چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - 5 Aug 2020
 
۰
۸۳
روحانی:

عزاداری محرم تعطیل نمی‌شود/ اجازه نمی‌دهیم عزاداری را زیرسوال ببرند/ قوای دیگر فقط نقد نکنند، پیشنهادات ارائه کنند/ ایجاد نگرانی در مردم دیگر چه بازی است؟/ مگر می‌شود کوه را فروخت؟+ فیلم

چهارشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۳
کد مطلب: 735398
رئیس‌جمهور با بیان اینکه بدخواهان کشور می‌خواستند اقتصاد ما را بهم بریزند و مردم را تحت فشار قرار بدهند تا چیزی از ارکان اقتصادی نماند، گفت: به فکر این بودند تورم ما سه رقمی شود.
عزاداری محرم تعطیل نمی‌شود/ اجازه نمی‌دهیم عزاداری را زیرسوال ببرند/ قوای دیگر فقط نقد نکنند، پیشنهادات ارائه کنند/ مگر می‌شود کوه را فروخت؟+ فیلم
به گزارش جهان نيوز، رییس جمهوری با بیان اینکه دشمن نتوانسته صادرات ما را متوقف کند، گفت: در دو سال و چند ماه اخیر روزهای سختی را پشت سر گذاشتیم اما اساس کشور و نظام و زندگی مردم در حداقل نیاز مردم و ضرورت مردم به خوبی اداره شد. امروز کالای اساسی در اختیار مردم است و کالای مورد نیاز وفور وجود دارد.
 
به گزارش ایرنا، حجت الاسلام‌والمسلمین حسن روحانی روز چهارشنبه در جلسه هیات دولت گفت: این روزها، روزهای پربرکتی است که پیش رو داریم و همه این ایام و روزها که ما را در مسیر حق و حقیقت دعوت می کند امیدواری و اعتماد و توانمندی ما را افزونتر می‌کند.

وی افزود: ما باید از شب عرفه و روز عرفه برای قدرت روحی بیشتر خود استمداد بطلبیم مخصوصا جملات دعای معروف امام حسین (ع) در بیابان عرفات و دعایی که معمولا مومنین و معتقدین در روز عرفه آن را مرور می‌کنند و از آن استفاده و بهره‌برداری می‌کنند.  

رییس جمهوری با بیان اینکه دعای عرفه مجموعه ای از معارف اسلامی است، افزود: در این ایام ضمن این که ما مراسم را گرامی می‌داریم باید در شرایط امروز به پروتکل‌های بهداشتی توجه کنیم. ‌صبح امروز وزیر بهداشت نامه‌ای فرستاده که خواسته در روز عید قربان که معمولا برادران اهل سنت مراسم مفصل‌تری برقرار می کنند البته شیعیان هم همین مراسم را دارند همه پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند و گرنه دو مرتبه در مسیر شیوع این بیماری قرار می گیریم و مشکلات برای مردم و کادردرمانی دو چندان می‌شود.

روحانی ادامه داد: امسال حاجیان ما موفق نیستند که از مراسم عرفه در بیابان عرفات استفاده کنند و جزو اتفاقات نادری است که در تاریخ اسلام رخ داده است.  کمتر ما شاهد چنین سالی بودیم که حاجیان و آنهایی که عاشق خانه خدا بودند، وظیفه دینی خود را انجام دهند امسال به دلیل شیوع این بیماری موفق نیستند و انشاءالله در منزل خود نورانیت را به دل های خود با مناجات و راز و نیاز با خداوند بر می گردانند.

وی گفت: اساس این ایام و روزهایی که خداوند برای ما مقرر کرده است حالا عید مسلمان‌ها و  وحدت مسلمان‌ها و روز نزدیکی با خداوند است که به تعبیر بعضی از علما می‌گویند عرفه روز آشتی با خداوند است و توبه حضرت آدم هم روز همین عرفه بود که پذیرفته شد.
 
دشمن فکر می‌کرد می‌تواند ظرف چند ماه اقتصاد ‌ایران را به هم بریزد
رییس جمهوری اضافه کرد: این ایام ایامی است که در برابر همه توطئه‌هایی که علیه مردم و کشور ما بدخواهان طراحی کردند توانمندتر و قوی‌تر می‌شویم.  اولین طراحی آنها برای اقتصاد ما بود که می خواستند اقتصاد ما را بهم بریزند و مردم را در فشار اقتصادی قرار دهند و اساسا ارکان اقتصاد ما باقی نماند و نتواند ادامه دهد. آنها به فکر این بودند که ما تورم‌های سه رقمی و رشد اقتصادی منفی دو رقمی داریم و به فکر اینها بودند و فکر می کردند ظرف چند ماه می‌توانند اوضاع اقتصادی را بهم بریزند.  

