جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹ - 27 Nov 2020
 
۲
۲

خودکشی ۶۰ هزار کهنه‌ سرباز آمریکایی طی ۱۰ سال!

چهارشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۴۰
کد مطلب: 745570
از سال ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۷، میزان خودکشی بین کهنه‌سربازان تقریباً ۵۰ درصد افزایش یافته است؛ کهنه‌سربازان ۱.۵ برابر بیشتر از آمریکایی‌هایی که هرگز در ارتش خدمت نکرده‌اند، خودکشی می‌کنند؛ طی ۱۰ سال گذشته بیش از ۶۰ هزار کهنه‌سرباز با خودکشی مرده‌اند!
خودکشی ۶۰ هزار کهنه‌ سرباز آمریکایی طی ۱۰ سال!
به گزارش جهان نيوز به نقل از تسنیم، آمار جدید خودکشی‌های کهنه‌سربازان آمریکایی، کارشناسانی را که امیدوار به شنیدن خبرهای مثبت در این حوزه بودند، بیش از  پیش نگران کرده است!

بر اساس گزارش "militarytimes" محققان امسال در تلاش برای توضیح بهتر دامنه این مسئله، معیار اصلی در نحوه پیگیری خودکشی‌های کهنه‌سربازان را تغییر دادند اما مدافعان "بهداشت روان" می‌گویند که این کار همه جوانب این معضل را بیان نمی‌کند.

با توجه به آخرین گزارش امور کهنه‌سربازان آمریکای و برآورد رسمی دولت، در چهار سال گذشته تعداد کهنه‌سربازانی که با خودکشی مرده‌اند، از 22 نفر به 17 نفر در روز رسیده است؛ اما نرخ خودکشی بین کهنه‌سربازان در این مدت کاهش نیافته و تنها نحوه مرتب‌سازی و ارائه ارقام آن تغییر کرده است!


با این حال، متخصصان خاطرنشان می‌کنند که از نظر بسیاری از معیارها این مسئله حتی بدتر شده است؛ تعداد کل خودکشی‌های کهنه‌سربازان از 5 سال گذشته چهار مورد در روز افزایش یافته است! از سال 2007 تا 2017، میزان خودکشی بین کهنه‌سربازان تقریباً 50 درصد افزایش یافته است؛ کهنه‌سربازان 1.5 برابر بیشتر از آمریکایی‌هایی که هرگز در ارتش خدمت نکرده‌اند، بر اثر خودکشی می‌میرند و درصد این خطر برای کهنه‌سربازان زن، 2.2 برابر بیشتر است.

"Chanin Nuntavong"، مدیر ملی امور پیشکسوتان و توانبخشی لژیون آمریکا در سال 2019 گفته است: "دستاورد ما از این اقدامات آن است که کاری که انجام می‌دهیم کارساز نیست! همه روی این موضوع متمرکز شده‌اند اما نتیجه‌ای نمی‌بینیم؛ از نظر من، این گزارش به ما می‌گوید وقت آن است که کاری متفاوت انجام دهیم؛ ما بیش از 60هزار کهنه‌سرباز را به‌دلیل خودکشی طی 10 سال از دست دادیم، مسخره است!
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
افول آمریکا نزدیک است.
Bulgaria
نتیجه جنگ طلبی وزیاده خواهی آمریکا