پنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۹ - 22 Oct 2020
 
۲
۵
دبیر ائتلاف شورای نیروهای انقلاب:

اصلاحات به دنبال شورش اجتماعی و تولید نفرت ملی است/ مردم یادشان نرفته اصلاح‌طلبان می‌گفتند ما تضمین روحانی هستیم

سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۳۰
کد مطلب: 741065
هدف اصلاح‌طلبان از طرح استعفای روحانی این است که اگر وی استعفا کند بی‌نظمی اجتماعی در ماه‌های منتهی به انتخابات امکان ظهور و بروز بالایی خواهد داشت و اگر هم نپذیرد، اصلاح‌طلبان در ذهن مردم به عنوان اپوزیسیون دولت معرفی شوند.
اصلاحات به دنبال شورش اجتماعی و تولید نفرت ملی است/ مردم یادشان نرفته اصلاح‌طلبان می‌گفتند ما تضمین روحانی هستیم
به گزارش جهان نيوز، پرویز سروری نماینده مردم تهران در مجلس هشتم در گفتگو با فارس با اشاره به سرمقاله یک روزنامه با قلم عباس عبدی فعال اصلاح‌طلب مبنی بر لزوم استعفای حسن روحانی از جایگاه ریاست جمهوری اظهار داشت: اصلاح طلبان به دنبال این هستند که حمایت خودشان از روحانی را از افکار عمومی پاک کنند و ذهن مردم را به این سمت مدیریت کنند که اصلاح‌طلبان در صف مقدم مخالفت با روحانی ایستاده‌اند.

*مردم یادشان نرفته اصلاح‌طلبان می‌گفتند اصلاحات تضمین روحانی است
سروری در عین حال افزود: اما من فکر می‌کنم که خیلی دیر شده چون مردم هنوز یادشان است که در همین روزنامه اعتماد آقای محمدرضا خاتمی اعلام کرد که اصلاحات تضمین روحانی است آنها این ضمانت را به ملت ایران داده‌اند و امروز باید روی ضمانت خود بایستند.

وی ادامه داد: اصلاح‌طلبان اعلام کردند که روحانی نسخه شفابخش اقتصاد کشور و مشکلات کشور است و امروز نمی‌توانند شانه خالی کنند و با دو اظهار نظر در مورد موضوعات حاشیه ای نقش خودشان را در شکل گیری دولت روحانی از بین ببرند.

* سبد رای اصلاح‌طلب‌ها بود که با تمام قدرت پشت روحانی ایستاد
سروری با تاکید بر اینکه همه کسانی که با موضوعات سیاسی به انتخاباتی کشور ما آشنا هستند می‌دانند که جریان کارگزاران و اعتدال قادر به رای گیری از مردم نیست تصریح کرد: سبد رای اصلاح‌طلب‌ها بود که با تمام قدرت پشت روحانی ایستاد و به تعبیری ظرفیت اصلاح طلبان را در سبد رای روحانی قرار داد. 

*اصلاح طلبان دنبال آنارشیسم اجتماعی هستند
نماینده مردم تهران در مجلس هشتم با بیان اینکه این اقدامات و اظهارات، امروز برای برهم زدن انسجام ملت ایران شکل می‌گیرد، گفت: آنها می‌خواهند با این کار زمینه شورش های اجتماعی در کشور را فراهم کنند و در ماه‌های منتهی به انتخابات اجازه ندهند که آرامش در کشور وجود داشته باشد و با یک آنارشیسم اجتماعی اجازه ندهند که یک دولت جوان انقلابی بر سر کار بیاید.

*اصلاحات به دنبال شورش اجتماعی و تولید نفرت ملی است
وی با تاکید بر اینکه این استراتژی اصلاح‌طلب‌ها هست و آنها چون خود را از قبل بازنده می‌بینند تنها راه خروج از این وضعیت را یک شورش اجتماعی و بر هم زدن انسجام جامعه کشور و تولید نفرت ملی به جای وحدت ملی می‌دانند خاطرنشان کرد: به همین دلیل شما می‌بینید که تئوریسین های اصلاح طلب، امروز خشونت را تئوریزه می‌کنند و زمینه های یک خشونت و نفرت ملی و درگیری ملی را میخواهند ایجاد کنند و اجازه ندهند که روند تغییر از یک جریان و نا کار آمده به یک جریان کار آمد مستقل با برنامه تبدیل شود.

سروری با اشاره به اینکه راه نجات کشور طبق فرموده رهبر معظم انقلاب نگاه به داخل و یک جریان انقلابی با اعتماد به نفس بالا هست، گفت: این آن چیزی هست که امروز اصلاح‌طلبان به دنبال بر هم زدن آن هستند و به نظر من تئوری استعفای روحانی با چند هدف صورت می گیرد.

* اصلاح‌طلبان می‌خواهند یا شورش اجتماعی راه بیفتد و یا اپوزیسیون دولت باشند
این نماینده ادوار مجلس در همین زمینه افزود: هدف آن‌ها این است که اگر آقای روحانی بازیچه دستشان قرار بگیرد و بخواهد استعفا دهد بی‌نظمی اجتماعی در ماه‌های منتهی به انتخابات امکان ظهور و بروز بالای خواهد داشت و اگر هم نپذیرد، تحلیل اصلاح طلبان این است که این در ذهن مردم اصلاح طلبان را به عنوان اپوزیسیون دولت معرفی می کند و همین مسئله می تواند در انتخابات برای آنها امید بخش باشد.

عضو شورای مرکزی جمعیت رهپویان در عین حال تاکید کرد: من معتقدم که موضوع خیلی عمیق تر از این حرفهاست است که اصلاح طلبان به آن فکر می‌کنند و باید بدانند که این اقدامات منزلت آنها را در پیش مردم ایران به شدت کاهش خواهد داد و نه تنها آورده ای برای آنها نخواهد داشت بلکه می تواند به عنوان یک ظرفیت منفی برای آنها محسوب شود.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
یکی از نمونه از کارهایشان هم همان جریان قیمت بنزین سال گذشته؟
United States
همانگونه که آنها غیر مستقیم به نظام پیام می دهند و خط و نشان می کشند باید به آنها پیام داد که این بار به هر دلیلی اغتشاش رخ دهد در ساعات اولیه تمام لیدر ها و هوادارانشان با همت قوه قضائیه و اطلاعات سپاه دستگیر و محاکمه ای سوای محاکمه قبلی صورت خواهد گرفت .
Iran, Islamic Republic of
وَ لا تَرْكَنُوا إِلَى الَّذِينَ ظَلَمُوا فَتَمَسَّكُمُ النَّارُ وَ ما لَكُمْ مِنْ دُونِ اللَّهِ مِنْ أَوْلِياءَ ثُمَّ لا تُنْصَرُونَ «هود113»

و به ستمگران تمايل وتكيه نكنيد كه آتشِ (عذاب) شما را فرا مى‌گيرد و (در اين صورت) براى شما در برابر خداوند، هيچ دوست و سرپرستى نيست، پس (از هيچ ناحيه‌اى) مورد كمك قرار نخواهيد گرفت.


اصلاحات غربزده اگر مسلمان بودند و قرآن میخواندند و به آمریکای جنایتکار ظالم تکیه نمیکردند و این آتش سوزان به اقتصاد و به زندگی مردم نمی افتاد.
Iran, Islamic Republic of
مصداق جریان مستقل و کار آمد همین مجلس است که یک سوال از رئیس را نمی تواند اعلام وصول کند ؟
Iran, Islamic Republic of
داداش شما بشین تو خونه استراحت کن