کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

آهن ملل اصفهان پیشرو در عرصه تامین و فروش آهن‌آلات

29 بهمن 1399 ساعت 10:39


صنعت فولاد در ایران
 


صنعت فولاد را می‌توان یکی از بنیان‌‌های  مهم اقتصاد در هر کشوری برشمرد، به‌گونه‌‌‌ای که مصرف سرانه فولاد به‌ عنوان شاخص صنعتی بودن یک کشور مطرح است.

امروزه در کشور ما نیز فولاد با حضور در بخش‌‌های  مهم تولیدی و صنعتی، نقش بسیار مهمی ایفا می‌کند، به‌گونه‌‌‌ای که افزون بر ۶۰۰ صنعت پایین ‌دستی از آن تغذیه می‌کنند. البته با توجه به ‌وجود منابع سنگ ‌آهن در ایران، به عنوان نخستین حلقه تولید فولاد، این صنعت در ۴ سال گذشته توانسته به جایگاه درخور توجهی دست یابد.

فولاد فلز مقاومی است که از آهن بدست می‌آید. ساده‌ترین روش ساخت فولاد ریختن آهن گداخته و مذاب داخل کوره، تبدیل و دمیدن هوای گرم و اکسیژن روی آن، که بخش عمده کربن موجود در آهن با استفاده از این روش می‌سوزد و در نهایت آهن تبدیل به فولاد خواهد شد.

پس از این فرآیند، در نهایت فولاد برای مصرف در صنایع مختلف به محصولات مختلفی تبدیل می‌شود. امروزه کارخانجات بسیاری در سراسر ایران محصولات فولادی متنوعی را به تولید می‌رسانند. علاوه بر این، شرکت‌‌های  بسیاری در فروش این محصولات فعالیت دارند.

قطعا برای یک خرید مناسب و امن در حوزه کلیه آهن‌‌‌‌آلات مانند انواع میلگرد، تیرآهن، ورق آهن و سایر محصولات لازم است که با ویژگی‌‌های  این محصولات و نحوه خرید آن‌ها آشنایی کامل داشته باشیم.

در این مطلب قصد داریم یک شرکت معتبر در زمینه تامین و فروش انواع محصولات فولادی مانند میلگرد ساده و آجدار، تیرآهن، انواع ورق آهن، نبشی و ناودانی، قوطی پروفیل و شمش فولادی را به شما عزیزان معرفی کنیم.

شناخت محصولات فولادی در بازار آهن
در شرایط فعلی، خرید آهن نسبت به سال‌‌های  قبل به دلیل پیشرفت تکنولوژی بسیار متفاوت می‌باشد. پیش از این استعلام، خرید و تهیه میلگرد کاری زمان بر محسوب می‌شد. این در حالی است که امروزه روند خرید با تغییراتی همراه شده و به راحتی می‌توان قیمت میلگرد و سایر محصولات مورد نیاز خود را در بستر وب استعلام کنید و با یک مشاوره مناسب، برای خرید اقدام کنید.

در واقع سایت‌ها و کانال‌‌های  بسیاری وجود دارند که شما عزیزان می‌توانید با استفاده از آن‌ها به عنوان یک مرجع مناسب، استعلام قیمت کنید و خرید خود را انجام دهید. 

مراحل خرید آهن
با وجود اینکه شرایط برای خرید کلیه آهن‌‌‌‌آلات بسیار مناسب تر از گذشته شده است، اما هنوز هم برای یک مناسب و مطمئن نیاز به آشنایی و توجه به جزئیات مهمی که در ادامه ذکر خواهیم کرد، می‌باشید. در نظر گرفتن این جزئیات باعث خواهد شد که در نهایت از خرید آهن‌‌‌‌آلات مورد نیاز خود رضایت مندی لازم را کسب کنید. 

شناخت انواع آهن
همانطور که می‌دانید آهن‌‌‌‌آلات با توجه به ویژگی‌‌هایی که دارند در صنایع مختلفی کاربرد دارند. می‌توان گفت که در یک دسته بندی کلی، آهن‌‌‌‌آلات به انواع ورق آهن، میلگرد و تیرآهن تقسیم بندی می‌شوند.

