چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ - 27 Jan 2021
 
۰

با تبلیغات دیجیتال درآمد سایت خود را چندین برابر کنید!

چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۰۳
کد مطلب: 751376
این روزها به هر طرف که نگاه کنیم، فراگیری استفاده از ابزار و رسانه‌های دیجیتال به چشم می‌آیند. در چنین شرایطی، مبحث تبلیغات را نمی‌توان از این رسانه‌ها جدا کرد زیرا در این صورت تبلیغات، بخش بزرگی از تاثیرگذاری و موفقیت‌اش را از دست خواهد داد. تبلیغات دیجیتال انواع مختلفی دارد و متداول‌ترین آن‌ها تبلیغات در فضای وب‌سایت‌هاست. تبلیغات نیتیو یا همسان نمونه‌ای از تبلیغات در وب‌سایت‌هاست که به وسیله یکپارچه‌سازی خود با قالب وب‌سایتی که در آن قرار می‌گیرد، تجربه بصری خوبی برای کاربران رقم می‌زند. اما مزیت دیگری که این نوع تبلیغات را برای صاحبان وب‌سایت‌ها جذاب‌تر می‌کند، امکان کسب درآمد از آن‌هاست.
 
تعریف تبلیغات نیتیو
 تبلیغات نیتیو (Ads Native) یا همسان نوعی از تبلیغات آنلاین است که با همانندسازی ظاهر تبلیغ با رابط کاربری و نمایش در مرتبط‌ترین ر سانه‌ها، اثربخشی بیشتری را در دنیای تبلیغات دیجیتال برای شما به همراه دارد. این تبلیغات در هر پلتفرمی باشند، به‌صورت همگون و هماهنگ با محتوای همان پلتفرم نمایش داده می‌شوند. حال این قالب می‌تواند محتوای متنی، صوتی و یا تصویری باشد. بزرگترین مزیت این شکل تبلیغات این است که تجربه کاربر را در هنگام استفاده از وب‌سایت یا برنامه‌ای که در آن مشغول فعالیت است، مختل نمی‌کند زیرا این همانندسازی ظاهری، صورت تبلیغاتی بودن آن را از بین می‌برد. 

 حال که می‌دانید تبلیغات نیتیو چیست و با مزایای آن آشنا شدید، می‌توانید درباره بهترین ارائه‌دهندگان این نوع تبلیغات تحقیق کنید و پس از اجرای آن، از این راه درآمد کسب نمایید.
 
برخی از مزایای تبلیغات نیتیو
 • به کمک تبلیغات نیتیو یا همسان به روشی متفاوت می‌توانید به مخاطبان هدف خود دست پیدا کنید. زیرا این نوع محتوا به دلیل نداشتن شکل تبلیغاتی، از حالت اجباری و ایجاد مزاحمت برای کاربر خارج می‌شود و تجربه خوب و متفاوتی ایجاد می‌کند.

  تبلیغات نیتیو به دلیل فرمتی که دارند امکان ارتقای تبلیغات را به صاحب آن می‌دهند. مثلا می‌توان از متنی طولانی‌تر یا تصاویر بزرگتری استفاده کرد و با افزایش نقطه تماس محتوا با کاربر، کانورژن را بالا برد.

  تبلیغات نیتیو می‌توانند بسیار خلاقانه ارائه شوند و نسل جدید کاربران اینترنت را جذب خود کنند.

  اگر با کمک پلتفرم‌های حرفه‌ای این شیوه تبلیغاتی را در پیش بگیرید، می‌توانید در سایت‌های پرمخاطب دیده شوید و در نتیجه این بازدید زیاد، به برندی محبوب و حرفه‌ای در دنیای تبلیغات دیجیتال تبدیل می‌شوید.

  استفاده از یک سرویس تبلیغات آنلاین، ترافیک باکیفیت و بازدیدهای روزانه شما را با تبلیغات سایت افزایش می‌دهد و رتبه الکسای سایت شما بهبود پیدا می‌کند.
 
کسب درآمد از تبلیغات دیجیتال

اگر می‌خواهید از تبلیغات دیجیتال درآمد کسب کنید، از تبلیغات نیتیو یا همسان در سایت خود استفاده نمایید. تبلیغات نیتیو قابلیت قرارگیری در انواع وب‌سایت‌ها و پلتفرم‌ها را دارند. مثلا در وب‌سایتی خبری که کاربران درحال مطالعه محتوای متنی آن هستند و یا در پلتفرم‌های تماشای ویدئو که کاربران زیادی در آن به تماشای آنلاین ویدئو می‌پردازند. در این‌صورت یک نوع از کسب درآمد از سایت می‌تواند در ازای کلیک کاربر بر روی تبلیغ همسان باشد. مشارکت در چنین تبلیغاتی معمولا گسترده است و صاحب این بستر تبلیغاتی می‌تواند با بهبود رسانه خود، درآمد حاصل از این کار را افزایش دهد.

کسب درآمد از سایت یکی از بهترین شیوه‌های کسب درآمد از فضای اینترنت است. با استفاده از پلتفرم مناسب تبلیغات آنلاین می‌توانید این کار را به سادگی انجام دهید. کاری که یک پلتفرم مناسب تبلیغات در وب‌سایت انجام می‌دهد، ایجاد رابط کاربری مناسب و قرار دادن محتوای تبلیغاتی بر اساس رفتار کاربران در سایت است. نتیجه این روش، جذب افراد به محتوا بر اساس علایقشان خواهد بود.
 
پلتفرم تبلیغات دیجیتال مدیااد

برای خلق تبلیغات موثر در فضای رقابتی آنلاین باید از شبکه هوشمند تبلیغات دیجیتال استفاده کنید تا از اثربخش بودن تلاش‌های خود در این راه اطمینان پیدا کنید. شبکه تبلیغات دیجیتال مدیااد با تجربه حرفه‌ای در زمینه تبلیغات کسب‌وکارها در وب‌سایت‌های ایرانی به شما کمک می‌کند تا از متنوع‌ترین وبسایت‌ها ترافیکی باکیفیت به دست آورید و با هدفمندی تبلیغات اینترنتی، مخاطب خود را به صفحه مورد نظرتان جلب کنید. ورود به پنل مدیااد و مشاوره با مدیر کمپین تبلیغاتی می‌تواند به آسانی به شما در راه تحلیل رفتار کاربران آنلاین و بهینه‌سازی کمپین تبلیغاتی خود کمک کند.
 
مزایای استفاده از پلتفرم مناسب تبلیغات دیجیتال
 • کسب درآمد بدون آسیب به تجربه کاربری مخاطبان

  نمایش تبلیغ بر اساس محتوای وب‌سایت و با توجه به رفتار کاربران

  مدیریت و بهینه‌سازی نمایش تبلیغ

  اطلاع از جزییات فرآیندهای مالی

  شفافیت در همکاری و اعتماد متقابل
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *