جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹ - 23 Oct 2020
 
۰
۵
وزیر دفاع:

اصابت اشتباه گلوله به کشورمان قابل قبول نیست

سه شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۲
کد مطلب: 741708
جان شهروندان و امنیت خاک مقدس ایران اسلامی یک موضوع مهم و حیاتی است و به هیچ وجه قابل قبول نیست که به علت کم دقتی و بی‌توجهی کشورهای طرف مناقشه، گلوله‌ای به خاک کشورمان اصابت کند.
اصابت اشتباه گلوله به کشورمان قابل قبول نیست
به گزارش جهان نيوز، امیر سرتیپ حاتمی در مشهد مقدس با اشاره به مناقشات اخیر کشورهای آذربایجان و ارمنستان با بیان اینکه امنیت مرزهای جمهوری اسلامی ایران برای نیروهای مسلح مقتدر و شجاع کشور یک موضوع اصلی، حیاتی و بسیار مهم است، گفت: در این حادثه گاهی به خطا گلوله‌هایی به مرزهای جمهوری اسلامی ایران اصابت کرد که تذکرات لازم به هر دوکشور داده شد.

وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران مناقشات را در منطقه به دقت رصد و دنبال می‌کند، تصریح کرد: جان شهروندان و امنیت خاک مقدس ایران اسلامی یک موضوع مهم و حیاتی است و به هیچ وجه قابل قبول نیست که به علت کم دقتی و بی‌توجهی گلوله به خاک کشورمان اصابت کند.

وی تاکید کرد: چنانچه این موارد و این بی دقتی ها توسط کشورهای طرف مناقشه  ادامه پیدا کند قطعاً تمهیدات بیشتری اتخاذ خواهد شد.
 
مرجع : فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
سازمان ملل از سال 1981 تاکنون حتی قادر به برخورد با عربستان سعودی هم نیست
Iran, Islamic Republic of
ارمنستان باید از مناطقی که اشغال کرده عقب‌نشینی کند، به همکاری با تروریست‌ها پایان دهد و از شر مزدوران در منطقه خلاص شود.
Iran, Islamic Republic of
آنکارا در تنش‌های این منطقه، در کنار آذربایجان ایستاده است.
Iran, Islamic Republic of
پیروزی بایدن در انتخابات اوضاع را برای ایران تغییر نمی دهد.
Iran, Islamic Republic of
قره‌باغ جمهوری آذربایجان و ترکیه را به نسل‌کشی متهم کرد
وزارت خارجه حکومت «قره‌باغ کوهستانی» دولت جمهوری آذربایجان و ترکیه را به نسل‌کشی مردم این منطقه متهم کرد.