يکشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ - 20 Sep 2020
 
۱
۳

جرایم گرانفروشی به جیب چه کسی می رود؟

جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۶
کد مطلب: 736861
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی درباره واریز جرایم گرانفروشی به خزانه دولت توضیحاتی داد.
جرایم گرانفروشی به جیب چه کسی می رود؟
به گزارش جهان نيوز، سید یاسر رایگانی سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی در رابطه با اینکه جرایم گرانفروشی به جیب چه کسی می رود اظهار کرد: هیچ مبلغ و جریمه ای به جیب سازمان تعزیرات نمی رود بلکه تمام این جرایم به خزانه دولت واریز می شود.
 
وی ادامه داد: در شرایطی که شاکی خصوصی در هر حجمی به شعب سازمان تعزیرات شکایت کند شعبه رسیدگی کننده طبق قانون مکلف است جبران ضرر و زیان کند که جریمه دولتی به دلیل بازدارندگی به خزانه دولت واریز می شود.
 
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی بیان کرد: اما در زمان هایی که تخلفی از سوی سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندکان اعلام می شود جرایم این تخلف صد در صد به حساب خزانه واریز می شود اما تکالیفی قانون گذار برای سازمان تعزیرات حکومتی مشخص کرده که ملزم به صدور حکم طبق قانون است.
مرجع : باشگاه خبرنگاران
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
.....
Iran, Islamic Republic of
دو کیلو گوشت گوسفندی ۲۸۵ هزارتومان نتیجه عملکرد دولت روحانی، دولتمردان، مسئولان و نمایندگان مجلس در این مدت هفت تا هشت سال خدمت به مردم ایران بوده است.
رضايي ع ر
Iran, Islamic Republic of
در هر صورت بازنده مردم هستند .