کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

«پس از باران» سکوی پرتابم به دنیای هنر بود

1 آذر 1399 ساعت 14:42

رحیم نوروزی ایفاگر نقش «فرخ» در سریال «پس از باران» گفت: بازی در این نقش سکوی پرتاب من به دنیای هنر بود.


به گزارش جهان نیوز به نقل از فارس، رحیم نوروزی بازیگر نقش فرخ در سریال «پس از باران»، به‌بهانه بازپخش این سریال در کانال فارسی این شبکه، با آی‌فیلم به گفت‌وگو پرداخت.

وی گفت: زمانی که فیلمنامه سریال «پس از باران» به دستم رسید، تئاتر کار می‌کردم و گویا بازی من را در تئاتر دیده بودند که سریال «پس از باران» به من پیشنهاد شد. وقتی فیلمنامه را خواندم از همان ابتدا مشخص بود این سریال، سریال متفاوت و پرطرفداری می‌شود؛ زیرا هم تیم کارگردانی خوب بود، هم فیلمنامه از همان ابتدا قوی نوشته شده بود و هم اینکه تمام عوامل چه در مقابل دوربین چه در پشت دوربین به خوبی چیده شده بودند.

نوروزی که قرار است در سریال «خانه امن» با بازی متفاوتی ظاهر شود، بازی در نقش فرخ را سکوی پرتابش به دنیای هنر دانست و اظهار کرد: زمانی که فیلمنامه را به من دادند نگفتند کدام نقش برای من است. من در آن دوران جوان بودم و چند نقش از جمله نقش غلام را به من پیشنهاد دادند. برای من هم مهم این بود که نقشی داشته باشم که بتوانم توانایی‌های خودم را نشان بدهم. نقش فرخ برای شروع خیلی مناسب به نظر می رسید و باعث شد در میان مردم شناخته شوم.

بازیگر نقش فرخ در این سریال در پاسخ به این سؤال که اگر به بیست سال قبل برگردید، باز هم همین نقش را می‌پذیرید، گفت: قطعا من نقش فرخ را باز هم انتخاب می‌کردم. به نظرم فرخ مشکلات درونی داشت و یک سری عقده که نشان دادن آن عقده‌ها برای بازیگر چالش است. من نقش فرخ را دوست دارم. به نظرم بیشتر از ذات بد که خیلی‌ها فکر می‌کنند فرخ بدجنس است، فرخ از مشکلات روحی رنج می‌برد و احساس تنهایی می‌کرد.


کد مطلب: 745849

آدرس مطلب: http://www.jahannews.com/news/745849/باران-سکوی-پرتابم-دنیای-هنر

جهان نيوز
  http://www.jahannews.com