سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - 1 Dec 2020
 
۱
۱
شریعتی در تشریح جلسه کمیسیون انرژی مطرح کرد؛

موافقت کمیسیون انرژی با ارسال پرونده سازمان هدفمندی به دستگاه قضا

يکشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۵۸
کد مطلب: 745294
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: این کمیسیون با اعمال ماده ۲۳۴ آئین‌نامه داخلی درباره عملکرد سازمان‌ هدفمندی یارانه‌ها و سازمان برنامه‌ و بودجه موافقت کرد.
پرونده سازمان هدفمندی به دستگاه قضا می رود
به گزارش جهان نيوز، مالک شریعتی در گفت‌وگو با  مهر با اشاره به جلسه عصر امروز کمیسیون انرژی مجلس، اظهار داشت: بررسی تقاضای جمعی از نمایندگان برای اعمال ماده ۲۳۴ آئین‌نامه داخلی مجلس درباره استنکاف سازمان برنامه و بودجه و سازمان هدفمندی یارانه‌ها در اجرای تکلیف قانونی بند ۱ ذیل تبصره ۱۴ قانون بودجه سال ۹۹ کل کشور در این جلسه مورد رسیدگی قرار گرفت.

وی بیان کرد: بحث اصلی درباره این موضوع آن بود که طبق قانون باید تمامی وجوه دریافتی از محل فروش برق ظرف دو هفته به شرکت توانیر برگشت داده می‌شد بر این اساس ۲۷ نفر از نمایندگان درخواست اعمال ماده ۲۳۴ آئین‌نامه داخلی مجلس را داشتند. 

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: حجت‌الاسلام موسوی لارگانی به نمایندگی از متقاضیان درخواست اعمال ماده ۲۳۴ آئین‌نامه داخلی مجلس درباره موضوع مذکور در جلسه کمیسیون انرژی حاضر شد و توضیحاتی را ارائه کرد و رئیس سازمان هدفمندی یارانه هم توضیحاتی را ارائه داد.

شریعتی تأکید کرد: در نهایت درخواست نمایندگان متقاضی با اتفاق آرا در کمیسیون به تصویب رسید و برای ادامه کار، طبق آئین‌نامه داخلی مجلس به هیئت رئیسه ارجاع خواهد شد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: احمدی نماینده مردم عسلویه نیز در این جلسه گزارشی را درباره یکی از اولویت‌های کمیسیون انرژی مجلس مبنی بر تعیین تکلیف گازهای فلر ارائه کرد و قرار شد جمع‌بندی این گزارش به صورت مکتوب به کمیسیون ارائه و این موضوع پیگیری شود.

وی گفت: همچنین در این جلسه گزارش سازمان انرژی اتمی درباره استفاده از توانمندی‌های داخلی برای تکمیل فازهای ۲ و ۳ نیروگاه اتمی بوشهر که توضیحات مبسوطی بود، ارائه شد.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
احسنت