روحانی افزود: ما در این دوسال و چند ماه روزهای سختی را پشت سرگذراندیم و برای مردم هم روزهای راحتی نبود و روزهای مشکلی بود اما به لطف خدا اساس کشور و نظام و چارچوب اقتصاد کشور و زندگی مردم در حداقل نیاز مردم و ضرورت مردم به خوبی اداره شده است. امروز کالای اساسی به فور در اختیار مردم است. البته در کنار وفور ما علاقمند به یک قیمت متعادل بودیم که باید در این زمینه اقدامات بیشتری را انجام دهیم.

وی ادامه داد: در بخش تولید، ‌تولیدگران ما کار بسیار بزرگی را انجام دادند. یعنی تولیدگرانی که در صنایع مهم ما که امروز بخش بزرگی از صادرات غیرنفتی به آنها وابسته است کارهای بزرگی انجام دادند.  

روحانی با اشاره به رشد ۱۰ درصدی فولاد و رشد ۴۹ درصدی آلومینیوم در مقایسه با سال گذشته اظهارداشت: در تمام صنایع مهم ما تولیدات افزایش پیدا کرده است یعنی دشمن نتوانسته کارخانه های بزرگ ما را تعطیل کند و حتی از سال گذشته کارخانه ها بیشتر کار می کنند.

رییس جمهوری با بیان اینکه کارخانه‌های ما حتی از پارسال بیشتر تولید کرده‌اند، اظهار داشت: صادرات غیرنفتی از نظر درآمدی ممکن است مقداری کاهش یافته باشد ولی از نظر وزنی افزایش یافته است. فولاد، مس، آلومنیوم و پتروشیمی بیشتری تولید می‌کنیم. تولید سر جای خود است. وقتی تولید و اشتغال است و تولید هم رو به افزایش است، صادرات هم رو به افزایش است.  

 افزایش ۶۳ درصدی صادرات به اوراسیا
وی ادامه داد: از زمان اجرایی شدن قرارداد ایران با اوراسیا تا اواخر خرداد ماه، ۶۳ درصد صادرات ایران به کشورهای اوراسیا افزایش یافته است. علیرغم آنکه از اسفند کرونا را داشتیم و تاکنون با کرونا مواجه بوده‌ایم و مرزها عادی نیست، صادرات ایران افزایش یافته است.  

رییس‌جمهور با بیان اینکه دشمن در عرصه اقتصادی ما را زمین نزده و نتوانسته صادرات ما را متوقف کند، تصریح کرد: البته مشکلاتی هست که باید دست به دست هم بدهیم تا قابل حل باشد. بخشی قابل حل است و بخشی هم به خاطر تحریم و کرونا است اما با نظارت دقیق از تولید تا مصرف نهایی، از ثبت سفارش تا تخصیص و تامین ارز، از سفارش به کشوری که می‌دهیم تا وقتی کالا وارد بندر می‌شود و از گمرک ترخیص می‌یابد و وارد به انبار می‌شود، اگر آن را مانند سایه دنبال کنیم، مشکلی نیست.  

روحانی خاطرنشان کرد: از طریق سامانه الکترونیک می‌توان نظارت کرد و مانند سایه، کالا را دنبال کرد که چگونه کالا صادر شده، کالا وارد کشور شده و اکنون کالا کجاست و در بورس چقدر قیمت‌گذاری شده است.  

وی با بیان اینکه کاری که تولیدکنندگان بزرگ ما انجام دادند، کار بزرگی بوده است، خاطرنشان کرد: مردم بدانند در هفت سال گذشته تولید فولاد در تمام زنجیره نسبت به تاریخ قبل ایران دو برابر شده است. از تمام مراحل یعنی از معدن، کنسانتره، گندله، فولاد و آهن اسفنجی دو برابر شده است. در پتروشیمی هم تولیدات ما در این هفت سال دو برابر شده است. تولید ما ۵۶ میلیون در سال ۹۲ بوده که تا آخر سال به ۱۰۰ میلیون تن می‌رسد.

