يکشنبه ۲۹ فروردين ۱۴۰۰ - 18 Apr 2021
 
۰

آغاز ثبت نام داوطلبان شوراهای شهر

جمعه ۲۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۸
کد مطلب: 754534
معاون سیاسی و اجتماعی استانداری تهران با تاکید بر بهره‌گیری از همه ظرفیت‌ها برای آموزش دست‌اندرکاران انتخابات، از اغاز ثبت نام داوطلبان شورا‌های شهر از ۲۰ اسفند ماه سال جاری خبر داد.
آغاز ثبت نام داوطلبان شوراهای شهر
به گزارش جهان نيوز به نقل از خبرگزاری دانشجو، شکراله حسن بیگی در تشریح زمان آغاز ثبت نام از داوطلبان انتخابات شورا‌های شهر، گفت: کار‌ها و تامین مقدمات انتخابات از ابان ماه سال جاری اغاز شده، اما با تشکیل ستاد انتخابات کشور در ۱۱ اسفند ماه کار انتخابات شکل رسمی پیدا می‌کند و درپی آن ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ هیئت اجرایی شورای اسلامی شهر و هیئت اجرایی شورای اسلامی روستا‌ها تشکیل و ثبت نام از داوطلبان شورا‌های شهر نیز از ۲۰ اسفندماه سال جاری اغاز خواهد شد.

وی افزود: در انتخابات سال گذشته رتبه استان تهران از ۲۸ به چهارم ارتقا پیدا کرد لذا برای انتخابات پیشرو در سال ۱۴۰۰ هدف گذاری انجام داده ایم که به رتبه اول دست پیدا کنیم و در این مسیر از همه ظرفیت‌ها از جمله فضای مجازی برای اموزش دست اندرکاران انتخابات استفاده می‌کنیم.

وی تاکید کرد: رعایت قانون در برگزاری انتخابات نیازمند تسلط بر قوانین است، لذا باید قوانین توسط عوامل و دست اندرکاران انتخابات بازخوانی و مرور شود. بی تردید آموزش نقش محوری در برگزاری انتخاباتی سالم دارد و باید از بستر‌های موجود به ویژه فضای مجازی جهت پیشبرد موضوع آموزش نهایت بهره را گرفت.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *