پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ - 24 Sep 2020
 
۳
۶

واکنش مجمع تشخیص مصلحت به ادعای فتاح

يکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۱۸
کد مطلب: 736416
مجمع تشخیص مصلحت نظام به اظهارات پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان درخصوص املاک متلع به بنیاد که در اختیار مجمع قرار داشته است، واکنش نشان داد.
واکنش مجمع تشخیص مصلحت به ادعای فتاح
به گزارش جهان نيوز، روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام به اظهارات پرویز فتاح، رئیس بنیاد مستضعفان در برنامۀ گفتگوی زنده شبکه یک تلویزیون واکنش نشان داد.

متن این جوابیه به این شرح است:

1- تا زمان فوت مرحوم آقای هاشمی رفسنجانی، ساختمان کاخ مرمر بعنوان دفتر رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام مورد بهره برداری قرار می گرفت، پس از آن براساس تدابیر مقام معظم رهبری مبنی بر تمرکز امور مجمع(سازمانی و ساختمانی) به درخواست دبیر مجمع و موافقت معظم له مبنی بر انتقال مجمع به ساختمان قدیم مجلس شورای اسلامی، در مرداد ماه 1397 و در زمان ریاست مرحوم آیت ا... هاشمی شاهرودی بر مجمع، ساختمان کاخ مرمر تحویل ریاست وقت بنیاد مستضعفان، جناب آقای مهندس سعیدی کیا گردید.

2- علاوه بر ساختمان کاخ مرمر، دو ساختمان مرکز تحقیقات استراتژیک که توسط جناب آقای دکتر روحانی و سپس جناب آقای دکتر ولایتی مدیریت میشد نیز در مرداد ماه 1397 به ریاست وقت بنیاد، جناب آقای مهندس سعیدی کیا تحویل شد.

3- پس از تحویل ساختمان های فوق الذکر به بنیاد مستضعفان، مجمع تشخیص مصلحت نظام، هیچگونه بهره برداری از ساختمان های مذکور نداشته است.

با عنایت به موارد مذکور، ضمن استقبال از لزوم شفافیت در امور، از مسئولان محترم انتظار میرود در اظهارات خود دقت لازم را معمول دارند تا باعث سوء برداشت مخاطبین نگردد.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
رزمنده ایرانی به شورای همکاری خلیج فارس درباره ادامه دخالت و مداخله درمنطقه علیه ایران هشدار داد
شورای همکاری خلیج فارس شریک جرم جنایت های آمریکا، غرب، عربستان سعودی، امارات، ترکیه و اسرائیل درمنطقه خاورمیانه است.
Iran, Islamic Republic of
معلوم شد که خاندان هاشمی عشق کاخ نشینی دارند
Iran, Islamic Republic of
چرا در خصوص تغییرات انجام شده و ایجاد آسانسور و استخر و...در کاخ صحبتی نشده است.
Iran, Islamic Republic of
....,
Iran, Islamic Republic of
جناب تحویل دادید ولی در مورد داغون کردن ساختمان تاریخی هم توضیحی دادید ؟ استخر و آسانسور ساختید ؟
ب
Iran, Islamic Republic of
طاغوتی ها هم کاخ نشین بودند وهم اختلاسگر وحالا شما که کاخ نشینی میکنید بگویید فرق شما با طاغوتی ها چیه