پنجشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۹ - 25 Feb 2021
 
۰
۲

ارزش پالایشی یکم امروز چقدر افت کرد؟

يکشنبه ۷ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۲۵
کد مطلب: 749581
امروز یکشنبه ۷ دی ۹۹ در معاملات سهام پالایشی قیمت پایانی هر واحد از پالایش یکم با اُفت ۱.۳۱ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۸ هزار و ۲۱۹ تومان معامله شد.
ارزش پالایشی یکم امروز چقدر افت کرد؟
به گزارش جهان نيوز، امروز یکشنبه ۷ دی ۹۹ در شروع معاملات بازار سرمایه نماد‌های پالایشی در بازه منفی آغاز به کار کردند. در ادامه روند معاملات تغییر کرد و نماد‌های پالایشی مثبت شدند، اما با افت شاخص و قرمز شدن بازار، سهامداران پالایشی یکم و چهار قلو‌های پالایشگاهی شاهد افت قیمت سهام در این نماد‌ها بودند.

امروز شبندر که سهام آن در صندوق پالایشی یکم حضور دارد، یکی از ۷ نماد تاثیرگذار بر اُفت شاخص کل بود و ۴۸۲ واحد از کاهش شاخص کل به این نماد اختصاص داشت.

دیگر نماد‌های حاضر در صندوق پالایشی یکم شتران (۰.۹۸ درصد)، شپنا (۰.۲۳ درصد) امروز با اُفت قیمت و نماد شبریز با ۴.۱۲ درصد رشد قیمت مواجه شدند.

ارزش پالایشی یکم ۷ دی ۹۹
امروز یکشنبه ۷ دی ۹۹ در معاملات سهام پالایشی قیمت پایانی هر واحد از پالایش یکم با اُفت ۱.۳۱ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۸ هزار و ۲۱۹ تومان معامله شد تا ارزش ۵۰۰ واحد از دومین ETF دولتی به ۴ میلیون و ۱۰۹ هزار و ۵۰۰ تومان کاهش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از پالایش یکم با کاهش ۱.۳۱ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۸ هزار و ۲۱۹ تومان معامله شد.

این در حالی است که هر واحد از این صندوق به متقاضیان به قیمت ۱۰ هزار تومان و در مجموع ۵۰۰ واحد از آن به قیمت ۵ میلیون تومان فروخته شده بود.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
دولت روحانی با تشویق پالایشی یکم به عامه ی مردم،...سرمایه ها را از بین برد!!!!
Iran, Islamic Republic of
مردم رو بدبخت کردند .دیگه هیچ کس به دولت اعتماد نمیکنه .