کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

اعتراض دانشجویان به سفر رافائل گروسی به ایران

3 اسفند 1399 ساعت 15:28

جمعی از دانشجویان دانشگاه‌های تهران صبح امروز در اعتراض به سفر رافائل گروسی مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی به ایران تجمع کردند.


به گزارش جهان نیوز، جمعی از دانشجویان دانشگاه‌های تهران در اعتراض به سفر رافائل گروسی مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی به ایران تجمع کردند.

دانشجویان در این تجمع که صبح امروز در مقابل سازمان انرژی اتمی برگزار شد، با در دست داشتن دست نوشته هایی اعتراض خود را به بدعهدی های آمریکا و اروپا در برجام اعلام کردند.

تجمع کنندگان همچنین با سر دادن شعارهایی همچون " مرگ بر آمریکا"، "بایدن، ترامپ، اوباما؛ قاتل ملت ما" و .... انزجار خود را به جنایت و اقدامات خصمانه آمریکا نسبت به ملت و نظام نشان دادند.دانشجویان همچنین با سر دادن شعارهایی خواستار اخراج بازرسان آژانس بین المللی انرژی اتمی از کشور شدند.
علی ریاحی پور مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه تهران طی سخنانی در این تجمع از دولت خواست تا به موقع و به صورت واقعی به مصوبه مجلس شورای اسلامی در قبال بازرسان آژانس عمل کند.
وی همچنین به انفعال آژانس در مقابل ترور دانشمندان هسته‌ای و بی تعهدی آمریکا اعتراض کرد.

دانلود فیلم

ریاحی در بخش دیگری خواستار خروج دولت از برجام شد و گفت: حرف آخر را رهبر معظم انقلاب درباره برجام زدند و همه تحریم ها باید لغو شود و این هم باید از سوی خود ما راستی آزمایی شود.


دانلود فیلم
 
 
صادق شهبازی فعال اسبق دانشجویی هم در این تجمع گفت: وضعیت اقتصادی امروز نتیجه تعاملات بی جا با غرب، آژانس انرژی اتمی و امریکاست. 

وی افزود: خسارت محض برجام تمام شده، صبر ما هم تمام شده و ما دیگر ساکت نمی نشینیم.
 
دانلود فیلم


کد مطلب: 755544

آدرس مطلب: http://www.jahannews.com/news/755544/اعتراض-دانشجویان-سفر-رافائل-گروسی-ایران

جهان نيوز
  http://www.jahannews.com