 صادرکنندگان در ده روز اخیر ۲.۵ میلیارد دلار ارز را بازگرداندند
رییس‌جمهور با بیان اینکه همه شرکت‌های ما به ویژه شرکت‌های مهم و بزرگ و آنهایی که ارز ما تامین می‌کنند، فعال هستند، ابراز داشت: در ۱۰ روز گذشته صادرکنندگان و شرکت‌های مقید که عمدتا فولاد و پتروشیمی‌ها هستند، ۲.۵ میلیارد دلار ارز را پس داده‌اند و بسیاری از آنها ارز را به درستی به سامانه نیما بازمی‌گردانند. البته اقلیتی هم هستند که متخلف بوده که باید براساس قانون با آنها برخورد شود.  
روحانی افزود: شاهد حرکت خوبی در کشور هستیم. باید نظارت را در سطح کلان و خرد اضافه کنیم. وزارت صمت و دادگستری وظیفه نظارت بر بازار را دارند تا مقررات، قانون و چارچوب‌های قیمتی اجرا شود.  

 دشمن علاقمند به جنگ بین قوا و اختلاف شده بود اما از این توطئه هم عبور کردیم
وی با بیان اینکه در هفته‌های اخیر دشمن راه‌های دیگری را در پیش گرفته است، عنوان کرد: راه دیگر دشمن ایجاد تفرقه و اختلاف در کشور است. اوایل امسال علیرغم کرونا، دشمن علاقه‌مند به جنگ بین قوا و اختلاف شده بود اما از این توطئه هم عبور کردیم. البته بیانات رهبری، دقت، سخنان و هدایت ایشان بر هر سه قوه نقش اساسی داشت.  

به گفته رئیس قوه مجریه، امروز شاهد آرامشی در کشور هستیم و هیچ کدام از قوا به دنبال حاشیه‌سازی نیستند. باید همدیگر را کمک و همکاری کنیم و اگر نکته‌ای هم می‌خواهند به ما گوشزد کنند، راه حل را هم پیش روی ما قرار دهند وگرنه نقد خالی دردی را دوا نمی‌کند

شایعه فروختن و وقف جنگل و کوه، بازی دشمن است/ انفال را نمی‌شود وقف کرد
روحانی با بیان اینکه دشمن راه سوم و ایجاد شایعات روزمره در میان مردم را در پیش گرفته، اظهار کرد : امروز می‌گویند کوه‌های ما را فروختند چگونه کوه‌ها را فروختند؟ بعد می‌گویند نه، کوه ها را وقف کردند. روز بعد گفتند جنگل‌ها را فروختند و بعد می‌گویند جنگل را وقف کردند. ایجاد ناراحتی و نگرانی در مردم دیگر چه بازی است؟  مگر می شود انفال، بیابان، مرتع، جنگل، کوه، دریا و اقیانوس را وقف کرد؟ اگر به این راحتی بود همه اقیانوس‌های عالم را وقف می کردیم و درآمدش را در راهی می‌دادیم.
 

وی خاطرنشان کرد: اساس وقف، مالکیت اول باید باشد؛ وقتی مالک اول نیست نمی‌شود وقف کرد. در بعضی از وقف نامه‌ها کاغذ قدیمی‌ها از بین رفته و موریانه خورده گفته از کوه فلان تا کوه فلان، از این کوه تا آن کوه ۱۰۰ کیلومتر را در راه خدا وقف کرده است. مگر مال اوست؟ هر کس که احیا کرده با احیا مالک می‌شود.  

رییس جمهوری تاکید کرد: این شایعات را درست میکنند تا مردم را نگران کنند و هر روز مشکلی برای مردم به وجود بیاورند. یک روز می‌گویند یک جای کشور را فروختند بعد می‌گویند شرق کشور، سپس می‌گویند جزایر کشور را فروختند. از این شایعه درست کردن‌ دشمنان تعجب نمی‌کنم؛ تعجبم این است در این بحران و مشکلات چطور گوشی وجود دارد که این شایعات را بشنود در حالی که اساسی ندارد.

وی اضافه کرد: مسوولی جمله‌ای می‌گوید بعد مسوولی دیگر می‌آید یک کلمه‌اش را کم یا زیاد و با این کار مردم را نگران می‌کند. یکی می‌گوید اصلا می‌خواهند ماه محرم کل عزاداری را تعطیل کنند، آن یکی می‌گوید عزاداری خیلی وسیع‌تر از سالهای پیش برگزار می‌شود. یکی می‌گوید با برگزاری عزاداری، کرونا شایع می‌شود و آن دیگری می‌گوید سلامتی از بین می‌رود. جلوی این شایعات و این حرف های ناروا که متاسفانه میان شایعات برخی دوستان به این حرفها دامن می‌زنند.

برنامه‌های دینی پیش رو با رعایت پروتکل برگزار می‌شود
روحانی خاطرنشان کرد: همه برنامه‌های دینی از روز عرفه و عید قربان تا عید غدیر خم و ایام محرم الحرام با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می شود.
 


