دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ - 30 Nov 2020
 
۰
۱۱

دادستان تهران: سراغ محتکران خواهیم رفت/ دشمن روی اوباش برنامه‌ریزی کرده است

شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۲۳
کد مطلب: 743210
دادستان تهران با تأکید بر اینکه سراغ محتکران خواهیم رفت، گفت: برهم‌زنندگان نظم و امنیت عمومی از جمله اراذل و اوباش که دشمن روی اینها برنامه‌ریزی کرده است، باید تحت اشراف و کنترل باشند.
دادستان تهران: دشمن روی اوباش برنامه‌ریزی کرده
به گزارش جهان نيوز، علی القاصی مهر در جلسه‌ای  با تقدیر از زحمات شبانه‌روزی، تلاشهای خالصانه توأمان با سختی و مشقات مجموعه انتظامی پلیس تهران بزرگ، اظهار کرد: پلیس امروز امین مردم و در خط مقدم خدمت به مردم است.

 پلیس از جنس مردم و در خدمت مردم است
دادستان تهران افزود: جنس خدمت و مأموریت تعریف شده در نیروی انتظامی با سایر نیروهای مسلح متفاوت بوده و پلیس از جنس مردم و در خدمت مردم است.

وی با اشاره به اینکه در حوزه اجتماعی وظایف گسترده‌ای برای نیروی انتظامی پیش‌بینی شده که نتیجه آن تأمین امنیت، آرامش و نظم اجتماعی است، بیان کرد: اگر نظم و امنیت حاکم شود استعدادهای یک جامعه شکوفا می‌شود چرا که بدون امنیت هیچ رشد و پیشرفتی نخواهیم داشت.

این مقام قضائی با اشاره به اینکه اگر امروز در حوزه‌های مختلف حرفی برای گفتن داریم به واسطه بودن امنیت و آرامش و در بستر امنیت است، عنوان کرد: در سایه هرج و مرج و آشوب نمی‌شود به پیشرفت دست پیدا کرد و تنها در سایه نظم و امنیت است که استعدادهای یک جامعه شکوفا می‌شود.

نیروی انتظامی به عنوان ضابط عام صلاحیت ورود به همه جرائم و پدیده‌های اجتماعی را دارد
القاصی مهر با اشاره به اینکه بیش از 90 درصد پرونده‌های قضائی با همکاری پلیس انجام می‌شود، تصریح کرد: نیروی انتظامی به عنوان ضابط عام صلاحیت ورود به همه جرائم و پدیده‌های اجتماعی را دارد.

دادستان تهران ادامه داد: برابر قانون در بخش عمده‌ای از جرائم، قانون‌گذار اختیارات ویژه‌ای به نیروی انتظامی داده و در جرائم مشهود اجازه اقدامات لازم به نیروی انتظامی داده شده است.

وی با تأکید بر حضور فعال و مؤثر پلیس در جامعه و برخورد با ناهنجاری‌های اجتماعی و اقتصادی بیان کرد: کارآمدی و توانمندی پلیس در اقتدار نظام بسیار مهم و اساسی است.

این مقام قضائی متذکر شد: همه ما به مردم و نظام تعلق داریم، مسئولیتها هم امانتی است که دیر یا زود باید به قول مولای متقیان علی (ع) گذاشت و گذشت و چه خوب است که خدمتگزاران شایسته‌ای برای مردم باشیم.

القاصی‌مهر ادامه داد: انتظار مردم از پلیس و دستگاه قضائی انتظار به حقی است، امروز تأمین امنیت و آرامش مردم به ما سپرده شده، مردم از دستگاه قضائی انتظار اجرای عدالت و از پلیس انتظار تأمین نظم و امنیت دارند.

به سراغ محتکران خواهیم رفت
وی با تأکید بر اینکه به سراغ محتکران خواهیم رفت و محتکران به عنوان اخلالگران اقتصادی تحت پیگرد خواهند بود، یادآور شد: برهم‌زنندگان نظم و امنیت عمومی از جمله اراذل و اوباش که دشمن روی اینها برنامه‌ریزی کرده است، باید تحت اشراف و کنترل باشند.

نباید حتی ذره‌ای در مقابل قانون‌شکنان کوتاه آمد
دادستان تهران با تاکید بر اینکه در برخورد با جرائم، ناامنی‌ها و مخلان نظم و امنیت با قدرت کار را ادامه خواهیم داد، گفت: با قوت و قدرت در کنار پلیس هستیم و نباید حتی ذره‌ای در مقابل قانون‌شکنان کوتاه آمد.

این مقام قضائی با اشاره به اینکه سردار رحیمی از فرماندهان پرتلاش و دلسوز برای مجموعه نظام هستند، متذکر شد: در مجموع پلیس پایتخت در خط مقدم برخورد با جرائم است و از زحمات و تلاشهای شبانه‌روزی و اثرگذار آنها قدردانی می‌کنم.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
..............
علیرضا
Iran, Islamic Republic of
...........
Netherlands
کدام دشمن؟؟ حتما منظورت گرانی و تورم است که مردم به آن اعتراض دارن. مرد مومن شما ارزانی بیارید آنوقت ببین کی اعتراض داره. اجاره مسکن و قیمت مرغ و تخم مرغ به کهکشان رسیده.
دو چشم پر سو
Iran, Islamic Republic of
.....
محمد
Iran, Islamic Republic of
اینکه دشمن از اوباش استفاده ابزاری می کند حرف درستی است
و مسبوق به سابقه است.
Iran, Islamic Republic of
تورم وگرانی باعث شده اراذل واوباش با کمترین دستمزد شکم سفره کنند !!!!
Iran, Islamic Republic of
از نیروی انتظامی عزیز خالصانه سپاسگزاریم.
شما فرزندان خلف این آب و خاکید و بوی شهدا را میدهید .
من بعنوان یک ایرانی ضمن تشکر از زحمات شبانه روزی شما که شجاعانه از نوامیس مردم دفاع میکنید حمایت میکنم و حاضرم بعنوان یک داوطلب کنارتان خدمت کنم ....
Netherlands
......
.
Iran, Islamic Republic of
....
نوبر
Iran, Islamic Republic of
فراموش نکنید که ارزال واوباش زمینه ساز کودتا 28مردادبود (شعبان بی مخ وبادیگاردهای ارازلش که از دستگاه پهلوی ارنزاق میکردندواشرف پلهوی با همپاکی هایش )
United Kingdom
اوباش در جهان سیاست کاربردهای اجتماعی متفاوت دارند!