چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - 3 Mar 2021
 
۰
۷

یکسری از بازیگران به مسافرکشی روی آورده‌اند!

سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۲
کد مطلب: 755696
بقایی گفت: بسیاری از بازیگران شغل مسافرکشی را انتخاب کرده اند، برخی میوه می فروشند و برخی به سختی زندگی می کنند، کار عار نیست اما صحبت آنجاست که بعد از سالها فعالیت حال وقت حمایت مسئولین فرهنگی از هنرمندی نیست که جوانی اش را در این حرفه گذاشته است؟
یکسری از بازیگران به مسافرکشی روی آورده‌اند!
به گزارش جهان نيوز به نقل از میزان، بهروز بقایی درباره آخرین وضعیت جسمانی خود بعد از ابتلا به کرونا گفت: با اینکه یک بار کرونا گرفته ام و شاید دیگر به این بیماری مبتلا نشوم اما می‌ترسم که دوباره کرونا بگیرم، به همین خاطر ترجیح می‌دهم سر کار خاصی نروم و منتظر بمانم تا بالاخره این بیماری به هر طریقی از بین برود.

وی در همین راستا ادامه داد: به واقع که بیماری کرونا به شدت عجیب تر از سهل انگاری‌های ما است، به هیچ وجه نمی توان ساده به این بیماری نگاه کرد و باور کنید که هیچکس مصونیتی در برابر این بیماری ندارد، شخص من هم تا جایی که می‌شد رعایت کردم اما باز هم به بیماری دچار شدم.

بازیگر سریال «توی گوش سالمم زمزمه کن» وضعیت معیشت بازیگران پیشکسوت در دوران کرونا را ناامید کننده خواند و افزود: بسیاری از بازیگران شغل مسافرکشی را انتخاب کرده اند، برخی میوه می فروشند و برخی به سختی زندگی می کنند، کار عار نیست اما صحبت آنجاست که بعد از سالها فعالیت حال وقت حمایت مسئولین فرهنگی از هنرمندی نیست که جوانی اش را در این حرفه گذاشته است؟

وی در همین رابطه تاکید کرد: اوضاع بازیگران در یکسال گذشته و بعد از شیوع بیماری کرونا فاجعه بار است اما مگر برای کسی مهم است که ما زنده هستیم و یا مرده؟ آیا مسئولین فرهنگی به هیچ وجه طی ماه های گذشته به بازیگران مریض، خانه نشین یا بیکار سر زده‌اند؟

وی در همین راستا ادامه داد: ماه‌هاست که سینما تعطیل شده است، تولیدات متوقف هستند و اکثریت عوامل بیکارند، اگر به فرض روزی هم این بیماری از بین برود بعید می دانم بتوان به سادگی به بازگشت این هنر امیدوار بود، ما به دلیل عدم حمایت تمامی زیرساخت ها از دست داده ایم و بار دیگر باید سالها برای رسیدن به ابتدایی ترین چیزها تلاش کنیم. 

بقایی در همین رابطه تاکید کرد: در حال حاضر وضعیت دوباره بحرانی شده است، ما باید خودمان رعایت کنیم تا به تعداد قربانیان این بیماری مهلک اضافه نشود، هیچ راهی به جز ماسک زدن و رعایت بهداشت برای مبارزه با کرونا اثربخش تر نیست. 

وی درباره فعالیت های اخیر خود در عرصه بازیگری خاطرنشان کرد: به امید خدا حال که وضعم بهتر شده اگر کاری پیشنهاد شود به حضور در آن فکر میکنم، البته هنوز تولیدات قوت نگرفته و طبیعتا تا پایان شرایط فعلی بیماری کرونا نباید انتظار پیشنهادات خوب بازی داشت.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
انشالله که کرونا هر چه زودتر برود
Iran, Islamic Republic of
....
Iran, Islamic Republic of
این اخبار که هر چندسال یکبار از مسافرکشی کارگردانان و بازیگران پخش میشه تاثیر خوبی نداره. قبل از اپیدمی شدن ویروس کرونا یکی از بازیگران مشهور و کمی قدیمی، بنده رو در مسیری تا جایی رسوند موقع پیاده شدن اومدم بهش کرایه بدم که با حیرت بهم نگاه کرد و منم سریع پول رو برگردوندم تو جیبم و سریع دور شدم ازش. صحنه جالبی نبود.
Germany
....
Iran, Islamic Republic of
مسافرکشی بهترین شغل دنیا است.... من که خیلی دوستش دارم.
Romania
خیلی های در تاکسی های انینترنتی به عنوان شغل دوم مشغول به کارند....
Iran, Islamic Republic of
وقتی این کار را انتخاب کردند فکر آخر و عاقبت آن باشند ولخرجی های جوانی آخرش به اینجا ختم می شود