دوشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۹ - 21 Sep 2020
 
۱
۲

فریاد استعفای نتانیاهو در بین تظاهرکنندگان قدس اشغالی

شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۳۳
کد مطلب: 736988
رسانه ها از تجمع مخالفان نخست وزیر رژیم صهیونیستی مقابل اقامتگاه او در شهر قدس شریف خبر دادند.
فریاد استعفای نتانیاهو در  قدس اشغالی
به گزارش جهان نيوز، رسانه ها از تجمع مخالفان «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی مقابل محل اقامت او در شهر قدس اشغالی خبر دادند.

به گزارش وبگاه «تایمزاسرائیل» صدها نفر در حال حرکت به سوی اقامتگاه نتانیاهو در قدس اشغالی هستند. گروه ضد فساد «پرچم سیاه» اعلام کرده که این هشتمین تظاهرات سازمان یافته پیاپی در موج اعتراضات اخیر است و انتظار می رود تجمع در حدود 300 مکان برگزار شود.

سازمان دهندگان این تجمعات در واکنش به توافقنامه عادی سازی روابط با امارات متحده عربی عنوان کردند، در حالی که نخست وزیرمشغول ترتیب پروازها برای استخرهای ابوظبی است ، مردم از عدم مدیریت بحرانهای اقتصادی و بهداشتی در ورطه سقوط هستند.

روز جمعه نیز صدها نفر در اعتراض به نتانیاهو تجمع کردند. تظاهرکنندگان خواستار استعفای نتانیاهو به دلیل اتهامات فساد هستند.

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی چندی قبل شهرک‌نشین‌هایی را که در حال تظاهرات علیه او هستند «آنارشیست» خواند. بنیامین نتانیاهو» در تلاش برای تضعیف مشروعیت اعتراضات روزانه مقابل محل اقامت خود در شهر قدس اشغالی که خواهان استعفای او هستند، معترضان را «آنارشیست» خواند. نتانیاهو با لحنی کنایه‌آمیز گفت: «این برنامه ریزی‌شده‌ترین اعتراضات خودجوشی است که تاکنون شاهده بوده ایم.»
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


رر
Iran, Islamic Republic of
كم ساده لوح باشيد! اين تظاهرات را خودشان راه مي اندازند! مطمئن باشيد حمله بزرگي در راه است!؟
United States
نتانیاهو هم مثل خودمان است.... به این راحتی صندلی ریاست را ترک نخواهد کرد!!!