چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - 3 Mar 2021
 
۰

قوچان نژاد: سرمربی زووله به من بازی زیاد نمی‌دهد/ با تیم‌های هیرنفین و کامبور در ارتباطم

سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۴۲
کد مطلب: 752815
رضا قوچان نژاد که در بازی گذشته زووله در 12 دقیقه هت‌تریک کرد، به انتقاد از تصمیمات سرمربی خود پرداخت.
قوچان نژاد: سرمربی به من بازی نمی‌دهد
به گزارش جهان نيوز به نقل از فارس، در برنامه هفتگی پادکست «omropfryslan» رضا قوچان نژاد حضور پیدا کرد و در خصوص شرایطش در باشگاه زووله پرده برداشت.

قوچان نژاد که فرصت بازی در تیم زووله پیدا نکرده است در دیدار هفته هجدهم مقابل ویلم توانست در 12 دقیقه هت‌تریک کند  و به یکی از بهترین بازیکنان هفته نام گیرد.

کم بازی کردن قوچان نژاد باعث شد تا اعتراض و انتقاد ستاره ایرانی نسبت به تصمیمات سرمربی زووله افزایش یابد.

بازیکن ایرانی زووله در پادکست omropfryslan گفت: من وارد میدان شدم تا نشان بدهم هنوز توانایی‌هایی دارم و هستم. به نظرم سرمربی زووله به من بازی زیادی نمی‌دهد. نمی‌گویم که او شخص مناسبی برای هدایت این باشگاه نیست ولی با برخی از تصمیماتش موافق نیستم.

وی ادامه داد: بازیکن البته نباید همیشه با نظرهای سرمربی خود موافق باشد ولی به نظرم من توانایی‌های زیادی دارم چه بازی کنم و چه نیمکت نشین باشم.

قوچان نژاد در پاسخ به سوال مجری که باشگاه هیرنفین به یک مهاجم نیاز دارد و آیا به این تیم می‌روی، گفت: من هنوز با بچه‌های تیم هیرنفین در ارتباط هستم مثل هِنک فِرمان یا لوکاس واندن‌برگ (2 بازیکن هیرنفین ) و باید بگویم پس از بازی جمعه با «گری همسترا» (مدیر ورزشی باشگاه هیرنفین ) صحبت کردم. البته فکر می‌کنم بازگشت به این باشگاه غیرواقعی است و اتفاق نمی‌افتد. من همیشه با «هنک» در ارتباط هستم و آن صحبت ما نیز حول باخت هیرنفین مقابل «هراکس» گذشت.

قوچان نژاد تاکنون در لیگ هلند برای کامبور و هیرنفین نیز بازی کرده است. او در خصوص اینکه آیا به این تیم‌ها بازمی‌گردد، اظهار داشت: من همیشه بازی‌های این 2 تیم را دنبال می‌کنم. مثل فریسیا، من معمولا تا آنجا می‌دوم که آمادگی بدنی‌ام را حفظ کنم.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *