی در همین رابطه خاطرنشان کرد: وقتی یک واکسن به صورت عمومی زده می شود بدون شک آزمون و خطای خود را پشت سر گذاشته است، از سویی ما پزشکان خوبی داریم که به نظرم باید به آنها اعتماد کنیم.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
... از سویی ما پزشکان خوبی داریم که به نظرم باید به آنها اعتماد کنیم.
Canada
جهان نیوز انصاف داشته باش دیگه
به آخرت هم فکر کن....
Canada
.....
Iran, Islamic Republic of
اما من دلم نمیخواهد واکسن خارجی بزنم وقتی ایرانی آن وجود دارد..
همانطور که از پیامرسان خارجی استفاده نمیکنم
Iran, Islamic Republic of
با نظر بزرگ آقای دیوانسالار موافقم....
Iran, Islamic Republic of
من که واکسن خارجی نمی زنم مراقبت می کنم تا زمانی که واکسن ایرانی بیاد
Iran, Islamic Republic of
من که به واکسن خارجی اعتماد ندارم.