سه شنبه ۲۴ فروردين ۱۴۰۰ - 13 Apr 2021
 
۱

روایت قالیباف از ظلم در حق اسلام

پنجشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۰
کد مطلب: 750789
رئیس مجلس شورای اسلامی دیوانسالاری را مهمترین عامل عدم موفقیت کشور در برخی از موارد عنوان کرد و گفت: دیوانسالاری امروز باعث ناکارآمدی شده است.
روایت قالیباف از ظلم در حق اسلام
به گزارش جهان یوز به نقل از مهر، محمد باقر قالیباف پیش از ظهر پنج شنبه در جریان سفر خود به چهارمحال و بختیاری در نشست با امام جمعه شهرکرد دیوانسالاری را مهمترین عامل عدم موفقیت کشور در برخی از موارد دانست و تصریح کرد: دیوانسالاری امروز باعث ناکارآمدی شده، البته سوءمدیریت هم در این موضوع تأثیرگذار است و اگر سوء‌مدیریت نبود دیوانسالاری در هم می‌شکست.

وی گفت: شهیدان فخری‌زاده و حاج قاسم سلیمانی اولین کارشان شکستن همین دیوانسالاری بود.

مسئولان باید با تمام توان در مسیر اثبات کارآمدی دین در جامعه حرکت کنند
وی با اشاره به فعالیت‌های مجلس در حوزه‌های فرهنگی افزود: در شرایط کنونی موضوعاتی نظیر خانواده و جمعیت، سبک زندگی و اوقات فراغت، فضای مجازی چه به لحاظ محتوایی و چه به لحاظ زیرساختی از جمله دغدغه‌های جدی مجلس در حوزه فرهنگی است.

رئیس مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه امروز رفتار ما در حوزه فرهنگ به رفتاری پیمانکاری تبدیل شده در صورتی که این کار باید از دل باشد، بیان کرد: کار فرهنگی باید از دل باشد و کار فرهنگی که از جنس ارتزاق باشد مؤثری نیست.

وی در ادامه با بیان اینکه مردم عمل مسئولان را می‌بینند، تاکید کرد: مردم از مسئولان عمل می‌خواهند و باید به این باور برسیم که مردم حرف کسی را قبول نمی‌کنند با وجود اینکه فرد خوبی باشد.

رئیس مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اگر فردی می‌گوید انقلابی و ارزشی هستم باید قادر باشد کارآمدی دین در جامعه را به اثبات برساند و اگر جدای این باشد به دین ظلم کرده است.
وی اظهار داشت: تمام مسئولان باید با تمام توان در مسیر اثبات کارآمدی دین در جامعه حرکت کنند.
 
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *