دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹ - 28 Sep 2020
 
۱
۴

روزنامه جهان صنعت توقیف شد!

دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۴۳
کد مطلب: 736539
روزنامه جهان صنعت از روزنامه های اقتصادی اصلاح طلب در مصاحبه ای با یک عضو جعلی ستاد مبارزه با کرونا مدعی شد که آمار کشته های کرونا در ایران 20 برابر! آمار اعلامی است.
روزنامه جهان صنعت توقیف شد!
به گزارش جهان نيوز، از ابتدای شیوع ویروس کرونا در کشور همواره برخی جریان های رسانه ای سعی داشتند تا آمار ارائه شده از سوی وزارت بهداشت و ستاد ملی مقابله با کرونا را زیر سوال ببرند.

در تلاش در حالی صورت می گرفت که سازمان بهداشت جهانی بارها و بارها صحت آمارهای ارائه شده از سوی ایران را تائید و تاکید کرد که ایران یکی از دقیق ترین کشورها در ارائه آمار فوتی ها و مبتلایان به کروناست.

با این حال رسانه های معاند خارج نشین از این فرصت نیز بهره کافی را برده و تلاش کردند که وزارت بهداشت و پرستاران تاختند، در این راستا برخی نیز در داخل کشور با همراهی اپوزسیون آمارهای مبتلایان و فوتی های کرونا که از سوی وزارت بهداشت اعلام می شد را کذب دانسته و شمار کشته شدگان را بدون هیچ مدرک و سندی چند ده برابر شمار جان باخگان واقعی اعلام شده از سوی ستاد ملی کرونا اعلام کردند.

در همین حین  روزنامه جهان صنعت وابسته به برخی جریان های خاص، در مصاحبه ای با یک کارشناس که ادعا می کرد عضو ستاد مقابله با کروناست، همان خط چند ماهه رسانه های معاند را تکرار کرد.

محمدرضا محبوب فر همان چهره ای است که خود را عضو ستاد مقابله با کرونا در کشور خوانده و اظهار کرده است که «آمار جان باختگان کرونا در ایران بنا به ملاحظات سیاسی و امنیتی مهندسی می شود؛ آمار واقعی" 20 برابر" است.

این اظهارات محبوب فر به سرعت به تیتر یک رسانه های معاند از جمله بی بی سی فارسی و ایران اینترنشنال قرار گرفت و این رسانه هابه شدت آمار ارائه شده از سوی وزارت بهداشت را با استناد به همین مصاحبه زیر سوال بردند.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
همین حرفا میزنن که مرزا رو باز نمیکنن.
Iran, Islamic Republic of
باید مصاحبه شده را هم دستگیر کنند و این روزنامه را علاوه بر توقیف تعطیل کنند
United States
....
United States
نشریه ای که شکر خورده و بر خلاف منافع نظام مطلب منتشر کند باید تعطیل شود. مخصوصا در آستانه ی ماه های روحانی محرم و صفر.....