شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ - 16 Jan 2021
 
۰
با وجود محدودیت‌های کرونایی؛

مسجدی: لیگ‌های فعال تا اطلاع ثانوی پیگیری می‌شوند

چهارشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۴۶
کد مطلب: 745573
به گفته سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی و با وجود محدودیت‌های پیش رو برای کنترل شرایط کرونا برگزاری تمام فعالیت‌ها و لیگ‌های باشگاهی به قوت خود باقی است.
لیگ‌های فعال تا اطلاع ثانوی پیگیری می‌شوند
به گزارش جهان نيوز به نقل از مهر، محمد اسد مسجدی در پاسخ به این پرسش که «با توجه به برنامه مصوب برای محدودیت‌های دو هفته‌ای کرونایی در کشور، تصمیم جدیدی در رابطه با فعالیت‌های ورزشی و به خصوص مسابقات باشگاهی گرفته نمی‌شود؟»، تاکید کرد که فعلاً هیچ تغییری در رابطه با دستورالعمل‌های قبلی ایجاد نشده است.

وی تصریح کرد: برگزاری تمام فعالیت‌ها و رویدادهای ورزشی که پیش از این مجوز لازم را از ستاد مبارزه با کرونا در ورزش و فدراسیون پزشکی ورزشی گرفته بودند به قوت خود باقی است. این برنامه‌ها کماکان طبق پروتکل‌های بهداشتی و مورد تاکید پیگیری خواهند شد.

سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی خاطرنشان کرد: این فعالیت‌ها و برنامه‌ها شامل لیگ‌های باشگاهی در همه رشته‌ها و از جمله فوتبال هم می‌شوند.

مسجدی تصریح کرد: با توجه به شرایط فعلی مجوز جدیدی برای فعالیت‌ها و آغاز به کار صادر نشده اما تغییری هم در تصمیمات قبل اعمال نشده است. بنابراین تا اطلاع ثانوی فعالیت‌های ورزشی در رشته‌های مختلف طبق روال قبل پیگیری می‌شود مگر اینکه تصمیم جدید اتخاذ شود.

سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی گفت که هر تصمیم جدیدی با هماهنگی وزارت بهداشت و ستاد ملی مبارزه با کرونا و طبق مصوبات این دو نهاد اتخاذ و اطلاع رسانی می‌شود.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *