دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - 1 Mar 2021
 
۰

ارزش سهام عدالت و دارایکم در ۶ بهمن ۹۹ +جدول

دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۲۶
کد مطلب: 752683
امروز ۶ بهمن ۹۹ بزرگان بورس تقریبا روز سبزی را پشت سر گذاشتند و از این رو شاخص کل توانست بیش از ۱۳ هزار واحد کاهش ارتفاع را جبران کند و سبز بسته شود. به همین علت ارزش سهام عدالت نیز افزایش یافت.
ارزش سهام عدالت و دارایکم چقدر شد +جدول
به گزارش جهان نيوز، امروز ۶ بهمن ۹۹ شاخص کل توانست که با به صف خرید نشستن بزرگان بورس بیش از ۱۳ هزار واحد کاهش ارتفاع خود را جبران کند و در نهایت در ناحیه سبز و با افزایش ارتفاع به میزان ۱۲۴۰ واحدی بر روی کانال یک میلیون و ۲۳۵ هزار و ۷۹۸ واحدی آرام بگیرد. 

ارزش سهام عدالت چقدر شد؟
پس از پایان معاملات امروز بازار بورس (دوشنبه ۶ بهمن ۹۹)، ارزش هر برگه سهام عدالت ۵۳۲ هزارتومانی دارندگان این سهام به ۸ میلیون ۱۷۰ هزار و ۱۷۶ تومان رسید و در مقایسه با روز گذشته، ۱ درصد (۹۲ هزار تومان) افزایش یافت.
با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۴ میلیون و ۹۰۲ هزار و ۱۰۵ تومان رسیده است. 
ارزش دارایکم چقدر شد؟
قیمت پایانی هر واحد از دارایکم با افزایش ۶.۱۴ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۱۵ هزار و ۳۱ تومان معامله شد تا ارزش ۲۰۰ واحد از اولین ETF دولتی به ۳ میلیون و ۶ هزار و ۲۰۰ تومان افزایش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از دارایکم با افزایش ۱۰ درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل ۱۵ هزار و ۵۷۸ تومان معامله شد.


نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *