جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ - 22 Jan 2021
 
۱
۳

یادداشت همتی بعد از دیدار با رهبری

سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۲۴
کد مطلب: 746234
«عبدالناصر همتی» رییس کل بانک مرکزی در خصوص دیدار امروز رهبر معظم انقلاب با اعضای شورای عالی هماهنگی اقتصادی یادداشت اینستاگرامی منتشر کرد.
یادداشت همتی بعد از دیدار با رهبری
به گزارش جهان نيوز، یادداشت اینستاگرامی «عبدالناصر همتی» رییس کل بانک مرکزی در خصوص دیدار امروز رهبر معظم انقلاب با اعضای شورای عالی هماهنگی اقتصادی:

 امروز ۴ آذر ماه ۹۹ رهبر معظم انقلاب در دیدار با اعضای شورای عالی هماهنگی اقتصادی راهبردهای مهمی را در خصوص مسائل اقتصادی مطرح فرمودند.

 نکات اساسی در باب جهش تولید در زمینه‌های اساسی نفت - خودروسازی - نهاده‌های کشاورزی که بخش‌های مهم آن با مشارکت فعال کارشناسان بانک مرکزی تهیه شده است، نحوه تأمین غیر تورمی کسری بودجه، توجه به سرمایه گذاری و هزینه‌های عمرانی و نیز طرح‌های مهم برای تأمین معیشت دهک‌های پایین درآمدی، محور بیانات مقام معظم رهبری بودند.

 بانک مرکزی به عنوان متولی سیاست‌های پولی وارزی و یکی از ارکان پیشبرد مطالبات رهبر معظم انقلاب، تمام تلاش خود را درکنار سایر بخش‌های دولت به کار خواهد بست.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


...
.
Iran, Islamic Republic of
وام ودیعه مسکن به کدام مستاجران تعلق می‌گیرد؟.
Iran, Islamic Republic of
.... یه نوسان عالی. زیبا نیست؟