شنبه ۲۸ فروردين ۱۴۰۰ - 17 Apr 2021
 
۰
۱

خط حزب‌الله ۲۶۵ | مجازات قطعی است

جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۱:۰۰
کد مطلب: 747184
شماره‌ دویست‌وشصت‌وپنجم هفته‌نامه‌ خط حزب‌الله با عنوان «مجازات قطعی است» منتشر شد.
به گزارش جهان نيوز،  شماره‌ دویست‌وشصت‌وپنجم هفته‌نامه‌ خط حزب‌الله با عنوان «مجازات قطعی است» منتشر شد.

 در سخن هفته این شماره‌ نشریه‌ خط حزب‌الله، اصول و معیارهای اقدام متقابل نظام جمهوری اسلامی ایران در برابر ضربات ناجوانمردانه و بزدلانه‌ دشمن، همچون ترور دانشمند شهید، دکتر محسن فخری‌زاده مرور شده است. در این زمینه توجه به این واقعیت حاکم بر جهان ضروریست که عقب‌نشینی مکرر در مقابل دشمن نتیجه‌ای جز پیشروی و زیاده‌خواهی دشمن در پی نخواهد داشت و «و هیچ عقلی حکم نمی‌کند که ما برای اینکه متجاوز را وادار کنیم به توقّف، خواسته‌ی او را برآورده کنیم.» ۹۹/۵/۱۰

«گمنامی»، ویژگی مشترک شهدای دانشمند هسته‌ای کشورمان، تا قبل از شهادتشان بوده و همین ویژگی در کنار کار و تلاش و فعالیت مجاهدانه و خستگی‌ناپذیر، آنها را در زمره‌ی بسیجیان مکتب خمینی قرار داده است. «اینها نخبگانی بودند که در وادی علم و تحقیق، بسیجی‌وار کار کردند.» ۹۳/۹/۶ در اطلاع‌نگاشت این شماره، مروری داشته‌ایم بر سوابق پنج شهید دانشمند هسته‌ای کشورمان.

همچنین دانشجویان، باید نگهبان استقلال و آزادی باشند / کلام امام، دشمن از وجود چنین آدم‌هایی عصبانیست / حزب‌الله این است، رعایت احکام اسلامی، ضامن بقا و استحکام خانواده / خانواده ایرانی، مجموعه جوان و متدین آینده‌ی کشور را خواهد ساخت / دولت جوان انقلابی، پیروزی ملت ایران در مقابل تحمیل ذلت و وابستگی / دفاع مقدس و قرآن ما را به هم پیوند داده است / عکس‌نوشت دیگر بخش‌های شماره جدید نشریه‌ خط حزب‌الله است.
 
طبق رسم هفتگی خط حزب‌الله، شماره‌ این هفته به روح مطهر دانشمند هسته‌ای و دفاعی کشورمان، شهید محسن فخری‌زاده تقدیم شده است.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
"مجازات قطعی است".