دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - 10 Aug 2020
 
۳
۳

ناگفته‌های سردار لطفی از پرونده قتل میترا استاد توسط نجفی

چهارشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۴
کد مطلب: 735390
به گفته رییس پلیس آگاهی پایتخت، نجفی در نزدیکی مرکز پلیس آگاهی پایتخت، در حالی که پرسه می‌زد، دستگیر شد.
ناگفته‌های سردار لطفی از پرونده قتل میترا استاد توسط نجفی
به گزارش جهان نيوز، سردار علیرضا لطفی رییس پلیس آگاهی پایتخت، پرونده نجفی هیچ تفاوتی برای ما با سایر پرونده‌ها نداشت، اما جو روانی جامعه باعث شد ما قوی‌تر این مسئله را پیگیری کنیم.

وی افزود: ما در همان لحظات اولیه، به این جمع بندی رسیدیم که میترا استاد توسط همسرش به قتل رسیده است و نجفی را تحت نظر قرار دادیم، اما حرفی نزدیم.

رییس پلیس آگاهی پایتخت در پاسخ به این سوال که نجفی دستگیر شد یا خودش به پلیس آگاهی مراجعه کرد، اظهار کرد: موقعیت و حرکات نجفی تحت نظر ماموران ما بود تا اینکه در خیابان وحدت اسلامی بالاتر از چهاراه مولوی یعنی در نزدیکی مرکز پلیس آگاهی تثبیت شد.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: پس از تثبیت موقعیت این متهم، ما با افزایش نیروهایمان در منطقه، در حالی که وی در چهارراه مولوی پرسه میزد، او را سوار بر خودروی پلیس کرده و به مرکز انتقال دادیم.

سردار لطفی گفت: ما حدس می‌زدیم که متهم قصد اعتراف داشته باشد و وقتی وی را دستگیر کردیم ادعا کرد که قصد معرفی خودش را داشته است.

وی افزود: این متهم در همان ساعت اولیه به قتل همسرش اعتراف کرد و شواهد و مدارک را ارائه کرد. همچنین پیگیری این پرونده با سختی مواجه نبود.

رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ درباره اقدامات یک خبرنگار با اسلحه نجفی گفت: کارشناسان ما از قبل این اسلحه را مورد بررسی قرار داده بودند، اما به نظر من خبرنگار در این باره بی سلیقگی به خرج داد که البته تذکر هم گرفت.

این مقام ارشد انتظامی اظهار کرد: پرونده نجفی از نظر کارشناسی هیچ شک و شبهه‌ای به جا نگذاشته بود. اعترافات صریح وی و ادله کافی جمع بندی شده بود.

پاسخ کامل این مقام مسئول را می توانید در ویدئو زیر مشاهده کنید:
 
 جسد میترا استاد، همسر محمدعلی نجفی شهردار اسبق تهران، هفتم خرداد ماه سال گذشته در آپارتمانش واقع در سعادت آباد کشف شد.

میترا استاد، همسر محمدعلی نجفی شهردار اسبق تهران هفتم خرداد ماه سال گذشته در حمام خانه اش به ضرب گلوله کشته شد و همسرش به قتل وی اعتراف کرد.
مرجع : میزان
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
دوم خرادیها در هفتم خرداد روی واقعی خودشان را نشان دادند.
Canada
...
Iran, Islamic Republic of
....