شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹ - 23 Jan 2021
 
۰
۴
آیت الله رئیسی:

در مملکتی که در جای جای آن ثروت خوابیده نباید چهره کریه فقر دیده شود

سه شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۷
کد مطلب: 744706
رئیس قوه قضاییه با تاکید بر اینکه فقرزدایی و محرومیت زدایی از مسائل مهم است، گفت: در مملکتی که در جای جای آن ثروت خوابیده است نباید چهره کریه فقر مناطق مختلف کشور ما را بپوشاند.
در مملکتی که در جای جای آن ثروت خوابیده نباید چهره کریه فقر دیده شود
به گزارش جهان نيوز، آیت‌الله رئیسی، رئیس قوه قضائیه صبح امروز طی سخنانی در آئین شکرانه ایجاد ۱۵۰ هزار شغل با همت ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) اظهار کرد: شاید اگر همه تلاش‌های ستاد اجرایی را می‌شد به نمایش گذاشت مشخص می‌شد گام‌های ارزشمند و ماندگاری در جهت تولید و اشتغال و کار دانش بنیان و تحقق منویات مقام معظم رهبری برداشته شده است و از ریاست ستاد و اعضای فرهیخته ستاد تشکر می‌کنم.

وی تصریح کرد: از هنرهای ستاد فرمان اجرایی این بوده است که تولید ثروت کند و نیروهای کارآمد را گرد هم آورد و چهره‌هایی که در حد وزیر و یا معاون وزیر هستند.

آیت الله رئیسی با بیان اینکه امروز با مشکلات و تنگناهایی مواجهیم که دشمن برای ما ایجاد کرده است، افزود: گام‌های بسیاری در این چهل سال برداشته شده؛ اما باید گام‌های بیشتری برداشته شود.

وی با تاکید بر اینکه فقرزدایی و محرومیت زدایی از مسائل مهم است، گفت: در مملکتی که در جای جای آن ثروت خوابیده است نباید چهره کریه فقر مناطق مختلف کشور ما را بپوشاند.

رئیس قوه قضائیه فقر را محصول بی عدالتی اجتماعی دانست و بیان داشت: راهکار مبارزه با فقر و فساد و تبعیض اجرای عدالت است.

آیت الله رئیسی با تاکید بر اینکه اجرای عدالت در همه بخش‌ها در کشور بسیار مهم است، خاطرنشان کرد: در حوزه قضائی اجرای عدالت برای ما محوری‌ترین نکته است.

آنچه می‌تواند جلوی تولید پرونده و فساد اجتماعی را بگیرد، عدالت اقتصادی و ایجاد اشتغال است.

وی افزود: وقتی مقام معظم رهبری می‌فرمایند رونق تولید و جهش تولید، معلوم می‌شود که امروز دوای همه دردهای جامعه ما در رونق و جهش تولید است.

رئیس قوه قضائیه اظهار کرد: امروز دولت، نهادها، سازمان‌ها، نیروهای مسلح و همه بخش‌ها در جهت توانمندی اقتصادی، توانمندی امنیتی و در حوزه فرهنگ تلاش کنند؛ چراکه ایران قوی، اقتصاد قوی و امنیت قوی می‌خواهد.

آیت الله رئیسی با تاکید بر اینکه می‌توانیم در مقابل توطئه‌ها و کارشکنی‌های دشمن و تهدیدها ایستادگی کنیم، از ستاد اجرایی فرمان امام به عنوان جلوه «ما می‌توانیم» یاد کرد.

تکمیل می شود…
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


یزدان
Europe
درود بر ابراهیم رئیسی یاورمحرومان و رئیس جمهور 7ماه دیگه ایران ابراهیم بت شکن بت فساد بشکن
محمد
Iran, Islamic Republic of
ثروت خوابیده،نه برای همه!!!
Iran, Islamic Republic of
انشاءالله با قطع دست مفسدان و حامیان آنها توسط قوه محترم قضائیه همه مردم به حق خود برسند
اکبر
United Kingdom
تا اقازاده ها ورانت خواران مفسدان اقتصادی و ......هستند.تکلیف ثروت این مملکت معلومه!!!