ورق آهن نیز خود به دسته‌‌های  مختلفی تقسیم بندی می‌شوند. به طور کلی می‌توان گفت که ورق سیاه، ورق گالوانیزه، ورق اسیدشویی، ورق رنگی و روغنی از جمله انواع ورق‌‌های  پرکاربرد به شمار می‌روند. به دلیل همین تفاوت در انواع ورق ها، قیمت آن‌ها مانند قیمت میلگرد با هم تفاوت می‌باشند.

در مقاطع فولادی مانند تیرآهن نیز استانداردهای متنوعی وجود دارد که منجر به تولید شکل‌‌های  متفاوتی از تیرآهن شده است.

به این ترتیب برای یک خرید مناسب در حوزه کلیه آهن‌‌‌‌آلات نیاز است که با ویژگی‌ها و استانداردهای آن‌ها آشنایی مناسبی داشته باشید.

باید اشاره کنیم که قیمت تیرآهن نسبت به سایر قیمت آهن‌‌‌‌آلات بالاتر است. بنابراین، این موضوع حائز اهمیت است که برای خرید تیرآهن حتما با ویژگی‌‌های  این محصول آشنایی کافی داشته باشید و با یک مشاور خبره فروش صحبت کنید. این مسئله به ویژه در ساختمان سازی اهمیت زیادی دارد، زیرا در صورت رخ دادن اشتباهی، ممکن است با خسارات جبران ناپذیری روبه رو شوید.

بهره‌مندی از مشاوره تخصصی
در حال حاضر در زمینه خرید آهن‌‌‌‌آلات سایت‌‌های  بسیاری وجود دارند. به همین ترتیب در صورتی که هنوز برای خرید این محصول با ابهام روبه رو هستید، می‌توانید از مشاره یک کارشناس خبره بهره مند شوید. مشورت با یک کارشناس در حوزه آهن‌‌‌‌آلات می‌تواند فرآیند رسیدن شما به هدف موردنظرتان را سرعت بخشد.

مشخص کردن ویژگی‌های خرید
این موضوع به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد. مثلا در ساختمان سازی، تیرآهن مورد استفاده از نظر سایز، استاندارد رعایت شده در طراحی ساختمان مشخص شده است. طبیعتا برای رعایت استانداردها و انجام درست کار، دقیقا باید همان محصول مشخص شده را خریداری نمایید. این موضوع در مورد سایر محصولات آهنی از جمله میلگرد نیز صادق است.

استعلام قیمت در بستر وب
همانطور که می‌دانید قیمت آهن‌‌‌‌آلات به ویژه قیمت ورق به دلیل اینکه تنوع زیادی در انواع آن‌ها وجود دارد، بسیار متفاوت است. علاوه بر این، کارخانه جات زیادی در زمینه تولید محصولات فولادی فعالیت دارند که به دلیل کیفیت متفاوت آن ها، از قیمت‌‌های  مختلفی نیز برخوردارند.

برای استعلام قیمت آهن‌‌‌‌آلات به سایت‌‌های  معتبر در وب مراجعه کنید و به روز‌ترین قیمت‌ها را استعلام کنید تا بتوانید یک خرید مناسب انجام دهید. بهتر است از سایت‌‌های  استفاده کنید که قیمت روز آهن را منتشر می‌کنند.

محصولات فولادی و نحوه استعلام قیمت آن
همانطور که پیش از این اشاره کردیم، شرکت‌‌های  متنوعی هم اکنون در زمینه استعلام قیمت آهن‌‌‌‌آلات وجود دارند و روزانه مشتریان زیادی دارند. بر همین اساس این دست از شرکت‌ها به دنبال سو استفاده از مشتریان نمی باشند. یکی از این شرکت ها، شرکت آهن ملل اصفهان می‌باشد که سایت آن از همه نظر کامل و جامع می‌باشد.

شما با مراجعه به این سایت‌ها می‌توانید اطلاعات بسیاری علاوه بر قیمت آهن‌‌‌‌آلات مانند آدرس، شماره تلفن، و مجوزهای لازم را بدست آوردید.