رییس‌جمهوری ادامه داد:‌ پروتکل اگر می گوید اجتماع و تراکم جمعیت در یک جا نباید باشد، نباید چنین باشد. اگر می گوید استفاده از ماسک و رعایت فاصله باید باشد، مراعات شود. اگر پروتکل می گوید نوشیدنی نباید خورد باید به آن عمل کرد. اگر طبق پروتکل روز عزا از ۲۰ روز، به سه یا چهار روز کاهش یابد باید گوش کرد و اگر گفته ساعت عزاداری  ۲ ساعت بیشتر نباشد، باید طبق آن انجام شود و همه باید مراعات کنند. الان مشخص است که عزاداری ماه محرم چگونه است و چند ساعت باید باشد.
روحانی تصریح کرد: به آنانی که می خواهند عزاداری تعطیل شود، گفته می‌شود عزاداری تعطیل نمی‌شود. به آنانی که می‌خواهند از طریق عزاداری، عزاداری را زیر سوال قرار دهند و این عزاداری باعث بیشتر شدن موج بیماری شود  به آنها هم اجازه نمی‌دهیم. 

رییس جمهوری گفت:‌ عاشقان امام حسین (ع) و آنانی که امسال هم مشعل عزای امام حسین (ع) را روشن خواهند کرد و به پا خواهند داشت خودشان بیشتر از همه مواظبت و مراقبت می‌کنند تا واجب شرعی را رعایت کنند. همه آنان می دانند اگر کسی آلوده است مراعات نکرد و موجب آلودگی دیگری شد، هم حق الناس را زیر  پا گذاشته و هم دارای ضمان شرعی است. اینکه کسی مریضی خود را از خانواده و زن و بچه و همکاران پنهان می‌کند اینها ضمان شرعی دارد و خلاف مقررات شرعی و قانونی است. 

وزارتخانه‌های کشور و بهداشت برای کسانی که پروتکل را مراعات نمی کنند، مجازات تعیین کند
روحانی هشدار داد: حتی اگر لازم است برای کسانی که پروتکل را مراعات نمی‌کنند، مجازات تعیین شود. به وزارت کشور  و وزارت بهداشت هم گفتم برای مواردی که لازم است مجازات تعیین کنند . البته این را گفتیم اگر کسی وارد اداره می شود و پروتکل را رعایت نمی‌کند، او را راه ندهند یا او را برگردانند و برای او غیبت بزنند.

رییس‌جمهوری اضافه کرد: می توانیم برای متخلفان مجازات تعیین کنیم بنابراین به شایعات دامن نزنیم برابر آن بایستیم. صدا و سیما و رسانه‌ها هم آگاهی مردم را آنقدر بالا ببرند که گوشی شنوای این مسائل نباشد.

متخلفان از پروتکل‌های بهداشتی مجازات می‌شوند
روحانی یادآور شد: اگر کارمند اداره‌ای وارد اداره‌ می‌شود و پروتکل‌ها را مراعات نکرده وی را برگردانند و برای وی غیبت بزنند این موارد مشخص شده ولی ما بالاتر از این هم می‌توانیم قدم‌های بعدی را برداریم و برای آنهایی که متخلف هستند، مجازات تعیین کنیم.

وی با تاکید بر اینکه نباید به شایعات دامن زده شود، افزود: باید در برابر شایعات بایستیم، صدا و سیما و رسانه‌ها آگاهی مردم را آنقدر باید بالا ببرند که گوشی شنوای این مسائل نباشد.

روحانی افزود: دشمنان در مرحله دیگر کار دیگری را شروع کردند؛ در مجامع بین‌المللی قطعنامه‌ای علیه ما تصویب کردند و نگذارند ما به حقوقی که در توافق هسته‌ای و قطعنامه ۲۲۳۱ در زمینه پایان تحریم تسلیحاتی است، دست یابیم.

رییس جمهوری خاطرنشان کرد: از اینجا و آنجا گدایی می‌کنند به شرق و غرب می‌روند و در برابر این و آن خم می‌شوند و صبح تا شب مانند دلال از کاخ سفید راه افتادند از این کشور به آن کشور و با این تلفن و آن تلفن و تا امروز. الحمدالله هیچ موفقیتی به‌دست نیاورند. اگر هم روزی موفق شوند ما پاسخ بسیار قاطعی به آنها می‌دهیم. البته در حال حاضر کم کم به سمت یاس می‌روند.

وی با بیان اینکه اکنون دشمنان داستان دیگری را آغاز کرده اند گفت: آنها در آسمان بین‌المللی با گستاخی، شیطنت‌های خطرناک انجام می‌دهند. مگر می‌شود، ایکائو، شورای امنیت، سازمان ملل و کشورهای منطقه کجا هستند؟ کشورهایی که این تخلف در فضای آنها صورت گرفته و این پرواز به مقصد آنها بوده همه باید حرف بزنند.

