سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - 1 Dec 2020
 
۰
۱۵

پیشنهاد قالیباف برای عضویت در ستاد کرونا

دوشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۱۳
کد مطلب: 745328
نماینده خمینی‌شهر در مجلس از نامه محمد باقر قالیباف جهت عضویت روسای کمیسیون‌های بهداشت و اجتماعی در ستاد ملی مقابله با کرونا خبر داد.
پیشنهاد قالیباف برای عضویت در ستاد کرونا
به گزارش جهان نيوز به نقل از فارس، حجت‌الاسلام محمدتقی نقدعلی نماینده خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: متأسفانه تصمیماتی که ستاد ملی مقابله با کرونا اتخاذ می‌کند تک‌بعدی است و به ابعاد مختلف موضوعات نگاه نمی‌کند. به طوری که وقتی دستور تعطیلی و محدودیت اعمال می‌کنند مشخص نمی‌کند که افرادی که در اثر این محدودیت ضرر دیده و مشکلاتی برای آنها ایجاد می‌شود چه باید بکنند.

وی افزود: ‌در این ستاد هیچ عضوی از مجلس در ستاد حضور ندارد هر چند که امروز از احمد امیرآبادی عضو هیأت رئیسه مجلس در این باره سوال کردم که او به من پاسخ داد نامه‌ای اخیرا از سوی محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی ارسال و پیشنهاد شده است تا به منظور عضویت نمایندگانی از مجلس در ستاد ملی کرونا اقدامات لازم صورت گیرد. 

وی گفت:‌ قالیباف در این پیشنهاد خواستار آن شده که رؤسای کمیسیون‌های بهداشت و اجتماعی مجلس در ستاد ملی مقابله با کرونا حاضر شده و نظرات مجلس را منتقل کنند.

وی گفت: ‌اگر رؤسای دو قوه قضائیه و مجلس هم عضو ستاد ملی مقابله با کرونا باشند و این اولویت را برای آنکه مصوبات این ستاد فراقوه‌ای باشد قائل شویم و نگاه خود را ملی کنیم مشکلات مقابله با کرونا در جامعه کمتر خواهد شد.

وی گفت: متأسفانه در ستاد مقابله با کرونا تصمیماتی گرفته می‌شود که برخی از آنها فراقانونی است ضمن اینکه عدم حضور رؤسای دو قوه این ستاد را دچار چالش و ضعف کرده است.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Bulgaria
دولت بی تدبیر به تنهایی در هیچ کاری موفق نیست
Iran, Islamic Republic of
متاسفانه دولت روحانی در این مدت 7 تا 8 سال هیچ کاری برای مردم و کشور و... نکرده است و نمی کند و همچنان نیز ادامه دارد.
Iran, Islamic Republic of
متاسفانه بخش خصوصی مردم ایران را گرفتار کرده است.
بخش خصوصی تاکنون به نفع مردم ایران نبوده است.
Iran, Islamic Republic of
ترس مرد