مراحل لازم قبل از انجام خرید
در هر خریدی ممکن است اشتباهی رخ دهد. قطعا این اشتباهات می‌توانند باعث شوند که میزان هزینه و زمان زیادی از دست بدهید. به همین دلیل، نیاز است که قبل از خرید نکاتی را مدنظر قرار دهید.

در همین راستا، دریافت یک پیش فاکتور که همه جزئیات محصول شامل نام جنس، نوع  و تعداد آن، قیمت واحد و نهایی محصول در آن ثبت شده است از اهمیت ویژه‌‌‌ای برخوردار است.

همچنین از آنجا که پیش فاکتور به شما قیمت امروز آهن را می‌‌دهد، قبل از پرداخت، بهتر است تاییدیه آن را دریافت کنید. سایر هماهنگی‌‌های  لازم نیز مانند هزینه‌ها حمل، زمان، بیمه و غیره نیز باید مشخص باشند. پس از دریافت محصول نیز نیاز است که به طور کامل آن را مورد بررسی قرار دهید.

شرکت آهن ملل اصفهان در یک نگاه
 

آهن ملل شرکتی ثبت شده در مرکز آهن ایران، شهر اصفهان می‌باشد. این شرکت میلگرد تولیدی کارخانجات ذوب آهن کلیه نقاط کشور را در بازار آهن‌‌‌‌آلات کشور به متقاضیان خرید این محصولات عرضه می‌کند. کارخانجات مطرحی چون ذوب آهن اصفهان، کویر کاشان، ابرکوه یزد، بافق یزد، بردسیر کرمان، صبا فولاد زاگرس، روهینا جنوب، میانه، نیشابور و غیره در زمره تولیدکنندگانی هستند که این شرکت کلیه محصولات فولادی آنها را با مناسب‌ترین نرخ موجود و ارزانترین قیمت ارائه می‌کند.

شرکت آهن ملل اصفهان، یکی از شرکت‌‌های  معتبری است که محصولات فولادی مختلفی را به بازار عرضه می‌کند. این شرکت با مدیریت مهندس مسعود قائدی از سابقه‌‌‌ای طولانی در زمینه تأمین آهن‌‌‌‌آلات پروژه‌‌های  صنعتی و عمرانی در کمترین زمان برخوردار است. به دلیل رابطه مستقیم و بدون واسطه این شرکت با کارخانه‌‌های  فولادی ایران قادر است مناسب‌ترین قیمت را به خریداران عزیز خود عرضه دارد.

آهن ملل از جواز کسب فعالیت از وزارت صنعت، معدن و تجارت، صنف آهن فروشی و ثبت شرکت در سازمان ثبت اسناد و املاک ایران برخوردار می‌باشد.

یکی از موارد با اهمیت برای خریدارانی که تمایل به سفارش غیرحضوری دارند این است که مجموعه مورد نظر دارای مجوزهای لازم در ارتباط با فعالیت خود باشد. آهن ملل کلیه مجوزات لازم برای خرید آنلاین را دارا می‌باشد. به همین ترتیب، می‌توانید با خاطری آسوده از این شرکت خریداری نمایید.

فعالیت این مجموعه زیر نظر سازمان امور مالیاتی جمهوری اسلامی ایران می‌باشد و همچنین فاکتور رسمی به خریدار محترم ارائه می‌‌دهد.

آهن ملل به عنوان یکی از برندهای شناخته شده در بازار آهن، مورد اعتماد فعالان این حوزه بوده و توانسته رتبه یک فروش آهن‌‌‌‌آلات در ایران را از آن خود کند و سازمان‌های دولتی، نیمه خصوصی و خصوصی را در زمره مشتریان خود ببیند.

شرکت ما افتخار دارد آهن‌آلات پروژه‌های زیر را تأمین و رضایت مشتریان را جلب کند:
• پروژه آزاد راه تهران شمال (میلگرد)
• خط لوله گازی ایران ترکمنستان ( میلگرد و لوله )
• ایستگاه‌‌های  گازی ایران و عراق ( میلگرد، ورق و لوله )
• سازمان عمران شهرداری‌‌های  ایران
• کلیه مقاطع فولادی آموزش و پرورش استان فارس
• کلیه مقاطع فولادی اداره آبفا استان فارس
• شهرداری اصفهان
• تأمین میلگرد دفتر ریاست جمهوری
• پتروشیمی و پالایشگاه اصفهان
• تأمین کلیه مقاطع فولادی فاز 21 وزارت نفت

و همچنین قادر است با ارائه مشاوره‌‌های  رایگان و صیمیانه کارشناسان فروش با تجربه خود، همیار شما در زمینه خرید آهن‌‌‌‌آلات مورد نیاز پروژه‌‌ تان می‌‌باشد. در ادامه به نکاتی پیرامون خرید آهن‌‌‌‌آلات اشاره خواهیم کرد.