روحانی تصریح کرد: مگر می‌شود در یک فضای کریدور آزاد بین‌المللی در یک روت مشخص هوانوردی یک جنگنده کنار هواپیمای مسافربری بیاید و مردم را در آسمان بترسانند. بدون تردید این تروریسم هوایی است. کسی که کنار یک هواپیمای مسافربری جنگنده می‌فرستد یک کار تروریستی هوایی انجام داده و به عنوان یک تروریست با آن برخورد شود. ایکائو، شورای امنیت و کشورها باید با آن برخورد کنند.

رییس جمهوری با تاکید بر این که این داستان‌ها از طرف آمریکا سابقه داشته است، گفت: یکبار دیگر هم در سال‌های پایانی جنگ در سال ۶۷ دیدیم که چطور هواپیمای مسافری ما به بهانه‌های واهی سرنگون کردند. از آنها این سابقه را داریم اما این که در فضای یک کشور دیگر مانند سوریه بیایند این غیرقابل قبول است.

روحانی گفت: این شیطنت‌ها و این بازی‌ها همه برای این است که در برابر ایران هر راهی رفتند شکست خوردند.

اگر فکر می کنید ملت ایران برابر شما تواضع می‌کند در اشتباه هستید
رییس جمهوری تاکید کرد: به سردمداران کاخ سفید می‌گوییم که یک راه بیشتر برابر ایران برای شما وجود ندارد و آن اجرای حق و قانون و توافق و مقررات و جبران خسارت‌هایی است که به مردم وارد کردید یعنی این که راه دومی شما ندارید. اگر فکر می‌کنید ملت ایران در برابر فشارها و شیطنت‌های شما تواضع خواهد کرد اشتباه کردید. اگر فکر می کنید ما از حقوق خودمان دست برمی داریم این گونه نیست و اگر فکر می کنید مردم ما مایوس می شوند مردم ما مایوس نمی شوند.

وی افزود: روحیه مردم در ماه رمضان قوی‌تر شد و همچنین این روحیه در فضای ماه ذی حجه و محرم قوی‌تر خواهد شد. راه ما ایستادگی، مقاومت، ‌ تولید، ‌ صادرات، نظارت و کمک به یکدیگر و مبارزه با آنهایی است که در شرایط سخت می‌خواهند سوء استفاده کنند.   

