کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

ارزش پالایشی یکم چقدر کاهش یافت؟

نبض بورس , 29 دی 1399 ساعت 16:09

ریزش ارزش "پالایشی یکم" امروز هم ادامه داشت و ارزش واحد‌های این صندوق از ۱۰ هزار تومان به ۵۲۷۵ تومان کاهش پیدا کند.


به گزارش جهان نیوز، صندوق پالایش یکم که با قیمت ۱۰ هزار تومان عرضه شد در دو هفته گذشته روند کاهش قیمت آن پر شتاب بود و هم اکنون قیمت سهم به ۵۲ هزار ریال رسیده و زیان ۵۰ درصدی به سهامداران خود تحمیل کرده است.
واحد‌های این صندوق امروز در بیشترین قیمت یعنی ۵ هزار و ششصد تومان معامله شدند و کمترین قیمت آن نیز در معاملات امروز ۵ هزار و صد تومان بود.

امروز هم طبق روال روز‌های معاملاتی گذشته ۴ نماد حاضر در صندوق پالایش یکم سرخ پوش بودند، شپنا با ۴.۸۲ درصد منفی، شتران با ۵ درصد منفی، شبریز با ۴.۳۹ درصد افت و شبندر با ۴.۹۴ درصد منفی امروز دوشنبه ۲۹ دی ماه را به پایان رساندند.

ارزش پالایشی یکم ۲۹ دی ۹۹
امروز دوشنبه ۲۹ دی ۹۹ معاملات سهم پالایش قیمت پایانی هر واحد از پالایش یکم با افت ۶.۵۷ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۵ هزار و ۲۷۵ تومان معامله شد تا ارزش ۵۰۰ واحد از دومین ETF دولتی به ۲ میلیون و ۶۳۷ هزار و ۵۰۰ تومان کاهش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از پالایش یکم با کاهش ۸.۹۶ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۵ هزار و ۱۴۰ تومان معامله شد.

این در حالی است که هر واحد از این صندوق به متقاضیان به قیمت ۱۰ هزار تومان و در مجموع ۵۰۰ واحد از آن به قیمت ۵ میلیون تومان فروخته شده بود.
کد مطلب: 751948

آدرس مطلب: http://www.jahannews.com/news/751948/ارزش-پالایشی-یکم-چقدر-کاهش-یافت

جهان نيوز
  http://www.jahannews.com