فرآیند خرید از شرکت آهن ملل اصفهان
 شرکت معتبر آهن ملل اصفهان، همواره و به صورت لحظه‌‌‌ای قیمت کلیه محصولات به ویژه قیمت میلگرد را در وبسایت خود منتشر می‌کند.

همچنین با عضویت در کانال تلگرام آهن ملل می‌توانید از اخبار لحظه‌‌‌ای بازار آهن و تحلیل و پیش بینی بازار آهن در بازار ایران مطلع شوید. علاوه بر آن می‌توانید از مشاوره تیم مجرب فروش آهن ملل، جهت تصمیم‌گیری بهتر در خرید خود بهره ببرید.
شما عزیزان می‌توانید به سه روش از شرکت آهن ملل اصفهان خرید کنید:

• خرید اینترنتی آهن‌آلات
در صورت تمایل به خرید اینترنتی آهن آلات، با مراجعه به لیست قیمت‌‌های  روزانه موجود در وب سایت، فرم ثبت سفارش را تکمیل کرده و منتظر هماهنگی واحد فروش برای تحویل بار در آدرس اعلام شده باشید.

• خرید تلفنی آهن‌آلات
در صورت تمایل به خرید تلفنی آهن و میلگرد؛ و استفاده از مشاوره رایگان کارشناسان فروش با شماره‌‌های  دفتر فروش آهن ملل اصفهان تماس بگیرید و پروسه خرید را به کارشناسان ما بسپارید.

• خرید حضوری آهن‌آلات
در صورت تمایل به خرید حضوری میلگرد و آهن، به دفتر مرکزی آهن ملل واقع در اصفهان, بزرگراه خیام, کوی نگارستان, مجتمع تجاری فردوسی, طبقه سوم, واحد یک مراجعه کرده و جهت تأمین آهن‌‌‌‌آلات پروژه‌‌های  خود از خدمات آهن ملل اصفهان و مشاوره کارشناسان فروش بهره بگیرید.

به طور کلی شما می‌توانید جهت خرید آهن‌آلات، روزانه به جداول قیمت تیرآهن، میلگرد، نبشی و ناودانی، ورق آهن، لوله فولادی، قوطی و پروفیل، محصولات مفتولی و شمش فولادی مراجعه کرده و پس از انتخاب محصول مورد نظرتان، فرم ثبت سفارش را تکمیل نمایید و یا می‌توانید با دفتر مرکزی آهن ملل تماس گرفته و پروسه‌ی خرید را به کارشناسان فروش این شرکت بسپارید.

شرایط عمومی خرید آهن آلات
 

• تسویه به صورت 100% نقد پیش پرداخت می‌باشد. مبنای تایید تسویه، وصول وجه در بانک اعلامی از طرف فروشنده می‌باشد.

• مبنی تسویه نهایی، وزن باسکول مبدا می‌باشد و اختلاف باسکول مبدا و مقصد روی هر تریلی طبق قانون وزارت راه و ترابری 80 تا 100 کیلوگرم مورد تایید است و در صورت بروز اختلاف بیشتر از آن، ملاک تشخیص، وزن باسکول سوم می‌باشد.

• با توجه به روند نوسانی بازار (صعودی/نزولی)، لحظه‌ی خرید، تایید قیمت و موجودی الزامی است.

• هزینه حمل و نقل بنگاه-بارگیری به عهده مشتری می‌باشد.

• در صورت بروز هر مشکل در بار ارسالی قبل از تخلیه بار باید به کارشناس فروش اعلام بفرمایید، در غیر این صورت مشکلات کالای ارسالی قابل پیگیری نمی‌باشد.

