پنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۹ - 29 Oct 2020
 
۰

ترامپ: بایدن سگ دست‌آموز جان مک‌کین بود

چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۱۸
کد مطلب: 740522
در ادامه جنگ قدرت برای کسب آرای مردمی در انتخابات ۲۰۲۰، رئیس جمهور آمریکا درباره رقیب انتخاباتی خود اعلام کرد: بایدن سگ دست‌آموز جان مک‌کین بود.
ترامپ: بایدن سگ دست‌آموز جان مک‌کین بود
به گزارش جهان نيوز، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در ادامه جنگ قدرت برای کسب آرای مردمی در انتخابات ۲۰۲۰ در پیامی توئیتری همسر سناتور «جان مک‌کین» و رقیب انتخاباتی خود را آماج انتقادات تندی قرار داد.

در پیامی توئیتری رئیس جمهور آمریکا در این خصوص آمده است: من خیلی کم «سیندی مک‌کین» را می‌شناسم؛ البته به جز اینکه به درخواست شوهرش، نام او روی یک کمیته قرار داده شد.

در ادامه توییت ترامپ در این خصوص آمده است: جو بایدن سگ دست آموز جان مک کین بود. (او) تصمیمات اشتباه بسیاری در زمینه جنگ‌های بی‌پایان و مسائل مربوط به کهنه‌سربازان (گرفت)...من هرگز طرفدار جان (مک کین) نبودم. سیندی (مک‌کین) می‌تواند جو (بایدن) خواب آلود را داشته باشد.

انتقاد تند ترامپ علیه همسر سناتور «جان مک‌کین» پس از آن صورت گرفت که همسر «جان مک‌کین» از «جو بایدن» نامزد دموکرات‌ها در انتخابات ریاست جمهور سوم نوامبر ۲۰۲۰ حمایت کرد.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *