دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - 1 Mar 2021
 
۰

ارزش پالایشی یکم در ۷ بهمن ۹۹

سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۱۲
کد مطلب: 752280
قیمت پایانی هر واحد از صندوق سرمایه گذاری پالایش یکم با احتساب ۸.۷۵ درصد رشد نسبت به روز معاملاتی قبل به ۸۶ هزار ۸۶۰ ریال رسید.
ارزش پالایشی یکم چقدر شد؟
به گزارش جهان نيوز، واحد‌های پالایش یکم امروز ۷ بهمن ماه ۹۹ بعد از چند روز رشد عالی، چندبار صف فروش شد، اما کماکان در بازه مثبت باقی ماند و ۸.۷۵ درصد افزایش قیمت داشت و در مجموع تاکنون حدود ۱۳ درصد ضرر برای خریداران اولیه به همراه داشته است.

شپنا و شتران و شبندر امروز از پرتراکنش‌های بازار بودند و همچنین بیشترین ارزش معاملات بازار را به خود اختصاص دادند. نماد‌های شبریز با ۴.۱۵، شپنا ۲.۷۵، شتران با ۲.۶۸ درصد مثبت و تنها نماد شبندر با ۰.۴۸ درصد منفی به کار خود پایان دادند.

ارزش پالایشی یکم ۷ بهمن ماه ۹۹
امروز سه شنبه ۷ بهمن ۹۹ قیمت پایانی هر واحد از پالایش یکم با رشد ۸.۷۵ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۸ هزار و ۶۸۶ تومان معامله شد تا ارزش ۵۰۰ واحد از دومین ETF دولتی به ۴ میلیون و ۳۴۳ هزار تومان افزایش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از پالایش یکم با افزایش ۶.۴۱ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۸ هزار و ۴۹۹ تومان معامله شد.

این در حالی است که هر واحد از این صندوق به متقاضیان به قیمت ۱۰ هزار تومان و در مجموع ۵۰۰ واحد از آن به قیمت ۵ میلیون تومان فروخته شده بود.نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *