دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - 1 Mar 2021
 
۱
۷

محسن رضایی: آمریکا بداند ما در کمین هستیم تا انتقام سخت را بگیریم

يکشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۲۱
کد مطلب: 748774
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه انتقام سخت از عین الاسد شروع شده ولی ادامه دارد، گفت: ما «لبالمرصاد» هستیم؛ ما در کمین هستیم تا در موقعیت‌‌های مناسب، ضربات خودمان را به آمریکایی‌ها وارد کنیم.
رضایی: آمریکا بداند در کمین انتقام سخت هستیم
به گزارش جهان نيوز، محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، ‌عصر امروز (یکشنبه ۳۰ آذر) در حاشیه افتتاح رادیو مقاومت با بیان اینکه سردار سلیمانی به‌عنوان شهید جبهه مقاومت بین‌الملل، در طول عمر خودش خدمات بسیار بزرگی به ایران داشت، گفت: سردار سلیمانی در این ده سال آخر، درجه و رتبه و قلّه بلند مقاومت را چندین پلّه و چند ارتفاع بزرگ بالا برد به طوری که امروز مقاومت بعد از شهادت ایشان به عنوان یک قلّه و به عنوان مکتب رهایی‌بخش تبدیل شده است.

وی تصریح کرد: امروز مبارزین انسانیت و آزادی و حق و عدالت به قاسم سلیمانی افتخار می‌کنند و به او تکیه خواهند کرد و از سردار سلیمانی برای مبارزات خود، درس خواهند گرفت.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: آمریکا هم مطمئن باشد که با تدبیر و برنامه ریزی خودمان تا آن‌ها را از منطقه اخراج نکنیم، انتقام سخت ‌ما کامل نخواهد شد. انتقام سخت از عین الاسد شروع شده ولی ادامه دارد. ما «لبالمرصاد» هستیم. ما در کمین هستیم تا در موقعیت‌‌های مناسب، ضربات خودمان را به آمریکایی‌ها وارد کنیم.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
........
United States
به کمتر از انتقام بسیار بسیار بسیار سخت در حد محو اسراییل قانع نیستیم!!!
تقی
Iran, Islamic Republic of
یک سال گذشت انتقام حاج قاسم چی شد؟
Iran, Islamic Republic of
اگه انتقام درست و حسابی گرفته بشه همین شما فرد نمیایی و بنویسی چرا اینکار رو کردید و دنیا بهمون اخم کرده؟
آقا میشه بشینید سر جاتون !!!!!
Iran, Islamic Republic of
ما سر جامون نشستیم ولی مثل اینکه شما جات بده و بابد بلند بشی!!!!
Iran, Islamic Republic of
...!!