پنجشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹ - 21 Jan 2021
 
۰
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس؛

نگرانی امروز ما از موشک‌های نرم و فرهنگی دشمن است/تفکر انقلابی به دنبال آقازاده بازی نیست

دوشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۴:۰۰
کد مطلب: 751132
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه ما امروز از ناوها و تجهیزات دشمن باکی نداریم، گفت: نگرانی ما از موشک‌های نرم و فرهنگی دشمن است که از طریق رسانه‌ها و شبکه‌های مختلف به تهاجم انقلاب اسلامی آمده است.
نگرانی از موشک‌های نرم و فرهنگی دشمن است
به گزارش جهان نيوز، ابراهیم رضایی در آئین اختتامیه ششمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در منطقه آزادانزلی با بیان اینکه نام گیلان و پیشگامی مردم استان در هشت دی‌ماه ۱۳۸۸ باعث شور و شعف در کشور شد، اظهار کرد: مردم گیلان یک روز زودتر از مردم کشور که در ۹ ی به پشتیبانی از انقلاب و کورکردن چشم فتنه اعتراض کردند اعتراض خود به نفاق و پشتیبانی از انقلاب را اعلام کردند. 

وی با بیان اینکه وقتی رویدادهای چند سال اخیر را نکاه می‌کنیم به تفکر غرب‌گرایی می‌رسیم، گفت: برخی معتقد بودند که با مذاکره با غربی‌ها مشکلات کشور حل می‌شود و اعتقادی به داخل و توان نیروهای جوان کشور نداشتند.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این نگاه غربی برخی مسؤولین باعث شد در حوزه فرهنگ سند ۲۰۳۰ مطرح و بعضاً اجرایی شود، افزود: در مقابل این تفکر غرب‌گرا تفکر انقلاب و امام خمینی است و این نوع تفکر نگاهش معطوف به داخل کشور است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه در دوران دفاع مقدس که همه کشورها مقابل ایران بودند تفکر انقلابی و امام خمینی بود که موجب شد تا ایران پیروز و هشت سال ایستادگی کند، تصریح کرد: هرجایی که در طول عمر انقلاب توانستیم در هر حوزه‌ای پیشرفت کنیم به دلیل توجه و اعتماد به نیروی داخل و تفکر انقلابی است که فراتر از گروه‌ها و احزاب چپ و راست است.

وی با بیان اینکه شهید سلیمانی در طول چهل سال مجاهدت با تفکر انقلابی مقابل همه خسم ایستاد و داعش را نیز نابود کرد، گفت: تفکری که آمریکایی‌ها در منطقه شکست داد و داعش را نابود کرد می‌تواند مشکلات داخلی کشور را نیز حل کند و این تفکر چیزی نیست جز تفکر انقلابی و توجه به توان و ظرفیت‌های داخلی.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تفکر انقلابی به دنبال آقازاده بازی و پارتی‌بازی نیست، افزود: راه و رسم جشنواره ابوذر باید راه و رسم سردار سلیمانی باشد و این مسؤولیت و رسالت اصحاب رسانه و خبرنگاران است.

رضایی با بیان اینکه همه مردم بخصوص خبرنگاران باید وصیت‌نامه سردار سلیمانی را با دقت بخوانند و توجه کنند، افزود: تأکید سردار سلیمانی در وصیت‌نامه خود توجه و اطاعت از ولی‌فقیه است و باید در تولیدات محتوایی باید به این امر توجه ویژه شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه امروز در جنگ روایت‌ها قرار داریم، تصریح کرد: رسانه‌های بیگانه هنوز هم از به کار بردن واژه ترور برای شهید سلیمانی طفره می‌روند و از واژه کشته شدن استفاده می‌کنند و حتی نتوانستند سردار سلیمانی را در میدان نبرد به شهادت برسانند و به‌صورت بزدلانه اقدام به ترور کردند.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ما امروز از ناوها و تجهیزات دشمن باکی نداریم چراکه از نیروهای نظامی خود برای دفاع از کیان کشور مطمئنیم و نگرانی نداریم، گفت: نگرانی ما از موشک‌های نرم و فرهنگی دشمن است که از طریق رسانه‌ها و شبکه‌های مختلف به تهاجم انقلاب اسلامی آمده است.

وی با بیان اینکه اطلاعات یکی از ارزشمند کالاها در عصر امروز است، گفت: امروز در جنگ عظیم فرهنگی با دشمن هستیم و رسانه‌ها افسران جنگ نرم انقلاب اسلامی هستند که جشنواره ابوذر فرصتی برای دیده شدن بهتر آثار رسانه‌های انقلابی است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه سرمایه‌های دشمن برای حوزه رسانه بیشتر شده و توان بیشتری را در این مسیر قرار داده است، افزود: سرمایه‌گذاری عظیم دشمن در حوزه فرهنگ و رسانه چندین برابر جنگ‌های فیزیکی و سخت است و باید برای هر برنامه دشمن آماده و مجهز باشیم.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سردار سلیمانی در کل کشور و منطقه نماد صلح و امنیت بود، تصریح کرد: وقتی خبر شهادت سردار سلیمانی منتشر شد همه کشورها و مردم آزادی‌خواه در غم شهادتش به پا خواستند و آمریکایی‌ها فکر نمی‌کردند که این‌گونه مغضوب مردم منطقه قرار گیرند.

رضایی با بیان اینکه رسانه جایی برای تسویه‌حساب نیست، گفت: امروز در رسانه‌ها هم به تدبیر و هم به شجاعت نیازمندیم و در انتشار اخبار حساس باید دقت بیشتری کرد تا ذهن مردم را نسبت به کشور و انقلاب بدبین نکنیم.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *