دوشنبه ۲۳ فروردين ۱۴۰۰ - 12 Apr 2021
 
۰
۲

اولین سفیر تل آویو در أبوظبی؛ سیاهه‌ای از جنایت‎‌های «آوی دیختر»

پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۴:۲۷
کد مطلب: 747765
فردی که نخست وزیر رژیم صهیونیستی قصد دارد او را به عنوان اولین سفیر تل آویو در ابوظبی معرفی کند یک جنایتکار جنگی است که کارنامه اش سرشار از قتل و خونریزی به ویژه در لبنان و فلسطین است.
یک جنایتکار جنگی اولین سفیر تل آویو در أبوظبی
به گزارش جهان نيوز، به نقل از پایگاه «المرکز الفلسطینی للإعلام»، «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی اعلام کرده است که قصد دارد فردی به نام «آوی دیختر» را به عنوان اولین سفیر رژیم صهیونیستی در امارات متحده عربی منصوب کند.

بر اساس این گزارش، این در حالی است که فرد مذکور یک جنایتکار جنگی به شمار می رود که سوابق و فعالیت های گذشته اش نشان می دهد کارنامه ای سرشار از قتل و خونریزی داشته و در بسیاری از اقدامات تروریستی نقش آفرینی کرده است.

در واقع، دیختر رئیس سابق شاباک (سرویس امنیت داخلی رژیم صهیونیستی) است. او وزیر امنیت داخلی سابق رژیم صهیونیستی نیز بوده است. دیختر در اقدامات تروریستی بسیاری در طول دوران فعالیتش، شرکت کرده است. او خود شخصاً بر یکی از عملیات هایی که در سال ۲۰۰۳ علیه «ابراهیم حامد» فرمانده گردان های القسام فلسطین انجام شد، مشارکت داشت. این عملیات تروریستی به شهادت ۳ تَن از فرماندهان القسام و زخمی شدن شماری از مجاهدان آن منجر شد.

‌گزینه مد نظر «نتانیاهو» برای سفارت تل آویو در ابوظبی یک جنایکار جنگی است که در بسیاری از عملیات های تروریستی علیه مقاومت مشارکت داشته استدیختر همچنین در بسیاری از اقدامات ضد حقوق بشری که رژیم صهیونیستی مرتکب شده، دست داشته است. او پس از ارتکاب جنایت های فراوان در نهایت به عنوان مدیرکل دستگاه امنیتی انتخاب شد و در طول دوران فعالیتش در این عرصه مجازات های دسته جمعی زیادی را علیه فلسطینیان اعمال کرد. او تعداد زیادی از فلسطینیان را بازداشت و خانه هایشان را ویران کرد؛ کما اینکه در دوران فعالیتش شمار زیادی از فلسطینیان تحت شکنجه های شدید قرار گرفتند.

معرفی دیختر به عنوان اولین سفیر تل آویو در ابوظبی موجب ظهور و بروز اختلافات در صفوف مقامات رژیم صهیونیستی شده است، چرا که «بنی گانتز» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی هنوز مشخص نکرده است که از گزینه نتانیاهو برای سفارت تل آویو در ابوظبی حمایت می کند یا خیر.

در همین ارتباط، منابع نزدیک به نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفته اند: نتانیاهو به دیختر اعتماد زیادی دارد و معتقد است که وی در کسوت سفیر در ابوظبی می تواند دستاوردهای زیادی را محقق سازد. مقامات رژیم صهیونیستی تاکنون مشخص نکرده اند که آیا دیختر گزینه نهایی آنها برای استقرار در سفارت تل آویو در ابوظبی است یا خیر. با این حال، آنچه که واضح به نظر می رسد، این است که نتانیاهو یک جنایتکار جنگی را که در بسیاری از عملیات های تروریستی علیه مقاومت شرکت داشته است برای سفارت تل آویو در ابوظبی در نظر گرفته است.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


حسن
Iran, Islamic Republic of
کدام یک از مسئولین رژیم وحشی و کودک کش صهیونیستی جنایتکار نیست؟؟؟؟؟؟؟
Bulgaria
دم خروس همکاری تکفیریها وصهیونیستها در سوریه نامعلوم وپنهان بود اما امروز لبه تیغ مثلث شوم وهابی ,صهیونیست ,آمریکایی خود را بطور آشکارا به مسلمانان منطقه نشان داده است