جمعه ۸ اسفند ۱۳۹۹ - 26 Feb 2021
 
۰
۱

بیانیه ذوب‌آهن علیه کمیته داوران؛ دست از سر ما بردارید!

پنجشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۲۴
کد مطلب: 752287
باشگاه ذوب آهن اصفهان در بیانیه ای خطاب به کمیته داوران فدراسیون خواهان رسیدگی به ناداوری‌ها شد.
بیانیه ذوب‌آهن علیه داوران؛ دست از سر ما بردارید!
به گزارش جهان نيوز، باشگاه ذوب‌آهن اصفهان در بیانیه ای خطاب به کمیته داوران فدراسیون فوتبال کشورمان خواهان رسیدگی به ناعدالتی ها علیه این باشگاه شد. متن این بیانیه چنین است:

روز قیامت که بود داوری
شرم نداری که چه عذر آوری 

بار دیگر شاهد بودیم که چگونه سر تیم مظلوم ذوب آهن را در برابر دیدگان همه هواداران غیور ،مردم ا‌صفهان و ایران بریدند.

راستی آقایان مسئول ، وقت آن نشده که فرصت را به جوانترها بدهید و کمی خود در منزل بنشینید و آشی را که برای تیم ها از جمله ذوب‌آهن پخته اید را تماشا کنید؟!

جواب این همه هوادار عاشق و زجر کشیده ،از تصمیمات و اشتباهات فاحش داوری ، را چگونه میدهید ؟!

اگر میخواهید بیکار نباشید ماهم پیشنهاد میدهیم شما را بعنوان مدرس داوری در دیگر کشورها بکار بگیرند تا حداقل در لیگ ایران هم نباشید؟!

مسؤولان کمیته داوران، اگر به ذوب‌آهن کمک نمی‌کنید حداقل دست از سر این تیم  بردارید، ما هیچ گناهی نکرده ایم جز اینکه خواسته‌ایم به ورزش کشور و جوانان این مرزو بوم کمک کنیم.

اشتباه کردید : لطفا مسابقات را از این پس بجای ۶ داور با ۹ داور برگزار کنید؛ داور وسط ، داورهای خط، داور چهارم، داورهای پشت دروازه، داور از روی هوا ، داور ناظر بر ناظر داوری، داور ناظر برچیدمان رئیس کمیته داوران و یک سخنگوی داوری هم برای بعد از مسابقات برای گفتن یک متن عذرخواهی و سرپوش گذاشتن بر مشکلات داوری، اینگونه نیازی هم به هزینه های زیاد برای نصب VAR هم نیست.

مدلی جدید و قابل ارائه به سایر لیگ های معتبر دنیا  اگر کسی نیست که پاسخ ناداوریهای انجام شده در حق ذوب آهن رابدهد تا جایی دیگر برویم و ...
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


حسين
Iran, Islamic Republic of
یک جریانی تو فدراسیون فوتبال هست که عامدانه شرایط رو به سمت پراشتباه کردن داوران هدایت میکنه.