پنجشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۹ - 25 Feb 2021
 
۳
۵
سخنان منتشر نشده شهید فخری‌زاده:

آمریکا قابل سازش نیست/ می خواهید بروید با چنین موجودی مذاکره کنید؟

سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۳۷
کد مطلب: 746960
شهید فخری‌زاده در سخنانی منتشر نشده تأکید می‌کند: نمی‌شود به حرف،‌ قول و رفتار آمریکا تکیه کرد. حاج قاسم را به شهادت رسانده بعد پیغام می‌فرستد که می‌خواهیم تنش‌زدایی کنیم. ببینید ما با چه موجودی روبرو هستیم.
آمریکا قابل سازش نیست/ می خواهید بروید با چنین موجودی مذاکره کنید؟
به گزارش جهان نيوز، در برنامه پرونده ویژه که شامگاه روز سه‌شنبه که از شبکه سوم سیما پخش شد، بخشی از سخنان منتشر نشده دانشمند شهید محسن فخری‌زاده پخش شد.

شهید فخری‌زاده در این سخنان می‌گوید: نکته این است که این موضوع را قرمز و آبی نکنید؛ اصلاح طلب است یا اصولگرا است دشمن و دوست من است؛ اینها بد است. اگر مبارزه با استکبار داشتی یار من هستی، دفاع از مظلوم کردی یار من هستی، دوری از هوا و هوس کردی یار من هستی؛ اینها معیارهای اصلی است در دید امثال حضرت آقا حاج قاسم و عزیزان دیگر است.

شهید فخری‌زاده در ادامه می‌گوید: این نبوده است که چه کسی اصلاح‌طلب است اگر مخالفتی با کسی می‌کنند نه از موضع اصولگرایی علیه اصلاح طلبی و نه از موضع اصلاح طلبی علیه اصولگرایی.

وی خاطرنشان می‌کند: آمریکا قابل سازش نیست تا مادامی که این آمریکا همین آمریکاست و تا مادامی که ما بنا داریم پیرو امام باشیم. دانشمند شهید هسته‌ای در این سخنان منتشر نشده اظهار می‌دارد: سازش با این (آمریکا) معنا ندارد و این نوع شهادت نشان داد که نمی توان به حرف، قول و رفتارش تکیه و اعتماد کرد.

وی ادامه می‌دهد: آمریکا زده کشته داده و بعد پیغام می فرستد که می‌خواهیم تنش زدایی کنیم؛ ببینید با چه موجودی سر کار داریم، بعد می خواهید با چنین موجودی بروید و مذاکره کنید؟ مذاکره کنید که چه بشود؟ یعنی می‌خواهد (وضع) از این بدتر شود دارو و دلار که نداریم نفتمان را هم که نمی‌توانیم بفروشیم.

شهید فخری‌زاده در ادامه این سخنان خود می‌گوید: حالا مذاکره کنیم که چه بشود؟ FATF را امضا کنیم که چه بشود؟ CFT را امضا کنیم که چه بشود؟

رئیس شهید سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در پایان تصریح می دارد: [بحث این نیست] عزیزم که آن طرف اصولگرا، اصلاح‌طلب و کارگزارانی با شما مخالفت یا موافقت کند. بحث این است که این گرگ، گرگ است تا مادامی که گرگ، گرگ بودنش را زمین نگذاشته و بر اساس احترام متقابل نخواهد مذاکره کند نباید پای میز مذاکره رفت.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
غربی‌ها جنایتکار شماره یک از سال 1395 تاکنون به تعهدات خودشان در برجام عمل نکردند/ دولت تروریست آمریکا جنایتکار شماره یک به همراه رژیم صهیونیستی و تروریست ها مورد حمایت آمریکا و متحدانش با کمک مالی عربستان سعودی دست به اقدامات تروریستی می زند.
Iran, Islamic Republic of
اتهام پراکنی وزرای خارجه آمریکا و بحرین علیه ایران/ و این در حالی است که آمریکا و بحرین همراه با چند کشور دیگر از سال 2001 تاکنون عامل اصلی جنگ، بی ثباتی، ناامنی، پیدایش و رشد تروریسم در سراسر منطقه خاورمیانه و جهان هستند.
Iran, Islamic Republic of
...
امريكا در تمام جنايت هاي دنيا نقش دارد
Iran, Islamic Republic of
امريكا در تمام جنايت هاي دنيا نقش دارد
در هر جاي دنيا جنايتي رخ مي دهد دست آمريكا در كار است و با پررويي تمام پرچم حقوق بشر را بدست گرفته است.
هنوز تفحص شهداي ايران از جنگ تحميلي و جناياتي كه آمريكا و غرب در پشتيباني از رژيم بعث عراق و ارسال سلاح هاي كشتار جمعي و شيميايي كردند فراموش نشده كه غربيها ايران را به ضد حقوق بشر محكوم مي كنند.
United Arab Emirates
...