چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ - 27 Jan 2021
 
۲
۴

گوجه فرنگی ارزان شد، پرتقال گران شد

پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۱۱
کد مطلب: 746406
بازارهای میوه و صیفی جات خبر از کاهش قیمت گوجه فرنگی و افزایش قیمت پرتقال را می‌دهند.
گوجه فرنگی ارزان شد، پرتقال گران شد
به گزارش جهان نيوز به نقل از ایسنا براساس مشاهدات میدانی قیمت هر کیلو لیموشیرین در خرده فروشی های سطح شهر تهران ۱۴هزار و ۵۰۰ تومان، انار ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان، سیب قرمز و سفید ۹۵۰۰ تومان، پرتقال ۱۶هزار و ۵۰۰ تومان، نارنگی ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان، گوجه فرنگی ۹۵۰۰ تومان، پیاز ۶۹۰۰ تومان، سیب زمینی ۴۹۵۰ تومان، خیار ۱۰ هزار و ۹۰۰ تومان است.

براساس کشف قیمت عمده فروشی محصولات کشاورزی در میدان مرکزی میوه و تره‌بار، قیمت هر کیلو گوجه فرنگی بوته رس ۷۰۰۰ تا ۱۱ هزارتومان، لیموترش سنگی ۱۱ تا ۱۴ هزارتومان، گوجه فرنگی انباری ۴۰۰۰ تا ۸۰۰۰ تومان، انواع کاهو ۳۰۰۰ تا ۷۰۰۰ تومان، فلفل دلمه ۵۰۰۰ تا ۱۰ هزارتومان، سیب زمینی ۳۵۰۰ تا ۵۵۰۰ تومان، انواع پیاز۵۰۰۰ تا ۸۰۰۰ تومان، انواع نارنگی ۷۰۰۰ تا ۱۵ هزارتومان، انواع خرمالو ۵۰۰۰ تا ۱۶ هزارتومان، موز ۲۲ تا ۲۶ هزارتومان، لیموشیرین ۸۰۰۰ تا ۱۱ هزارتومان، کیوی ۹۰۰۰ تا ۱۵ هزارتومان، انواع سیب ۶۰۰۰ تا ۱۴ هزارتومان، انواع خیار ۴۰۰۰ تا ۷۵۰۰ تومان، انواع پرتقال ۷۰۰۰ تا ۱۷ هزارتومان و انواع انار ۶۰۰۰ تا ۱۸ هزارتومان است که با اعمال سود ۳۵ درصدی در خرده فروشی ها عرضه می‌شود.

نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
تا ۱۴۰۰ هر روز یک داستان داریم!!!
Iran, Islamic Republic of
بالاخره نمیشه که همیشه هوای سلطان گوجه را داشت . باید کمی هم سلطان پرتقال حال کنه . بعد میریم سراغ حال دادن به سلطان خیار و به همین ترتیب ......!!!!
Iran, Islamic Republic of
واقعاً گوجه فرنگی کیلویی 7100 تومان ارزونه؟؟؟؟!!!!!!
United Kingdom
من که همیشه میرم نارمک بغل خونه ی احمدی نژاد گوجه میخرم!!!