سه شنبه ۳۱ فروردين ۱۴۰۰ - 20 Apr 2021
 
۱
۶

دستور رییسی به سازمان بازرسی: فورا در خوزستان مستقر شوید

يکشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۴۷
کد مطلب: 747415
رییس دستگاه قضا طی دستوری به حسن درویشیان خواستار عزیمت وی به استان خوزستان و پیگیری موضوع آب گرفتگی شهر‌های مختلف این استان شد.
دستور رییسی به سازمان بازرسی: فورا در خوزستان مستقر شوید
به گزارش جهان نيوز به نقل از مرکز رسانه قوه قضاییه، در پی بروز حوداث ناگوار ناشی از آب گرفتگی معابر شهر‌های مختلف استان خوزستان در پی بارندگی‌های اخیر، رییس قوه قضاییه با صدور دستوری ویژه، به رییس سازمان بازرسی کل کشور ماموریت داد تا با بررسی ابعاد موضوع، اقدامات لازم را در این زمینه انجام دهد.

متن این پیام به شرح زیر است:
حجت الاسلام والمسلین جناب آقای حسن درویشیان
رییس سازمان بازرسی کل کشور

با توجه به تکرار حوادث ناگوار ناشی از آب گرفتگی معابر در شهر‌های مختلف استان خوزستان و بروز مشکلات جدی و غیر قابل تحمل برای مردم شریف آن منطقه که حکایت از تعلل و قصور مسئولان در ساماندهی آب و فاضلاب استان دارد و با عنایت به گزارش و بررسی‌های مقدماتی انجام شده از ناحیه مقامات قضایی و بازرسی استان، بدین وسیله به جنابعالی ماموریت داده می‌شود که در اسرع وقت شخصا به همراه تیمی از کارشناسان مجرب به استان خوزستان عزیمت، تمامی زمینه‌ها و ابعاد بروز این وضعیت را بررسی، قصور و تقصیر هر یک از مقامات ملی و استانی را مشخص و مراتب را جهت رسیدگی قضایی به مقامات ذیربط منعکس و نتیجه را به اینجانب گزارش نمایید.

کلیه مقامات موظفند ضمن همکاری با هیات اعزامی در اجرای پیشنهادات فوریت‌دار سازمان اقدام نمایند.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
موضوع آب گرفتگی شهر‌های مختلف این استان نتیجه بازی سیاسی با مذاکره، توافق هسته ای و برجام است.
محمد
Iran, Islamic Republic of
آب گرفتگی برخی از شهرهای استان خوزستان معضلی بسیار قدیمی است و به بی توجهی بسیاری از دولتها تا به امروز برمی گردد. البته این دولت هم مانند دولتهای گذشته مقصر است ولی ارتباط دادن این مسئله به برجام یک بی انصافی محض سیاسی است.
Iran, Islamic Republic of
رئیس جمهور امروز در کشور ثابت کرد که هیچ برنامه‌ای برای حل مشکلات مردم و کشور را ندارد و تاکنون نداشته است.
Iran, Islamic Republic of
یک حرکت انقلابی! جناب حاج آقا رئیسی هزینه مدیریت را بالا ببرید تا هر نالایقی مدیر نشود . بتدریج کار بدست اهلش می افتد.
Iran, Islamic Republic of
دولت روحانی باید شکست را پذیرفت
Iran, Islamic Republic of
دولت روحانی چرا دراین مدت 7 تا 8 سال آب گرفتگی برخی از شهرهای استان خوزستان و... را تاکنون بررسی، رسیدگی و پیگیری نکرده است و نمی کند.