رییس جمهوری ادامه داد: از همه کسانی که در تولید تلاش می کنند، ‌کار مردم را تسهیل می کنند. این که ما دیروز در یک جلسه فضای مجازی دیدیم اقدامات بسیار خوبی در زمینه سلامت، مالیات، قبوض آب و برق و گاز، سفته الکترونیکی و شروع کسب و کار انجام شده که از ۷۲ روز تقلیل به ۳ روز پیدا کرده و در  ۴ استان اجرایی و عملیاتی می شود تشکر و سپاسگزاری می‌کنیم.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
...
60
Iran, Islamic Republic of
..
محمد
Iran, Islamic Republic of
از رئیس جمهور عزیزمان به خاطر مواضعشان متشکریم
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
متاسفانه روحانی وظریف ازسال 1392 تاکنون در مورد جنایت ها، خیانت های، دخالت های، مداخله گری آمریکا و متحدانش هیچ کاری نکردند و نمی کنند و سکوت می کنند.
Iran, Islamic Republic of
نکردند یا نمی توانند بکنند
Iran, Islamic Republic of
سال 1945 تاکنون سالانه میلیون ها انسان بی گناه توسط آمریکا و متحدانش کشته می شوند و صدایی از مدعیان دروغین حقوق بشر جنایتکار شماره یک، و کشورهای به اصطلاح اسلامی و سازمان های بین المللی درنمی آید شرم آور است.
Iran, Islamic Republic of
هیچ یک از وعده های روحانی ازسال 1392 تاکنون عملی نشده است چرا؟!.
عملکرد و رفتار دولت روحانی از ابتدا تاکنون خسارت بار بود.
Iran, Islamic Republic of
عملکرد و رفتار دولت روحانی از ابتدا تاکنون خسارت بار بود.
عملکرد و رفتار ظریف از ابتدا تاکنون خسارت بار بود.
Iran, Islamic Republic of
مشکلات اقتصادی مردم و کشور تاکنون هیچ ارتباطی و ربطی به ترامپ، اروپا، و تحریم های آمریکا نداشته است و ندارد.
Iran, Islamic Republic of
جمعی از اساتید دانشگاه خواستار شدند:
سفیر دولت دزد کره جنوبی را اخراج کنید!/ پخش سریالهای کره جنوبی از رسانه ملی متوقف شود
آقایان محترم! حفاظت رسمی از "غیرت ملی" ایرانیان وظیفه شما است و تاکید می‌کنیم تنها با اقدام قاطع انقلابی جلوی تکرار این قبیل توهین‌ها گرفته خواهد شد.
Iran, Islamic Republic of
نتیجه عملکرد حسن روحانی در این مدت هقت تا هشت قیمت دلار ۸ مرداد ۱۳۹۹ روی ۲۰ هزار و ۵۰۰ تومان ثابت ماند
Iran, Islamic Republic of
بابا جان در باره محرم بگو الان موضوع شکم در کار نیست که . الان نام و یاد ان امامی است که همگی ما با ایشان زبان باز کردیم و بزرگ شدیم و با نام او از دنیا می رویم
Iran, Islamic Republic of
قیمت مرغ 19 تا 20 هزار تومان نتیجه برجام مقدس!
Iran, Islamic Republic of
انگلیس جنایتکار شماره یک به جای تحریم ایران، جلوی فروش سلاح به عربستان را بگیرد
Iran, Islamic Republic of
ذاکره، دولت روحانی و برجام مردم ایران را گرفتار کرده است و همچنان نیزادامه دارد.
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
دولتی‌ها وقتی نمی‌توانند و یا نمی‌خواهند مشکل گرانی را حل بکنند.
Iran, Islamic Republic of
اقا نمی توانند توان ندارند وقتی توان ندارند خوب ندارند
Iran, Islamic Republic of
دولت کانادا اموال کشورمان را دزدیده است امیدوارم دولت به خصوص وزارت امور خارجه هرچه سریع‌تر اقدام متقابل ایران را در مورد دزدی دولت کانادا اعلام کند و انتظار داریم پاسخ مناسبی به این دست‌درازی داده شود.
Canada
....
Iran, Islamic Republic of
پیام هشدارآمیز ایران به آمریکا از طریق سوییس: اتفاقات آرامکو کار ما نيست/ اگر اقدامی علیه ایران صورت گیرد بلافاصله با پاسخ ما روبرو خواهید شد و دامنه آن محدود به منشاء تهدید نخواهد بود
Iran, Islamic Republic of
...............
Iran, Islamic Republic of
آمریکا جنایتکار شماره یک سگ دست نشانده سازمان های بین المللی خیانتکار شماره یک درجنگ افغانستان، عراق، لیبی، سوریه، یمن و منطقه شکست خورد
Iran, Islamic Republic of
القدس العربی:
مساله نگران کننده برای پنتاگون، موفقیت حوثی ها در عبور از بزرگترین سامانه های دفاعی عربستان است که اغلب، ساخت آمریکا هستند. پهپادهای حوثی ها از سامانه های دفاعی گذشتند؛ همانطور که موشکهای بالستیک آنها موفق به گذشتن از سامانه موشکی باتریوت تولید امریکا شدند.
Iran, Islamic Republic of
کودکان یمنی با سلاح کدام کشورها قتل عام می‌شوند؟
Iran, Islamic Republic of
آیا ایران واقعاً توان ایستادگی مقابل حملات نظامی آمریکا را دارد؟
Iran, Islamic Republic of
پول و فروش سلاح، علت اصلی سکوت غرب در برابر جنایات عربستان در یمن
Iran, Islamic Republic of
کدام تصمیم روحانی باعث خروج ترامپ از برجام شد؟
Iran, Islamic Republic of
احمدی‌نژاد در گفت‌وگو با آناتولی: اگر من بودم هرگز برجام را امضا نمی‌کردم
Iran, Islamic Republic of

