سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹ - 27 Oct 2020
 
۱
۱۸

چشم! قیمت خودرو را هم ما مردم اصلاح می‌کنیم

پنجشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۵۸
کد مطلب: 739918
«رئیس‌جمهور گفته است که باید نحوه خرید و فروش خودرو اصلاح شود. چشم، آقای رئیس‌جمهور! ما مردم همین امروز دستور می‌دهیم تا سیستم دچار تحول شود و دست واسطه‌ها از بازار قطع شود».
چشم! قیمت خودرو را هم ما مردم اصلاح می‌کنیم
به گزارش جهان نيوز، سایت عصر ایران از سایت‌های حامی دولت، ضمن انتشار این مطلب که «رئیس‌جمهور گفته است که باید نحوه خرید و فروش خودرو اصلاح شود. چشم، آقای رئیس‌جمهور! ما مردم همین امروز دستور می‌دهیم تا سیستم دچار تحول شود و دست واسطه‌ها از بازار قطع شود». نوشت:

کاش زودتر گفته بودید تا ما شاهد این بلبشو در بازار نبودیم! نمی‌دانم چرا مسئولان با ما مردم این همه تعارف دارند. واقعا هر مشکلی هست بگویید تا ما با جان و دل آن را حل کنیم. به دور از مطایبه، آقای رئیس‌جمهور شما باید در سخنرانی‌های خود از فعل گذشته استفاده کنید. به طور مثال باید بفرمایید، نحوه خرید و فروش خودرو اصلاح شد، نه اینکه بگویید اصلاح  شود. چه کسی باید این اصلاح را انجام دهد؟ خود شما و وزارت صمت ‌تان. تازه وزارت‌خانه‌ای که وزیر ندارد و سرپرست نمی‌تواند برای آن تصمیمات کلان بگیرد.

نویسنده ادامه می‌دهد: این روزها مردم فقط منتظر خبرهایی از باز شدن گره‌های زندگی‌شان هستند. می‌خواهند شما را ببینند وقتی می‌گویید که قیمت دلار ثابت شد یا دیگر شاهد گران شدن قیمت خودرو نخواهیم بود. دیگر زمان وعده دادن گذشته است.

هنوز وعده‌های 96 مثل ناقوس در گوش‌مان زنگ می‌زند. هنوز مردم منتظر گشایش اقتصادی هستند. گشایشی که البته گویا منتفی شد و معلوم نیست چرا رئیس‌جمهور وعده کاری را داد که هنوز نهایی نشده بود.

به خدا که شما مسئول هستید نه ما مردم. شما باید کارها را انجام دهید. مردم، مدیران را برای چه انتخاب می‌کنند؟ برای اینکه مشکلات را حل کنند و کشور را در مسیر توسعه قرار بدهند. مثلا وقتی هوای شهری آلوده است، مسئولین باید فکری به حال آن کنند.

وقتی گرانی از در و دیوار بالا می‌رود باید فکری به حال آن کنند. وقتی بیکاری تبدیل به مهم‌ترین دغدغه خانواده‌ها شده است، فکری به حال آن کنند. اما گویا برخی مدیران انتخاب می‌شوند که حرف بزنند و مثل مردم غُربزنند. از ناکارآمدی‌‎ها بنالند و مشکلات را به گردن دیگری بیندازند. ما از مسئولین نمی‌خواهیم از مشکلات بگویند. ما می‌خواهیم آنها گرفتاری‌های مردم را حل کنند. اگر قرار به حرف زدن بود ما بهتر از آنها حرف و غُر می‌زنیم. ما دچار مدیرانی شده‌ایم که جای مردم را گرفته‌اند.

یادآور می‌شود این هفتمین یا هشتمین بار است که رئیس‌جمهور دستور اصلاح و مهار قیمت در بازار خودرو و مسکن را می‌دهد.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
سالي كه نكوست از بهارش پيداست تو هفت سال كشور بحال خود رها شده اين ده ماه ديگه نيز بگذرد
Iran, Islamic Republic of
....
Iran, Islamic Republic of
آقای رئیس جمهور برجام خیر و برکت زیادی برای کشور نداشت قیمت 112 میلیونی پراید واقعیت دارد؟
Iran, Islamic Republic of
آقای رئیس جمهور می‌گفت با کلید تدبیر و امید قفل‌های کشور را باز خواهد کرد ولی در عمل دیده شد که دانسته یا ندانسته پنجره‌های باز را هم بر روی کشور بست.
Iran, Islamic Republic of
دولت در حمایت از مردم حرفی برای گفتن ندارد.
مردم 28 ماه از بحران اقتصادی رنج می برند .
Iran, Islamic Republic of
دولت اقدام اساسی برای طرح ملی مسکن انجام نداده است.
Iran, Islamic Republic of
...
United Arab Emirates
برای مردم شنیدن این حرفا عادی شده ..
Iran, Islamic Republic of
.....
واقعا بازار خودرو به کدام سمت وسوی می رود
پژوپارس ال ایکس هفته گذشته 180میلیون
امروز 250میلیون

روحانی مچکریم
Iran, Islamic Republic of
اعتراف ناخواسته جهانگیری؛ هدف از طرح گشایش اقتصادی ایجاد درآمد ۱۴۰ هزار میلیاردی برای دولت بود
آقای جهانگیری اعتراف کرد که مقصود دولت از طرح گشایش اقتصادی، ایجاد ۱۴۰ هزار میلیارد تومان درآمد برای خودش بوده است، بنابراین همانطور که منتقدان گفته بودند، هدف از گشایش اقتصادی بهبود معیشت مردم نبود.
United States
روحانی روز به روز محبوبیتش کمتر شده به صفر نزدیک میشود!!!
Iran, Islamic Republic of
چه خوشبینی شما!
مدتهاست که صفر عبور کرده و روز به روز منفی تر میشود...
..
Iran, Islamic Republic of
به گردانندگان سایت عصر ایران و امثالهم باید گفت با فرار رو به جلو می خواهید رد گم کنید! پروپاگاندای ایجاد شرایط امروز شمایید و باید جواب پس بدید!
اصلی ترین عامل گرانی ها، شبکه نفوذ .. است ..
Iran, Islamic Republic of
گران فروشی در سال 1397 شروع شده است و همچنان نیزادامه دارد.
میثاق
Singapore
احسنت.
Iran, Islamic Republic of
مشکل....ازدولت.....نسبت.....مشکل....مردمی هستند.....که فرهنگ.....درست خریدن ندارند......آقا....لطفا.....هرچی....گران شد.....نخرید......