• تمامی بارهای ارسالی از بنگاه تهران مشمول پرداخت هزینه‌ی بنگاه‌داری می‌باشد و هزینه بنگاه‌داری مطابق عرف مورد پذیرش بازار آهن بوده و مبلغی در حدود 500 ریال به ازای هر کیلوگرم می‌باشد.

• با توجه به لحاظ کردن اوزان تقریبی در پیش فاکتور، در صورت بالا شدن وزن، خریدار موظف است تا 45 دقیقه نسبت به تسویه اقدام نماید، در صورت تاخیر در تسویه از ترخیص بار از انبار جلوگیری شده و هزینه معطلی و خواب ماشین با خریدار می‌باشد، در صورت عدم تسویه تا 24 ساعت از زمان اعلام اوزان دقیق، محموله عودت و معامله به صورت یک‌ طرفه فسخ خواهد شد.

• با توجه به مسائل حمل و نقل زمان بارگیری شرط نمی‌شود.

• در صورت تعدد اقلام درخواستی، بارگیری از چند محل صورت می‌گیرد.

• به دلیل شرایط جوی و شرایط مربوط به نگه‌داری کالا در انبار، احتمال وجود تغییر رنگ ظاهری سطحی در کلیه مقاطع فولادی وجود دارد.

شرایط اختصاصی خرید آهن آلات

• ورق‌های برش خورده یا تلورانس 10 میلی‌متر می‌باشد.

• در ورق‌های برش خورده از رول، شرط گونیا نمی‌شود.


• در ورق‌های ST37، امکان ارائه گواهینامه کیفی کارخانه تولیدکننده وجود ندارد.

• کالای نسبی دارای تلورانس در ضخامت و ابعاد می‌باشد.

• کالای نبشی بر طبق وزن تقریبی قابل تحویل است و شرط تعداد شاخه نمی‌شود.

منشور حقوق مشتری شرکت آهن ملل اصفهان

• مشتری حق دارد از نوع خدمات شرکت اطلاع داشته باشد.

• مشتری حق دارد تا اطلاعات و مشاوره رایگان از کارشناسان فروش در مورد خدمات دریافتی اخذ نماید.

• مشتری حق دارد از نحوه بارگیری و ارسال بار با خبر باشد.

• مشتری حق دارد هر زمانی که بخواهد در مورد محصول مورد نظر اطلاعات و خدمات دریافت کند.

• مشتری حق دارد از اطلاعات مهندسی و گواهینامه‌‌های  فنی استفاده کند.

• مشتری حق دارد از ما انتقاد کند.

• مشتری حق دارد تا از کارکنان آهن ملل انتظار برخورد مودبانه و متشخصانه داشته باشد.

• مشتری حق دارد تا به صورت تعریف شده با مدیریت در تماس باشد.

• مشتری حق دارد نسبت به تاخیر در بارگیری و ارسال بار و نحوه بارگیری اعتراض نماید.

• مشتری حق دارد با توجه به استاندارد بودن بارها، در مدت مشخص آن را برای تست به آزمایشگاه ارسال کند.

• مشتری حق دارد برای تطابق بار خریداری شده با محصول ارسال شده، با کارشناسان در ارتباط باشد.

• مشتری حق دارد در صورت نامتقارن بودن کرایه با تعرفه دولتی نسبت به بارنامه اضافه پرداخت نداشته باشد.

نتیجه‌گیری
در این مطلب سعی کردیم به معرفی شرکت آهن ملل اصفهان بپردازیم. همانطور که پیش از این اشاره کردیم آهن ملل اصفهان، بهترین قیمت تیرآهن، میلگرد، نبشی و ناودانی، محصولات مفتولی و غیره را به مشتریان ارائه می‌کند. شما عزیزان می‌توانید برای آشنایی بیشتر با این شرکت و خرید آهن‌‌‌‌آلات مورد نیاز پروژه خود به وبسایت www.ahanmelal.com مراجعه کنید.


کد مطلب: 755115

آدرس مطلب: http://www.jahannews.com/news/755115/آهن-ملل-اصفهان-پیشرو-عرصه-تامین-فروش-آهن-آلات

جهان نيوز
  http://www.jahannews.com