قیمت شیر کیسه پلاستیکی 3000 تومانی به 4500 تومان افزایش یافته از سوی دیگر خانه‌ای که سال گذشته اجاره آن 13 میلیون رهن و 300 هزار تومان اجاره بوده امسال 70 میلیون تومان رهن و یک میلیون تومان اجاره شده است. .
Iran, Islamic Republic of
دشمن نتوانسته صادرات ما را متوقف کند/ دولت باز هم تاکنون نتوانست مشکلات اقتصادی مردم و کشور حل کند
Iran, Islamic Republic of
قرار بود اقدام پهپاد جاسوسی آمریکا پیگیری حقوقی می شود ولی متاسفانه ازسال 1398 تاکنون هیچ خبری نیست چرا؟
ترور سردار سلیمانی در فرودگاه بین المللی بغداد توسط ارتش تروریست آمریکا به درخواست رژیم صهیونیستی و با دستور دولت تروریست آمریکا پیگیری حقوقی می شود ولی متاسفانه از دی ماه 1398 تاکنون هیچ خبری نیست چرا؟!
محمدایوب
Iran, Islamic Republic of
............
Iran, Islamic Republic of
آمریکا جنایتکار شماره یک به جای جنگ با داعش ازسال 2011 تاکنون به دنبال مدیریت آن بوده
آمریکا جنایتکار شماره یک ازسال 2011 تاکنون همراه با چند کشور جنایتکار شماره یک دیگر به دنبال مدیریت داعش، تکفیری ها و دیگر گروه های تروریستی بوده است و همچنان نیزادامه می دهد.
Iran, Islamic Republic of
آمریکا دشمن اول ایرانی‌هاست
Iran, Islamic Republic of
روی کار آمدن ترامپ نشانه یک بحران جهانی است
Iran, Islamic Republic of
این چه ربطی به موضوع محرم و روحانی داشت
Iran, Islamic Republic of
چرا قیمت سکه و طلا دوباره گران شد؟ به دلیل ناتوانی، کوتاهی و سکوت دولت روحانی!
اعتراض
Iran, Islamic Republic of
حقوق فروردین بازنشستگان تأمین اجتماعی چرا بدون افزایش پرداخت شد؟ متاسفانه تاکنون هیچ خبری نیست چرا؟!/ چرا دولت روحانی فقط به فکر بازنشستگان کشوری است
Iran, Islamic Republic of
پیگیری تحریم شخصیت‌های ایرانی از سوی پارلمان انگلیس با پاسخ مجلس مواجه می‌شود
دولت و مجلس تاکنون شریک جرم جنایت های انگلیس جنایتکار شماره یک درکشور هستند.
علی
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
عملکرد روحانی نتیجه ای ندارد .
Iran, Islamic Republic of
.....
Iran, Islamic Republic of
احسنتد اقای روحانی امیدوارمون کردی
Iran, Islamic Republic of
سازمان های بین المللی متاسفانه ازسال 1945 تاکنون ثابت کردند که فقط از جنایتکاران جنگی حمایت و همکاری کردند
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
نه کوه را می شود فروخت و نه محرم را می توان تعطیل کرد
Iran, Islamic Republic of
محرم باید برگزار بشه با رعایت پروتکل های بهد اشتی
Iran, Islamic Republic of
محرم همه ما دلمان خوش به این اسام است
Iran, Islamic Republic of
مراسم محرم تعطیل نمی شود و نخواهد شد و ما هم خودمان و مردم خودشون برنامه دارند. فقط دولت دخالت نکنند و مواظب امنیت مراسمات باشند کافی است
Iran, Islamic Republic of
خدا خیر اقای رئیس جمهور بده// البته سابق کربلا درس مذاکره است از یاد مردم نمیره ولی باز دمت گرم که پیگیر عزاداری هستی
بنده خدا
Iran, Islamic Republic of
جناب روحانی
ایثار و مقاومت و تحمل همه فشارها برای مردم عادی است !!!!
بابک
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
رئیس‌جمهور پس از 7 سال همچنان حل همه مشکلات را به آینده موکول می‌کنند! دیگر کی؟...
Iran, Islamic Republic of
مجلس یازدهم فکری برای جلوگیری از بی‌ارزش شدن پول ملی کشور بکند. .........
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
بنده با اینکه سواد زیادی در امر قضا ندارم ولی مطلع هستم که در احکام صادره دادگاه‌ها امکان اعاده دادرسی وجود دارد. .
Iran, Islamic Republic of
کسانی که مخالف اعدام شعبان بی‌‌‌مخ‌های اغتشاشگر و سارقان مسلح مجرم هستند حاضرند به جای آن‌ها خسارت‌های وارده به مال و جان مردم را بپردازند؟
Iran, Islamic Republic of
