پنجشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۹ - 25 Feb 2021
 
۱
۴

ارزش پالایشی یکم در ۱۷ دی ۹۹

چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۵۶
کد مطلب: 750726
سهم پالایش اُفت ۶.۰۷ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته داشت و وارد کانال ۶ هزارتومانی شد و ۶ هزار و ۸۹۶ تومان معامله شد.
ارزش پالایشی یکم در چهارشنبه ۱۷ دی ۹۹
به گزارش جهان نيوز، سهام‌ صندوق‌های قابل معامله دولتی و به بیان روشن‌تر دو صندوق پالایش یکم و دارا یکم این روز‌ها وضعیت مطلوبی ندارند. پالایش یکم برخلاف دارا یکم از همان روز گشایش نماد، در مسیر نزولی قرار گرفته و زیان حدود 31 درصد به سهامداران خود رسانده است. امروز چهار شنبه ۱۷ دی ۹۹ نیز پالایشی یکم با قیمت ۶۷۹۰ تومان با افت بیش از ۷ درصدی ضرر سهامداران خود را هر روز بیشتر و بیشتر می‌کند. تمام نماد های مجاز معاملاتی صندوق پالایش یکم، امروز در پایان معاملات با کاهش قیمت مواجه شدند.

شبریز با ۴.۸۷ درصد منفی با قیمت پایانی ۲۶۵۹۰ جزو ۷ نماد با بیشترین کاهش قیمت بود.

شپنا با ۴.۶۴ درصد منفی با قیمت پایانی ۱۱۰۶۰ جزو ۷ نماد با برترین عرضه بود.

شبندر با ۴.۸۶ درصد و شتران با ۴.۸۳ درصد منفی به کار خود در آخرین روز معاملاتی هفته پایان دادند.

ارزش پالایشی یکم ۱۷ دی ۹۹
امروز چهارشنبه ۱۷ دی ۹۹ معاملات سهم پالایش قیمت پایانی هر واحد از پالایش یکم با افت ۶.۰۷ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۶ هزار و ۸۹۶ تومان معامله شد تا ارزش ۵۰۰ واحد از دومین ETF دولتی به ۳ میلیون و ۴۴۸ هزار تومان کاهش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از پالایش یکم با کاهش ۷.۵۲ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۶ هزار و ۷۹۰ تومان معامله شد.

این در حالی است که هر واحد از این صندوق به متقاضیان به قیمت ۱۰ هزار تومان و در مجموع ۵۰۰ واحد از آن به قیمت ۵ میلیون تومان فروخته شده بود.

نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
دولت با فروش پالایشی یکم به قیمت غیر واقعی .!!!!
محمد
Iran, Islamic Republic of
سلام من با۵کد ملی برای خودم و بچه هام ۲۵میلیون سهام پالایش خریدم.پول راوام گرفته بودم.الان در پرداخت قسط ها مشکل دارم. خانواده مادچارمشکل مالی فراوان است.مابه دولت اعتمادکردیم.
با۴ ماه انتظارحدود۸میلیون درضررهستم.لطفاپیگیری کنید.دولت اصل پولمان را پس بدهد.نخواستیم این توضیح عادلانه ثروت را
حبیب
Iran, Islamic Republic of
دولت مقصر اما تو چرا طمع کردی بیست پنج میل پالایش خریدی...از همه جالبتر وام گرفتی و تو بورس گذاشتی.بورس ایران قماره . هیچ اطلاعات و قدرت تحلیلی و تکنیکال جوابگوی این بورس نیست چون طبق رابطه و از طریق چند نفر بالا پایین می‌ره برحسب دلخواهشون...
ایرانی الاصل
Iran, Islamic Republic of
کافر همه را به کیش خود پندارد