کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

بدرقه اعتراضی مسئول ارشد دولتی +عکس

فارس , 21 مهر 1399 ساعت 12:02

نخست‌وزیر استرالیا که به سیاست‌های سختگیرانه‌اش در قبال مهاجران شناخته می‌شود، هنگام خارج شدن از دانشگاه کوئینزلند با اعتراضات مدافعان حقوق پناهجویان مواجه و به خودروی او رنگ قرمز پاشیده شد.


به گزارش جهان نیوز، «اسکات موریسون» نخست‌وزیر استرالیا مجبور شد با اسکورت نیروهای امنیتی از ساختمان دانشگاه کوئینزلند خارج شود، زیرا فعالان حقوق پناهجویان در اعتراض به سیاست‌های او تجمع کرده و به خودرویش رنگ قرمز پاشیدند.

طبق گزارش «اس‌بی‌اس نیوز»، گروهی از معترضان در پردیس اصلی دانشگاه در شهر بریزبن، مرکز ایالت کوئینزلند، تجمع کردند و او را با پاشیدن رنگ قرمز به خودروی دولت استرالیا بدرقه کردند.

به گزارش خبرگزاری «اسپوتنیک»، بعد از این اتفاق، در حالی که معترضان شعار «پناهجویان را آزاد کنید» سر داده بودند، موریسون در اسکورت نیروهای پلیس سوار خودروی دیگری شد.

موریسون که به دلیل سیاست‌های سختگیرانه مهاجرت و مرزی خود مورد انتقاد گروه‌های مدافع حقوق پناهندگان قرار دارد، بعد از خلاص شدن از این حادثه، آن را «بسیار ناامیدکننده» توصیف کرد. «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا رویکرد سختگیرانه نخست‌وزیر استرالیا در قبال مهاجران را مورد ستایش قرار داده است.


کد مطلب: 742182

آدرس مطلب: http://www.jahannews.com/news/742182/بدرقه-اعتراضی-مسئول-ارشد-دولتی-عکس

جهان نيوز
  http://www.jahannews.com