‌چرا این به اصطلاح سلبریتی‌ها برای عدم برخورد با اشرار هشتگ می‌زنند ولی برای کسانی که جان خود را برای حفظ و آبادانی نظام و کشور فدا می‌کنند سکوت اختیار می‌کنند. .
Iran, Islamic Republic of
هر روز که می‌گذرد اصلاح‌طلبان غرب‌گرا رسواتر می‌شوند.....
Iran, Islamic Republic of
آقای منتجب‌نیا از اصلاح‌طلبان از رهبر معظم انقلاب به عنوان پدر مهربان یاد کرده است که سخن ایشان قابل تقدیر است و کاش ایشان و حزب متبوعش نصیحت‌ها و توصیه‌های این پدر مهربان را گوش می‌کردند و برای ملت این همه زحمت درست نمی‌شد.
Iran, Islamic Republic of
از فیلمنامه‌نویسان و کارگردانان متعهد درخواست می‌شود با تحقیق و بررسی زندگینامه جذاب و شگفت‌انگیز سردار علی هاشمی که در سن 26 سالگی با مسئولیت سری‌ترین قرارگاه جبهه و جنگ به شهادت رسید و از همرزمان سردار دل‌ها بود یک اثر هنری بزرگ را درباره این اسطوره مقاومت از خود به یادگار بگذارند.
Iran, Islamic Republic of
آقای روحانی 7 سال گذشت پس کی آمریکا را پشیمان می کنید؟...
Iran, Islamic Republic of
به حقوق کارمندان، کارگران و بازنشستگان 10 درصد اضافه شده ولی تورم واقعی به بالای 40 درصد رسیده است. دولتمردان به جای اینکه رویشان را از واقعیت کشور برگردانند، قیمتها را به گذشته برگردانند یا فکری برای افزایش حقوق ما حقوقبگیران بکنند.
Iran, Islamic Republic of
معوقات حقوق فروردین بازنشستگان تامین اجتماعی تا این لحظه پرداخت نشده است! با نزدیک شدن به اتمام سال آیا قصد ندارند این معوقات را به حساب بازنشستگان تامین اجتماعی واریز کنند؟
Iran, Islamic Republic of
آقای روحانی 7 سال گذشت پس حل مشکلات اقتصادی مردم و کشور چه شد
Iran, Islamic Republic of
نتیجه برجام گوشت 100 تا 110 هزار تومان، مرغ 19 تا 20 هزار تومان، پراید 80 تا 90 میلیون تومان، سمند 127 تا 133 میلیون تومان و پژو پارس 149 تا 159 میلیون تومان!
Iran, Islamic Republic of
اکنون که مشیت الهی با یک ویروس تمام زرق و برق دنیای استکبار را به چالش کشیده و طشت رسوایی از بام مستکبران به زیر افتاده و از یکدیگر ماسک سرقت می‌کنند یک نفر به خاطر خدا به مسئولین دولتی تذکر دهد که،
کل اگر طبیب بودی سرخود دوا نمودی! لطفا به عروهًْ‌الوثقی خداوند چنگ زنید و به خاطر داشتن چنین ملتی خدا را سپاس گویید و افتخار کنید.
Iran, Islamic Republic of
هرگاه بنگاه‌های اقتصادی فرانسه خبیث و بد عهد بحران زده می‌شود اظهار روابط دوستانه با ایران می‌کند تا ما نیز رفتاری همانند بن‌سلمان ذلیل با آنها داشته باشیم و مشکل آنها را با تزریق یورو به جیب فرانسه حل کنیم!
Iran, Islamic Republic of
....
Iran, Islamic Republic of
آقای روحانی 7 سال گذشت پس کی دشمنان را پشیمان می کنید؟
Iran, Islamic Republic of
فلسفه وجودی رسانه ملی این است که صدا و بلندگوی مردم باشد ولی مشاهده می‌شود که در انتقاد از مسئولین لکنت زبان دارد..
Iran, Islamic Republic of
خیلی‌ها از نامه احمدی‌نژاد به بن‌سلمان متعجب شدند! ولی او حاضر است به هر قیمتی در صدر اخبار باقی بماند، آیا چنین فردی لیاقت نامزد شدن مجدد را دارد؟
Iran, Islamic Republic of
معاون وزیر راه و شهرسازی اعلام کرده بعضی افراد حقیقی صاحب 200 مسکن در تهران هستند. باید از این جماعت مالیات‌های سنگین گرفته شود.
Iran, Islamic Republic of
وزارت صمت در این وانفسای گرانی، تورم و بیکاری و... تاثیرگذارترین وزارت‌خانه در معیشت مردم و صنعت و تولیدات و مبارزه با تورم است. چرا رئیس‌جمهور معرفی وزیر آن را معلق نگه داشته است؟
Iran, Islamic Republic of
تصمیم‌های ضد و نقیض در مورد سهام عدالت، شیرینی و حلاوت آن را در کام دارندگان تلخ کرده است.
Iran, Islamic Republic of
باید این احتمال را هم داد که با آزادی مراسم محرم در این وضعیت بحرانی کرونا بعدا همه تقصیر ها در تداوم اوج گیری کرونا را گردن این مراسم گذاشت !
Iran, Islamic Republic of
.......
Iran, Islamic Republic of
.......
بهنام
Iran, Islamic Republic of
.....