يکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹ - 17 Jan 2021
 
۱
۱

بازگشت ۱۲۰۰کارخانه به چرخه تولید با دستور قوه‌قضا

جمعه ۲۳ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۳:۰۰
کد مطلب: 744982
رئیس حفاظت اطلاعات قوه قضاییه از بازگشت یک‌هزار و ۲۰۰ کارخانه در سراسر کشور در سال جهش تولید با تلاش و همت دستگاهی قضایی به چرخه تولید خبر داد.
بازگشت ۱۲۰۰کارخانه به چرخه تولید با دستور قوه‌قضا
به گزارش جهان نيوز به نقل از مهر، حجت‌الاسلام علی عبداللهی در دوره آموزشی حفاظت ویژه قضات بر توجه بیشتر به حفظ کرامت انسانی و تکریم ارباب رجوع تاکید کرد و گفت: ایجاد ساز و کارهای لازم در ارائه خدمات مطلوب، مناسب و مؤثر به مردم و برخورد مناسب کارکنان با مراجعان و نهادینه شدن موضوع رضایتمندی مراجعان دستگاه قضائی از برنامه‌های تحولی قوه قضائیه است که باید قضات و کارکنان نسبت به اجرایی و عملی کردن آن بیش از گذشته اهتمام داشته باشند.

حجت الاسلام عبداللهی توجه به مستندات، صدور آرای متقن و همراه با دقت را مورد تاکید قرارداد و عنوان کرد: بی توجهی به قانون، مستندات و ادله و صدور آرای غیرمتقن موجب طولانی شدن زمان دادرسی و نارضایتی مردم می‌شود و قضات باید با دقت بیشتر و در نهایت استفاده بهینه از زمان به کاهش زمان دادرسی و در نتیجه ارائه خدمات قضائی مطلوب به مردم کمک کنند.

رئیس حفاظت اطلاعات قوه قضائیه با اشاره به بازگشت یک‌هزار و ۲۰۰ کارخانه در سراسر کشور به چرخه تولید، اظهار داشت: در سالی که به نام "جهش تولید" نامگذاری شده است، با تلاش و همت دستگاه قضائی و در راستای عملی کردن منویات مقام معظم رهبری و کمک به تولید، با صدور آرای مناسب، این کارخانه‌ها به چرخه تولید بازگشتند و باید اعلام کنیم دستگاه قضائی در راستای رفع موانع تولید از هیچ کمکی به تولیدکنندگان دریغ نخواهد کرد.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
تشکر از جدیت قوه قضائیه و تلاش در جهت بهبود و رفع کم کاری دولت