پنجشنبه ۲۶ فروردين ۱۴۰۰ - 15 Apr 2021
 
۰
۱
مديرعامل گروه خودروسازي سايپا در دیدار اعضاي كميسيون صنايع مجلس مطرح کرد:

اعمال نقطه نظرات نمايندگان مجلس در مسير توليد و توسعه محصول سايپا/ ضرورت حذف دست اندازها و گلوگاه هاي صنعت خودرو/ اميدوار به حل مشكلات صنعت خودرو هستيم

پنجشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۵
کد مطلب: 755251
مديرعامل گروه خودروسازي سايپا گفت: با حمايت نمايندگان مجلس شوراي اسلامي مي توان معضلات و چالش هايی كه دو شركت خودروساز سايپا و ايران خودرو دارند، را حل كرد.
اعمال نقطه نظرات نمايندگان مجلس در مسير توليد و توسعه محصول سايپا
به گزارش جهان نيوز به نقل از سایپا نیوز، سيدجواد سليماني در دیدار با رئیس و اعضای كميسيون صنايع و معادن مجلس شوراي اسلامي عنوان كرد: با تصويب قوانين مناسب كه بتواند راهگشاي صنعت خودرو باشد مي توان از چالش هايی كه گريبان گير حوزه صنعت خودرو است، رهايي يافت و به سمت توسعه صنعت خودرو حركت كرد.

وي ادامه داد: با توجه به پیشینه تخصصی صنعتي كه اعضاي كميسيون صنايع و معادن مجلس شوراي اسلامي دارند، مي توان در زمينه حل مشكلات به راهكارهاي خوبي دست يافت.

مديرعامل گروه خودروسازي سايپا با بيان اينكه اعضاي كميسيون صنايع و معادن مجلس به صنعت خودرو و توليدات داخلي اهميت به سزايي مي‌دهند، تصريح كرد: با توجه به چنين نگاه حمايتي اميدوار هستيم موانعي كه بر سر راه توليد خودرو است برداشته شود تا شركت هاي خودروسازي با تمام توان خود بتوانند، توليد و تنوع محصولات خودرويي را دنبال كنند.

وي گفت: اعضاي كميسيون صنايع و معادن مجلس نقطه نظرات مهمي در حوزه خودرو دارند كه مجموعه سايپا تمام تلاش خود را براي تحقق آنها انجام خواهد داد.

مديرعامل گروه خودروسازي سايپا با اشاره به اينكه ضرورت دارد موانع، دست اندازها و گلوگاه هاي صنعت خودرو با كمك نمايندگان مجلس اصلاح شود، اظهارداشت: مجموعه سايپا براي توليد محصولات جديد برنامه‌ريزي بسيار خوب و دقيقي دارد و بر اين اساس تا سه سال آينده مردم شاهد تحول در صنعت خودرو خواهند بود.

سليماني گفت: برنامه هاي توسعه اي گروه خودروسازي سايپا برای اعضاي كميسيون صنايع مجلس شوراي اسلامی تشریح شد تا با توجه به نقطه نظرات تخصصی آنها، بتوان با سرعت بيشتري در مسير پيشرفت قرار گرفت و به نياز مشتريان و مردم پاسخ داد.
برچسب ها: رپورتاژ
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
تنها راه تعطیلی انها خصوصا سا یپاست .