دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹ - 28 Sep 2020
 
۰

رد رشوه ۱۳۰ میلیونی پدر و پسر مواد فروش

چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۰۸
کد مطلب: 736033
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران گفت: مأموران وظیفه شناس تیم عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران رشوه ۱۳۰ میلیون ریالی پدر و پسر مواد فروش را در محله تهرانپارس رد کردند.
رد رشوه ۱۳۰ میلیونی پدر و پسر مواد فروش
به گزارش جهان نيوز، سرهنگ عبدالوهاب حسنوند اظهار کرد: مأموران انتظامی تیم عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران در پی شکایت‌های مردمی مبنی بر خرده فروش مواد مخدر در محدوده تهران پارس، شناسایی و دستگیری متهمان را در دستور کار قرار دادند و به دست آوردند که پدر و پسری در محدوده تهرانپارس با استفاده از یک دستگاه خودروی سواری ماکسیما به خرده فروش مواد مخدر می‌پردازند. 

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه مخفیگاه متهمان شناسایی و با دستور قضائی نهم مرداد ماه تیمی از مأموران عملیات ویژه این پلیس برای دستگیری و بازرسی از آن مکان به مخفیگاه متهمان اعزام شدند، افزود: مأموران اعزامی موفق شدند هر دو متهم را در یک عملیات پلیسی دستگیر و در بازرسی از خودروی متهمان ۱۰۵ گرم مواد مخدر که به طرز ماهرانه ای در گلگیر خودروی ماکسیما جاسازی شده بود کشف کنند.

وی با بیان اینکه متهمان که هر دو سابقه دار و پیش تر با همین عنوان مجرمانه دستگیر شده بودند، برای تطمیع مأموران و فرار از مجازات قانونی به مأموران اعزامی پیشنهاد ۱۳۰ میلیون ریال رشوه را کردند، اضافه کرد: متهمان با امتناع مأموران وظیفه شناس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران رو به رو شدند و طی صورتجلسه ای جرم پیشنهاد رشوه به جرم قبلی آنان اضافه شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران تصریح کرد: متهمان پس از تکمیل پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *