دوشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۹ - 21 Sep 2020
 
۰
۱

مقاومت، تنها راه مقابله با شیطان بزرگ

چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۳۵
کد مطلب: 736139
جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی چاره مقابله با شیطان بزرگ و لغو تحریم‌ها را مقاومت عاشورایی دانست و تاکید کرد: اصلاح‌طلبان تا انکار همه هویت و گذشته خود نیز در برابر غرب پیش رفتند، اما جز نکبت به چه دستاوردی رسیدند؟
مقاومت، تنها راه مقابله با شیطان بزرگ
به گزارش جهان نيوز، جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی با برگزاری دو نشست «گفتمانی» و «سیاسی اقتصادی» در فضای مجازی رخدادهای داخلی، منطقه‌ای و بین‌المللی را مورد ارزیابی قرار داد. این جمعیت با اشاره به دهه ارزشمند و معرفت‌ساز «ولایت» در ایام اعیاد قربان تا غدیر یادآور شد: یکی از این اعیاد، عنصر ارزشمند برائت از مشرکین را در جریان حج ابراهیمی برای جامعه اسلامی رقم می‌زند و دیگری جایگاه بلند پیشوایی، امامت و ولایت بر جامعه را برای تحقق کلام وحی و اجرای احکام نورانی اسلام پیش‌رو قرار می‌دهد.

این جمعیت با یادآوری اینکه زیبایی‌های معارف اسلام ناب محمدی که در بطن مناسبت‌های دینی قرار گرفته است، تاکید کرد: با لایه‌برداری از این مناسبت‌ها می‌توان گفتمان‌های نو به نو در خودسازی، جامعه‌پردازی و تمدن‌سازی را دریافت و امامت و ولایتی بر مبنای دین را در سبک زندگی جوامع و در مدیریت جهان رقم زد.

جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی عیدالله‌الاکبر غدیر را سرآغاز بازخوانی گفتمان‌هایی چون عدالت و انصاف، مقاومت و صبوری، رعایت تقوا و عدالت در سیاست‌ورزی، زهد و ساده‌زیستی، دشمن شناسی و مقابله با فتنه برشمرد و افزود: این گفتمان برآمده از فطرت دینی که در هر زمان و هر مکان و در هر نسل و عصر، نقشه راه و برنامه اقدام ملت‌ها است.

جمعیت جانبازان در بخش دیگر این نشست تلاش گسترده و تمام عیار آمریکا و اروپا برای شکستن مقاومت ملت ایران و تحمیل‌هایی جدید برای شکل گرفتن برجام‌های دو، سه و چهار را قابل فهم خواند و در عین حال تصریح کرد: تناقض‌های راهبردی و رویکردی نظام سلطه برای مانع شدن از سقوط اقتدار نظام سرمایه‌داری، آنها را با جریان غرب‌پرست داخلی پیوند داده است؛ به گونه‌ای که موج تهاجم به انقلاب اسلامی و مقاومت مثال‌زدنی ملت ایران در مقابل زیاده‌خواهی‌های آمریکا و انسجام و هماهنگی نظری و عملی جبهه مقاومت در منطقه، بن‌بستی پیش روی آمریکا و غرب‌پرستان داخلی قرار داده است.

به اعتقاد این جمعیت، تکرار پروژه‌های سوخته اغتشاش، سیاه‌نمایی، تحریف واقعیت با مدیریت هسته سخت و خشک مغز جریان مرسوم به اصلاح‌طلب برقرار است؛ اما ملت ما با پدیده تحریف و وارونه‌نمایی در تاریخ اسلام و خیانت خواص دنیاطلب آشناست و با جریان‌های سیاسی هم‌پیمان با شیطان بزرگ بیگانه نیست.

این جمعیت خاطرنشان کرد: همه درس‌ها و عبرت‌های آشنا پیش روی ماست و نیز رویش‌ها و ریزش‌های کج‌اندیشان دل به دشمن سپرده، شنیدن حرف‌های متناقض با مبانی انقلاب و مکتب امام (ره) در قالب نامه‌ها و مقالات منتشره و دستور اردوکشی خیابانی به شیوه‌های شبیه‌سازی شده در فضای مجازی برای به تسلیم کشاندن مقاومت ملت بزرگ ایران، سخیف‌ترین و ناجوانمردانه‌ترین واکنشی است که در روزگار ما از خواص دنیاطلب دیده می‌شود.

جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی تصمیم‌سازان این جریان رو به سقوط را به تمکین در برابر عظمت انقلاب و مقاومت مردمی فراخواند و این جمله امام راحل (ره) را یادآور شد که فرمودند «من با جرات مدعی هستم که ملت ایران و توده میلیونی آن در عصر حاضر، بهتر از ملت حجاز در عهد رسول‌الله(ص) و کوفه و عراق در عهد امیرالمومنین (ع) و حسین بن علی (ع) می‌باشند».

این جمعیت معتقد است چاره مقابله با شیطان بزرگ و آمریکا به عنوان ابلیس مجسم روزگار ما برای برداشته شدن تحریم‌ها، بوسه زدن بر پنجه گرگ نیست، بلکه مقاومتی عاشورایی و سلیمانی از جنس سر بر تربت سیدالشهدا (ع) گذاردن چاره این میدان است.

جمعیت جانبازان خطاب به اصلاح‌طلبان تصریح کرد: آنها که برای بی‌آبرو کردن نظام همزمان با روزنامه‌های زنجیره‌ای، قتل‌های زنجیره‌ای را هم رقم زدند و حتی از کشته‌سازی و «خودتروری» هم پرهیز نکردند و تا انکار همه هویت و گذشته خود پیش رفتند، جز نکبت به چه دستاوردی رسیدند؟ به جای عمل به فرمان آن معمار بزرگ انقلاب که فرمود «پشتیبان ولایت فقیه باشید» شعار «مرگ بر اصل ولایت فقیه» را رقم زدند و ناجوانمردانه آرمان آزادی فلسطین و قدس را با شعار «نه غزه، نه لبنان...» به قیمت جلب حمایت آمریکا زیر پا گذاشتند. با این همه راه برای بازگشت بر هیچ‌کس بسته نیست... .
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
آمریکا و رژیم صهیونیستی ذی‌نفعان حادثه دیروز لبنان هستند
رژیم صهیونیستی طرف دومی است که از هرگونه آسیب به لبنان سوء استفاده می‌کند و شاید در پشت صحنه این حوادث هم باشد.