شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹ - 5 Dec 2020
 
۰
عضو كميسيون صنايع و معادن مجلس شوراي اسلامي:

سایپا در راستای کیفی‌سازی خودرو حرکت می‌‌کند/ دلال بازي عامل افزايش قيمت خودرو است

پنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۸
کد مطلب: 743657
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه باید به سمت خودکفایی تولید خودرو حرکت کنیم، گفت: شرکت سایپا در راستای کیفی‌سازی خودرو حرکت می‌‌کند.
به گزارش جهان نيوز، فرهاد طهماسبی نماینده نی‌ریز، استهبان و بختگان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به عرضه مدل‌های جدید و مدرن محصولات در حال تولید سایپا از جمله رونمایی از خودروی جدید شاهین گفت: چون شرکت‌های بین‌المللی از کشور خارج شده‌اند باید با اتکا به توان داخل به سمت تولید برویم اما باید به کیفیت خودروها توجه ویژه کرد.

وی افزود:‌ باید خودروها به گونه‌ای تولید شوند که کیفیت خودروی کمپانی‌های بزرگ را داشته باشند.

دبیر فراکسیون کار و کارآفرینی مجلس در خصوص افزایش داخلی سازی قطعات و کاهش وابستگی به شرکا، با بیان اینکه باید با  تمام توان داخلی و سرمایه‌های موجود به سمت تولید برویم، گفت: اگر کیفیت خودروها نادیده گرفته شود رضایت مردم جلب نمی‌شود.

طهماسبی با بیان اینکه سایپا تصمیم خوبی برای تولید خودرو در داخل گرفت، افزود: مجلس آماده است برای ارتقای کیفیت خودرو با تدوین قوانین کارآمد و شفاف به تولیدکنندگان کمک کند.
وی گفت: باید با نظارت و بستن منافذ فسادزا دست واسطه‌گران را قطع کرد تا شاهد احجاف در حق مصرف‌کننده نباشیم.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: دلال‌بازی باعث افزایش قیمت خودرو در روزهای گذشته شد البته نحوه توزیع خودرو هم در این مسیر نقش‌آفرین بود.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *